Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)
421
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
239
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
336
0
FRANKO VALENTIĆ (KGB)
239
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
421
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
299
0
ARMIN MEHIĆ (KS SBK/)
446
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
184
0
KEMAL BAŠIĆ (KS SBK/)
348
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
239
0
ARMIN MEHANOVIĆ (WINNER)
299
0
ARMIN MEHIĆ (KS SBK/)
184
0
KEMAL BAŠIĆ (KS SBK/)
348
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
299
0
ARMIN MEHIĆ (KS SBK/)
348
0
DAVID BOBAN (VUKOVAR)
184
KEMAL BAŠIĆ (KS SBK/)
Medalists
1. ARMIN MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. DAVID BOBAN, Vukovar`91
3. ARMIN MEHANOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. KEMAL BAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
341
0
MATEJ SUHINA (KGB)
422
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
282
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
561
0
ADI PIPAL (TUZ)
341
0
MATEJ SUHINA (KGB)
282
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
Medalists
1. LUKA OŽBOLT, Kastav
2. MATEJ SUHINA, Mladost
3. ADI PIPAL, TUZLA
3. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
562
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
Medalists
1. KENAN ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. DAMIAN DUCHOVIC, Sk karate Kachi
3. ALIJA MAHALBAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
647
LUKA ĆUJO (ICTUS)
647
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
187
0
HARIS TRAPO (KS SBK/)
22
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
647
LUKA ĆUJO (ICTUS)
152
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
420
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
676
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
510
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
397
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
22
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
647
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
510
0
ANTONIO GALIĆ (RONIN)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
492
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
152
0
NEDIM KARIĆ (KS SBK/)
676
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
399
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
397
0
ZEDIN GRABUS (KS SBK/)
399
0
EMANUEL DIMITRIJE (MLAD PA)
Medalists
1. NEDIM KARIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. MIHAJLO STANIĆ, ENERGIJA
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. EMANUEL DIMITRIJE, KK MLADOST PANČEVO SRBIJA