Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (G1)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -57 (G2)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (G3)
Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (G4)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (G5)
614
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
614
0
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
395
0
JURE PUCE (CROHEC)
781
0
LUKA KURTOVIĆ (ESSEKER)
435
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
395
JURE PUCE (CROHEC)
614
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
70
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
42
LOVRO LENAC (ZAMET)
666
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
390
LUKA BIRAČ (0354451)
65
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
435
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
395
0
JURE PUCE (CROHEC)
614
0
ERIK UDAROVIĆ (ICTUS)
70
0
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
42
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
666
0
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
390
0
LUKA BIRAČ (0354451)
65
0
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
395
0
JURE PUCE (CROHEC)
70
0
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
666
0
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
65
0
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
70
0
SALIH HALILOVIC (KKTRAVN)
65
0
ENIS MEMIC (KKTRAVN)
390
LUKA BIRAČ (0354451)
666
0
STANISLAV JELINEK (SLOVKNT)
390
0
LUKA BIRAČ (0354451)
Medalists
1. SALIH HALILOVIC, Travnik GS-TMT
2. ENIS MEMIC, Travnik GS-TMT
3. ERIK UDAROVIĆ, ICTUS
3. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod