Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (J1)
372
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
79
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
23
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
79
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
23
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
Osvajači medalja
1. JAKOV FEMBER, SAMOBOR
2. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (J2)
17
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
200
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
200
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
17
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
200
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
155
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
90
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
186
0
DAMJAN JERKOVIĆ (KS SBK/)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
465
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
268
SALIH SELMAN (KS SBK/)
78
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
200
0
DOMAGOJ LUKINIĆ (0354451)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
90
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
465
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
268
0
SALIH SELMAN (KS SBK/)
78
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
143
0
BAKIR GRABUS (KS SBK/)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
78
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
366
0
DEJAN JANJIĆ (44)
78
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
268
SALIH SELMAN (KS SBK/)
106
0
KONSTYANTYN ANDREYEYEV (SZK)
268
0
SALIH SELMAN (KS SBK/)
Osvajači medalja
1. DEJAN JANJIĆ, Bushido Banja Luka
2. IVAN TERIHAJ, SAMOBOR
3. BAKIR GRABUS, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. KONSTYANTYN ANDREYEYEV, Slovak karate union SZK
Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (J3)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
62
0
PATRIK IFKO (KAO)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
191
0
FARUK ČAUŠEVIĆ (KS SBK/)
108
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
141
0
TARIK DAUTOVIĆ (KS SBK/)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
53
0
ANTONIO ŠUTIĆ (KRK CRO)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
13
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
364
0
PATRIK KOZARIĆ (KK IPON)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
76
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
598
0
JURE VASILJ (CROHEC)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
15
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
461
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
294
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
460
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
189
0
FILIP JURINA (KS SBK/)
162
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
508
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
Osvajači medalja
1. ANTONIO GRGIĆ, SPORTSLIFE
2. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (J4)
310
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
427
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
319
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
310
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
201
0
LUKA BIRAČ (0354451)
427
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
588
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
82
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
550
0
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
352
0
DOMAGOJ PUĐA (VUKOVAR)
319
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
427
0
KARLO ZORIČIĆ (OPATIJA)
82
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
550
0
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
319
0
PETAR BOROVAC (METKOVI)
82
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
550
0
ADRIAN KARACIC (CROHEC)
588
0
MILAN ĆUJO (ICTUS)
Osvajači medalja
1. JURICA RUNTAS, SAMOBOR
2. PETAR BOROVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
3. MILAN ĆUJO, ICTUS
Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (J5)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
353
0
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
551
0
IVAN PEHAR (CROHEC)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
353
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
425
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
347
MUNIB DEDOVIĆ (KS SBK/)
375
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
181
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
RENATO REŠETAR (ZAMET)
182
HARUN HUSKIĆ (KS SBK/)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
353
0
KARLO ALERIĆ (VUKOVAR)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
347
0
MUNIB DEDOVIĆ (KS SBK/)
375
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
182
0
HARUN HUSKIĆ (KS SBK/)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
425
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
132
0
TOMISLAV KATIĆ (KS SBK/)
181
0
EDIN SMAKA (KS SBK/)
375
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
21
0
RENATO REŠETAR (ZAMET)
375
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. EDIN SMAKA, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. TOMISLAV KATIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. RENATO REŠETAR, ZAMET