Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B1)
535
ELENA BEŠLIJA (DAL)
535
0
ELENA BEŠLIJA (DAL)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
231
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
472
NINA RUŽOJČIĆ (POLET-B)
535
ELENA BEŠLIJA (DAL)
150
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
526
PETRA DOGAN (MAXIVK)
573
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
356
PAULA PANIĆ (KK IPON)
250
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
472
0
NINA RUŽOJČIĆ (POLET-B)
535
0
ELENA BEŠLIJA (DAL)
150
0
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
526
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
573
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
356
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
250
0
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
624
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
150
0
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
526
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
356
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
150
0
LEJLA ŠILJAK (KS SBK/)
356
0
PAULA PANIĆ (KK IPON)
250
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
526
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
250
0
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
Osvajači medalja
1. PAULA PANIĆ, IPON ZAGREB
2. LEJLA ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ELENA BEŠLIJA, DALMACIJA
3. PETRA DOGAN, Max Ivankovo
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B2)
209
0
AJLA KENJAR (KS SBK/)
516
0
EVA POŽEGA (MAXIVK)
545
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
209
0
AJLA KENJAR (KS SBK/)
516
EVA POŽEGA (MAXIVK)
496
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
216
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
545
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
516
0
EVA POŽEGA (MAXIVK)
496
0
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
216
0
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
545
0
KLARA LIVAJIĆ (DAL)
216
0
PETRA IVEZIĆ (DARDA)
496
PAULINA MAGDALENIĆ (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. PETRA IVEZIĆ, Shotokan - Darda
3. AJLA KENJAR, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. PAULINA MAGDALENIĆ, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B4)
337
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
257
0
BERINA BRKOVIĆ (WINNER)
337
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
306
0
ENA KAPIĆ (JION)
257
BERINA BRKOVIĆ (WINNER)
528
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
259
ARZA GERMIĆ (WINNER)
306
0
ENA KAPIĆ (JION)
257
0
BERINA BRKOVIĆ (WINNER)
528
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
259
0
ARZA GERMIĆ (WINNER)
306
0
ENA KAPIĆ (JION)
259
0
ARZA GERMIĆ (WINNER)
528
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. ENA KAPIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. ARZA GERMIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. BERINA BRKOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. RUŽICA VUKIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
119
0
VLADIMIR GALUEV (SZK)
313
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
602
0
IVANO PENEZIĆ (LOTOS)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
448
0
EDIN SULJEVIC (KS SBK/)
542
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
313
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
544
0
DOMAGOJ TVRDE (DAL)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
686
0
KARLO DŽAJKIĆ (FOKUS)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
522
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
139
0
ALI ARNAUTOVIĆ (KS SBK/)
237
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
392
0
FILIP GELJIĆ (VK)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
542
0
DOMINIK KLEPO (DAL)
362
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
Osvajači medalja
1. ALI ARNAUTOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
3. IVANO PENEZIĆ, LOTOS ZAGREB
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
489
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
649
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
634
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
525
NADA MRKONJA (MAXIVK)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. NICOLE MENZEL, Shiai Karate-Do Wien
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
409
0
DORA HAS (0354451)
569
0
EMA TUPKUŠIĆ (TUZ)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
DORA HAS (0354451)
171
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
343
0
MAGDA VRTARIĆ (KGB)
447
0
MAHIRA DAJIC (KS SBK/)
409
0
DORA HAS (0354451)
171
0
AMNA KENJAR (KS SBK/)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
409
0
DORA HAS (0354451)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
514
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
236
0
NELA HALILOVIĆ (WINNER)
393
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
342
0
PAULA NJEGOVEC (KGB)
393
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
Osvajači medalja
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. NELA HALILOVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. MAGDA VRTARIĆ, Mladost
3. PAULA NJEGOVEC, Mladost
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (E1)
267
ISMAIL ZOLOTA (KS SBK/)
267
0
ISMAIL ZOLOTA (KS SBK/)
363
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
238
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
701
0
MARKO LUGONJA (44)
530
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
361
FILIP MABIĆ (KK IPON)
267
0
ISMAIL ZOLOTA (KS SBK/)
238
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
701
0
MARKO LUGONJA (44)
361
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
238
0
ARSLAN DIZDAREVIC (WINNER)
701
0
MARKO LUGONJA (44)
361
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
530
0
TONI VUKIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. ARSLAN DIZDAREVIC, KK " Winner" Tuzla
2. MARKO LUGONJA, Bushido Banja Luka
3. ISMAIL ZOLOTA, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (E4)
484
0
HARIS KONJIĆ (WINNER)
218
0
MATEJ POTKOVAC (KAO)
646
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
484
0
HARIS KONJIĆ (WINNER)
218
MATEJ POTKOVAC (KAO)
524
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
144
BEKIR GRABUS (KS SBK/)
646
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
218
0
MATEJ POTKOVAC (KAO)
524
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
144
0
BEKIR GRABUS (KS SBK/)
646
0
LUKA ĆUJO (ICTUS)
144
0
BEKIR GRABUS (KS SBK/)
524
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. BEKIR GRABUS, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. LUKA ĆUJO, ICTUS
3. MATEJ POTKOVAC, Karate Akademija Osijek
3. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (F3)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
675
0
DUNJA ŠARIĆ (VITEZ)
487
0
EMILI BETI (GLOBUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
61
0
GRETA KLANAC (KAO)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
MELANI ČORNOK (DARDA)
387
0
NIKA BRKIĆ (VK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
689
0
TINA LUKAČIĆ (FOKUS)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
470
0
TINA TEŠANOVIĆ (POLET-B)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
666
0
ANTONELA ČALIĆ (VITEZ)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
214
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
651
0
BARBORA HLAVACKOVA (7DORITI)
173
0
SUREJA PILAV (KS SBK/)
212
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
635
0
ANNA MENZEL (WIEN)
520
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. BARBORA HLAVACKOVA, Sk karate Kachi
2. SUREJA PILAV, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. LANA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
704
0
MIRZA SALKOVIC (SLOBODA)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
704
0
MIRZA SALKOVIC (SLOBODA)
687
0
DOMINIK DŽAJKIĆ (FOKUS)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
371
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
188
0
SEAD MAŠETIĆ (KS SBK/)
523
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
35
0
IVANO KARIĆ (0354451)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
127
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
408
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
220
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
188
0
SEAD MAŠETIĆ (KS SBK/)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
127
0
KRISTIJAN NEDELJKOVIĆ (KK KUNA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
523
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
553
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
151
0
AHMED SOFTIĆ (KS SBK/)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
408
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
442
0
PETAR PETROVIĆ (SLOGA)
12
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
2. AHMED SOFTIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
3. PETAR PETROVIĆ, Sloga-Hemofarm
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
16
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
560
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
77
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
89
0
MISLAV BLAŽEKOVIĆ (SAMOBOR)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
560
0
RENATO BLAGO MARTINOVIĆ (CROHEC)
154
0
MARKO JALOWICZOR (SZK)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
512
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
464
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
637
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
688
0
HRVOJE LUKAČIĆ (FOKUS)
450
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
632
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
450
0
ALEKSANDAR KOVAČEVIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. IVAN EREIZ, CBS PULA
2. HRVOJE LUKAČIĆ, FOKUS
3. ANTONIO MARTIĆ, SPORTSLIFE
3. LEON KLJAIĆ, ICTUS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
107
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
270
0
SAFET MEHIĆ (KS SBK/)
107
LOVRO LENAC (ZAMET)
97
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
513
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
217
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
521
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
107
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
513
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
521
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
97
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
75
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
217
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
320
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
96
0
LOVRO ROZMAN (MEĐIMUR)
320
0
ANTE KRSTIČEVIĆ (METKOVI)
Osvajači medalja
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
3. SAFET MEHIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. ANTE KRSTIČEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
Kata - Mlađi učenici 8,9 g. (bij/žut) (R1)
679
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
679
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
517
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
679
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
332
0
DANI AVDAGIĆ (0354451)
333
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
517
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
593
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
531
0
PETAR BARIŠIĆ (MAXIVK)
334
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
207
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
329
GABRIEL SAJFERT (0354451)
203
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
679
0
DOMAGOJ VUK (VITEZ)
333
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
517
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
593
0
ROKO KRIŽANOVIĆ (0354451)
334
0
JURAJ MAGDIĆ (0354451)
207
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
329
0
GABRIEL SAJFERT (0354451)
203
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
333
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
517
0
GABRIEL KLEN (MAXIVK)
207
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
203
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
333
0
NIKO KOVAČEVIĆ (0354451)
203
0
ADRIAN JAGNJIĆ (0354451)
329
GABRIEL SAJFERT (0354451)
207
0
LEO LAMEŠIĆ (0354451)
329
0
GABRIEL SAJFERT (0354451)
Osvajači medalja
1. NIKO KOVAČEVIĆ, Slavonski Brod
2. ADRIAN JAGNJIĆ, Slavonski Brod
3. DOMAGOJ VUK, KK VITEZ
3. LEO LAMEŠIĆ, Slavonski Brod
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (bij/žut) (S1)
262
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
262
0
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
261
0
NEJLA MEHMEDOVIĆ (WINNER)
331
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
614
LANA KRILJ (KKNG)
262
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
325
0
LANA HUSNJAK (KAO)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
335
EVA FIŠER (0354451)
518
IVA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
232
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
331
0
GITA TURČINOVIĆ (0354451)
614
0
LANA KRILJ (KKNG)
262
0
MEDIHA DAHALIĆ (WINNER)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
335
0
EVA FIŠER (0354451)
518
0
IVA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
232
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
628
0
LEA PAVKOVIĆ (KONDURA)
614
0
LANA KRILJ (KKNG)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
232
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
614
0
LANA KRILJ (KKNG)
660
0
AMINA FIŠEKOVIĆ (TUZ)
335
0
EVA FIŠER (0354451)
325
0
LANA HUSNJAK (KAO)
232
0
EMINA HODŽIĆ (WINNER)
325
0
LANA HUSNJAK (KAO)
Osvajači medalja
1. AMINA FIŠEKOVIĆ, TUZLA
2. LANA KRILJ, Nova Gradiška
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. EMINA HODŽIĆ, KK " Winner" Tuzla
Kata - Mlađe učenice 8,9 g. (nar/zel) (S2)
645
0
ANTONIA KRIŽAJ (BELIMAN)
128
0
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
574
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
645
0
ANTONIA KRIŽAJ (BELIMAN)
128
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
671
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
527
PETRA DOGAN (MAXIVK)
574
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
128
0
VERONIKA ŠUSTER (KK KUNA)
671
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
527
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
574
0
LAMIJA MRŠIĆ (TUZ)
527
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
671
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
Osvajači medalja
1. PETRA DOGAN, Max Ivankovo
2. LAMIJA MRŠIĆ, TUZLA
3. VERONIKA ŠUSTER, KK KUNA OSIJEK
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ
Kata - Učenice (nar/zel) (S4)
641
0
LEONA KRIŽAJ (BELIMAN)
581
0
ANTEA KRALJEVIĆ (ICTUS)
641
0
LEONA KRIŽAJ (BELIMAN)
515
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
641
0
LEONA KRIŽAJ (BELIMAN)
673
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
641
0
LEONA KRIŽAJ (BELIMAN)
648
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
581
ANTEA KRALJEVIĆ (ICTUS)
515
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
167
KARLA JURIĆ (0354451)
644
0
ANTONIA KRIŽAJ (BELIMAN)
673
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
166
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
584
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
40
LUCIJA PERKOVIĆ (0354451)
473
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
672
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
165
DORA HAS (0354451)
379
LUCIJA VARAT (333CR)
328
HELENA GAŠIĆ (0354451)
529
SARA HABAN (MAXIVK)
30
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
582
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
326
DORA POTKOVAC (KAO)
648
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
581
0
ANTEA KRALJEVIĆ (ICTUS)
515
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
167
0
KARLA JURIĆ (0354451)
673
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
166
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
584
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
40
0
LUCIJA PERKOVIĆ (0354451)
672
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
165
0
DORA HAS (0354451)
379
0
LUCIJA VARAT (333CR)
328
0
HELENA GAŠIĆ (0354451)
529
0
SARA HABAN (MAXIVK)
30
0
VERONIKA ČENGIĆ (0354451)
582
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
326
0
DORA POTKOVAC (KAO)
648
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
515
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
673
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
40
0
LUCIJA PERKOVIĆ (0354451)
165
0
DORA HAS (0354451)
379
0
LUCIJA VARAT (333CR)
529
0
SARA HABAN (MAXIVK)
326
0
DORA POTKOVAC (KAO)
648
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
673
0
ERIKA GRABOVAC (VITEZ)
165
0
DORA HAS (0354451)
326
0
DORA POTKOVAC (KAO)
648
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
165
0
DORA HAS (0354451)
672
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
379
0
LUCIJA VARAT (333CR)
672
0
LARA JURČEVIĆ (VITEZ)
326
0
DORA POTKOVAC (KAO)
379
0
LUCIJA VARAT (333CR)
Osvajači medalja
1. ALEXANDRA ZEUMEROVA, Sk karate Kachi
2. DORA HAS, Slavonski Brod
3. ERIKA GRABOVAC, KK VITEZ
3. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR