Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
489
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
649
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
634
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
525
NADA MRKONJA (MAXIVK)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. NICOLE MENZEL, Shiai Karate-Do Wien
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
675
0
DUNJA ŠARIĆ (VITEZ)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
61
0
GRETA KLANAC (KAO)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
MELANI ČORNOK (DARDA)
387
0
NIKA BRKIĆ (VK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. BARBORA HLAVACKOVA, Sk karate Kachi
2. SUREJA PILAV, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo