Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
25. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2018
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ARANĐELOVAC
BELI MANASTIR 98
Bushido Banja Luka
CBS PULA
CROHERC
DALMACIJA
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FENIKS
FOKUS
GLOBUS Čakovec
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
ILIDŽA
IPON ZAGREB
JION PEB BIHAĆ
Karate Akademija Osijek
KARATE KLUB "VINKOVCI"
Karate klub Esseker
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kastav
KBS "Castra" Banja Luka
KK " Winner" Tuzla
KK KIK
KK KUNA OSIJEK
KK MLADOST PANČEVO SRBIJA
KK SISAK
KK SOKOL
KK VITEZ
Kondura Sisak
KRK CROATIA
LOTOS ZAGREB
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OMEGA
OPATIJA
Polet-Brod
Ronin
SAMOBOR
Shiai Karate-Do Wien
Shodan
Shotokan - Darda
Sk karate Kachi
Skipper
Slavonski Brod
SLOBODA
Sloga-Hemofarm
Slovak karate union SZK
SPORTSLIFE
STUDENT
SUSEDGRAD
TUŠKANAC
TUZLA
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
VIKTORIA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (A2)
48
NIKOLA BIRAČ (0354451)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
169
0
ELMIR JULARDŽIJA (KS SBK/)
277
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
391
FILIP PERIŠA (VK)
696
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
10
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
565
HARIS JAHIĆ (TUZ)
395
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
697
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
48
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
391
0
FILIP PERIŠA (VK)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
10
0
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
395
0
GABRIEL UZUNOVIĆ (VK)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
696
0
PETAR MAJSTOROVIC (BL)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
277
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
565
0
HARIS JAHIĆ (TUZ)
10
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
697
0
FRAN MAJSTOROVIC (BL)
10
0
MATO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Medalists
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. HARIS JAHIĆ, TUZLA
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. MATO ĐUKIĆ, Karate klub Esseker
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B3)
466
0
JELENA TRIFUNOVIĆ (POLET-B)
275
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
Medalists
1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. JELENA TRIFUNOVIĆ, Polet-Brod
3. ----
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)
49
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
407
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
360
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
407
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
279
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
49
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
278
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
36
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
452
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
131
0
RIJAD MRAKOVIĆ (KS SBK/)
407
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
279
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
278
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
131
0
RIJAD MRAKOVIĆ (KS SBK/)
279
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
278
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
131
0
RIJAD MRAKOVIĆ (KS SBK/)
36
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
Medalists
1. VITO MILETIĆ, Kastav
2. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. RIJAD MRAKOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)
142
0
AHMED DURAKOVIĆ (KS SBK/)
586
0
DORIJAN DEŽIĆ (ICTUS)
430
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
586
0
DORIJAN DEŽIĆ (ICTUS)
280
0
FRAN HOST (KASTAV)
142
0
AHMED DURAKOVIĆ (KS SBK/)
42
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
309
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
281
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
586
0
DORIJAN DEŽIĆ (ICTUS)
280
0
FRAN HOST (KASTAV)
42
0
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
281
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
280
0
FRAN HOST (KASTAV)
281
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
42
MARKO TOMLJENOVIĆ (0354451)
Medalists
1. FRAN HOST, Kastav
2. IVAN OŽBOLT, Kastav
3. AHMED DURAKOVIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
3. MARKO TOMLJENOVIĆ, Slavonski Brod
Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)
341
0
MATEJ SUHINA (KGB)
422
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
282
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
561
0
ADI PIPAL (TUZ)
341
0
MATEJ SUHINA (KGB)
282
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
Medalists
1. LUKA OŽBOLT, Kastav
2. MATEJ SUHINA, Mladost
3. ADI PIPAL, TUZLA
3. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
489
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
649
0
ALEXANDRA ZEUMEROVA (7DORITI)
634
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
468
0
IRIS MRĐA (POLET-B)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
579
0
ERNA GUTIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
547
0
LANA PLAZIBAT (DAL)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
405
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
276
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
634
0
NICOLE MENZEL (WIEN)
525
NADA MRKONJA (MAXIVK)
563
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
525
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Medalists
1. NICOLE MENZEL, Shiai Karate-Do Wien
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. MIA MARIA RUDMAN, KRK CROATIA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (E2)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
562
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
359
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
28
0
ANTONIO BIONDIĆ (0354451)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
58
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
340
0
LUKA TIŠLJER (KGB)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
324
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
431
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
419
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
289
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
654
0
JAKUB MAJBA (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
388
0
MIHAEL VESELČIĆ (VK)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
652
0
DAMIAN DUCHOVIC (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
149
0
KENAN ŠILJAK (KS SBK/)
288
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
41
ADAM TERZIĆ (0354451)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
41
0
ADAM TERZIĆ (0354451)
658
0
MARTIN SÁRAZ (7DORITI)
153
0
ALIJA MAHALBAŠIĆ (KS SBK/)
Medalists
1. KENAN ŠILJAK, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
2. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. DAMIAN DUCHOVIC, Sk karate Kachi
3. ALIJA MAHALBAŠIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (E6)
211
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
111
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
211
0
MATIA PAVLOVIĆ (DARDA)
11
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
691
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
111
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
287
0
ANTON HOST (KASTAV)
219
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
349
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
11
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
111
0
MILOŠ JOVIĆ (SLOGA)
287
0
ANTON HOST (KASTAV)
349
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
11
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
287
0
ANTON HOST (KASTAV)
349
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
219
0
RICHRAD HRABAČKA (SZK)
Medalists
1. ANTON HOST, Kastav
2. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
3. MATIA PAVLOVIĆ, Shotokan - Darda
3. RICHRAD HRABAČKA, Slovak karate union SZK
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (F5)
690
0
AMRA HALILOVIC (FENIKS)
286
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
286
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
664
0
FRANCISKA TOPIĆ (VITEZ)
690
0
AMRA HALILOVIC (FENIKS)
656
0
LUCIA NOVA (7DORITI)
539
0
LANA LOZOVINA (DAL)
148
0
IMLA SARAJČIĆ (KS SBK/)
667
PETRA GARIĆ (VITEZ)
286
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
656
0
LUCIA NOVA (7DORITI)
539
0
LANA LOZOVINA (DAL)
667
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
656
0
LUCIA NOVA (7DORITI)
539
0
LANA LOZOVINA (DAL)
667
0
PETRA GARIĆ (VITEZ)
148
0
IMLA SARAJČIĆ (KS SBK/)
Medalists
1. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
2. LUCIA NOVA, Sk karate Kachi
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
3. IMLA SARAJČIĆ, Karate savez Srednjobosanskog kantona BiH
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
345
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
456
0
MERJEM AVMEDOSKI (ILIDŽA)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
555
0
BARBARA GRGIĆ (CROHEC)
369
0
IVANA SUBOTI (44)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
534
0
TINA GRKOVIĆ (DAL)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
344
0
MATEA BEBIĆ (METKOVI)
316
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
83
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
345
0
EMA PENDIĆ (VUKOVAR)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
291
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
290
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
537
0
LANA LOZOVINA (DAL)
455
0
NEJLA BRKAN (ILIDŽA)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
226
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
316
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
400
0
ANĐELINA JAREDIĆ (MLAD PA)
Medalists
1. NEJLA BRKAN, ILIDŽA
2. LANA LOZOVINA, DALMACIJA
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. IRIS KOVAČ, TUŠKANAC
Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (K3)
292
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
85
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
292
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
300
0
EMA SELMAN (JION)
85
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
18
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
681
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
300
0
EMA SELMAN (JION)
85
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
18
0
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
681
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
300
0
EMA SELMAN (JION)
681
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
18
LORENA TOLIĆ (ZAMET)
Medalists
1. IMAN BEGIĆ, FENIKS
2. EMA SELMAN, JION PEB BIHAĆ
3. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. LORENA TOLIĆ, ZAMET
Kumite - Seniorke 18+ g.-61 (M3)
538
0
MARIJA ČAVKA (DAL)
164
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
538
0
MARIJA ČAVKA (DAL)
682
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
354
0
INES MIŠETIĆ (VUKOVAR)
164
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
293
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
301
0
EMA SELMAN (JION)
86
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
682
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
164
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
293
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
86
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
682
0
IMAN BEGIĆ (FENIKS)
293
0
TEA OSTOJIĆ (KASTAV)
86
0
MAGDALENA ŠUFLAJ (SAMOBOR)
301
0
EMA SELMAN (JION)
Medalists
1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. IMAN BEGIĆ, FENIKS
3. MARIJA ČAVKA, DALMACIJA
3. EMA SELMAN, JION PEB BIHAĆ