Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (D2)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (D3)
Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (D4)
Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (D5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (D1)
418
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
83
0
DJANA TRBOVIC (KKTRAVN)
418
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
244
0
ANA ANTUNOVIĆ (KSZEDOK)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
166
0
LANA DELIĆ (KSTK-A)
499
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
418
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
83
DJANA TRBOVIC (KKTRAVN)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
74
0
NEJRA ZUKIC (KKTRAVN)
199
0
NAIDA TRAKIĆ (KSTK-A)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
100
0
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
722
0
PETRA DOGAN (MAXIVK)
84
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
499
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
83
0
DJANA TRBOVIC (KKTRAVN)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
100
0
LAMIJA SOFTIĆ (KSTK-A)
84
0
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
73
0
ADNA ZUKIC (KKTRAVN)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
84
0
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
769
0
TEODORA LUKIĆ (SLOGA)
744
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
199
0
NAIDA TRAKIĆ (KSTK-A)
84
0
LEJLA ŠILJAK (KKTRAVN)
673
0
EDINA SIPOVIĆ (IPPONB)
Medalists
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. TEODORA LUKIĆ, Sloga-Hemofarm
3. ADNA ZUKIC, Travnik GS-TMT
3. EDINA SIPOVIĆ, IPPON