Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
409
0
DORA HAS (0354451)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
DORA HAS (0354451)
171
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
0
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
0
DORA HAS (0354451)
171
0
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
409
0
DORA HAS (0354451)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
Medalists
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. NELA HALILOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost