Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (A1)
56
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
56
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
692
0
KAROL BARISIC (BL)
199
MEHMED BEGANOVIĆ (KS SBK/)
600
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
695
DZEK RUDIC (BL)
56
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
199
0
MEHMED BEGANOVIĆ (KS SBK/)
600
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
695
0
DZEK RUDIC (BL)
199
0
MEHMED BEGANOVIĆ (KS SBK/)
600
0
DINO VUČKOVIĆ (LOTOS)
695
DZEK RUDIC (BL)
Medalists
1. MEHMED BEGANOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. DINO VUČKOVIĆ, LOTOS ZAGREB
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. DZEK RUDIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas"
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
48
NIKOLA BIRAČ (0354451)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
169
0
ELMIR JULARDŽIJA (KS SBK/)
277
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
391
FILIP PERIŠA (VK)
696
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
10
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
565
HARIS JAHIĆ (TUZ)
395
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
697
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
391
0
FILIP PERIŠA (VK)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
10
0
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
395
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
10
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
10
0
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. HARIS JAHIĆ, TUZLA
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. MATO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (A3)
314
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
543
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
314
0
LUKA LOVKOVIĆ (ESSEKER)
661
0
MATUS ELIAS (7DORITI)
543
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
9
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
196
0
MUSTAFA VELIĆ (KS SBK/)
541
DOMINIK KLEPO (DAL)
661
0
MATUS ELIAS (7DORITI)
543
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
196
0
MUSTAFA VELIĆ (KS SBK/)
541
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
661
0
MATUS ELIAS (7DORITI)
541
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
196
MUSTAFA VELIĆ (KS SBK/)
Medalists
1. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
2. MATUS ELIAS, Sk karate Kachi
3. LUKA LOVKOVIĆ, Karate klub Esseker
3. MUSTAFA VELIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (A4)
389
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
511
0
PETAR FILIPOVIĆ (RONIN)
59
0
BARTOL KLANAC (KAO)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
389
0
MISLAV ILIČIĆ (VK)
498
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
Medalists
1. PETAR SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
2. MISLAV ILIČIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. BARTOL KLANAC, Karate Akademija Osijek
3. PETAR FILIPOVIĆ, Ronin
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (A5)
631
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
694
0
ANTE JURANOVIC (BL)
592
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
631
0
DAMIR ĆULUBRK (ICTUS)
592
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
Medalists
1. LUKA ŠKRIPIĆ, Karate Akademija Osijek
2. DAMIR ĆULUBRK, ICTUS
3. ANTE JURANOVIC, Univerzitetski karate klub "Vrbas"
3. ----