Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
26. Memorijalni karate kup Slavonski Brod 2019.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani 6,7 g.
KATA-Cicibanke 6,7 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g.
KATA-Mlađe učenice 8,9 g.
KATA-Mlađi učenici 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Mlađe učenice 8,9 g. (b/ž/n/z)
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici (b/ž/n/z)
KATA-Učenice (b/ž/n/z)
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA DISABLED (MALE) -16 years
KATA DISABLED (MALE) +16 years
TEŽA/LETO
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (H1)
401
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
307
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
307
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
280
0
AJNA KARIĆ (KSZEDOK)
401
0
MONIKA MARTINOVIĆ (CROHEC)
680
0
NINA POZDERAC (JION)
528
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
282
0
NEJLA MUJČINOVIĆ (KSZEDOK)
399
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
371
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
307
0
MIA FAUKOVIĆ (SAMOBOR)
680
0
NINA POZDERAC (JION)
528
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
371
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
680
0
NINA POZDERAC (JION)
371
0
VERONIKA JALOWICZOROVÁ (SZK)
528
0
LUCIJA PEROVIĆ (KKHZG)
399
0
PATRICIJA PRGA (CROHEC)
Dobitniki medalj
1. VERONIKA JALOWICZOROVÁ, Slovak karate union SZK
2. NINA POZDERAC, JION PEB BIHAĆ
3. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. PATRICIJA PRGA, CROHERC
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (H2)
119
0
ELMEDINA HRBAT (KSTK-A)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
338
0
ASJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
119
0
ELMEDINA HRBAT (KSTK-A)
600
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
816
0
TATJANA SMOLOVIĆ (KANON)
498
0
MELANI ČORNOK (DARDA)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
340
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
454
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
602
0
EMA NOVAK (VGORICA)
502
0
LAMIJA SALKIĆ (KSTK-A)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
373
0
NIKOLINA ČUČAK (ENERGIJ)
224
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
600
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
502
0
LAMIJA SALKIĆ (KSTK-A)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
544
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
410
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
755
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
340
0
KARLA MOLNAR (VUKOVAR)
676
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
172
0
DINKA SOFTIĆ (KSTK-A)
Dobitniki medalj
1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. SARA NOVAK, GLOBUS Čakovec
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. TIA ŠKRLJAC, Tigar Sisak
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (H3)
753
LEONA GULIJA (GLOBUS)
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
773
0
ZORANA GLIGOREVIĆ (POLET-B)
564
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
480
ENA ROZIĆ (KSRH)
88
0
IMLA SARAJČIĆ (KKTRAVN)
40
0
KATARINA RAMIĆ (ZAMET)
645
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
451
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
753
LEONA GULIJA (GLOBUS)
482
0
IVONA RAMLJAK (KSRH)
379
0
ALEXANDRA SOFRANEKOVA (SZK)
412
ADRIANA ROSS (KASTAV)
768
0
MARIJANA STRIGIĆ (SLOGA)
824
0
TEA PLEŠA (ZAG)
745
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
573
0
BERINA HUREM (VELIKA)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
411
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
326
0
NEJRA KAJMAK (IPONN)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
478
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
413
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
564
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
480
0
ENA ROZIĆ (KSRH)
88
0
IMLA SARAJČIĆ (KKTRAVN)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
753
0
LEONA GULIJA (GLOBUS)
379
0
ALEXANDRA SOFRANEKOVA (SZK)
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
768
0
MARIJANA STRIGIĆ (SLOGA)
745
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
411
0
DOROTEA MRAKOVČIĆ (KASTAV)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
413
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
480
0
ENA ROZIĆ (KSRH)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
412
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
745
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
645
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
360
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
677
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
326
0
NEJRA KAJMAK (IPONN)
478
0
BARBARA ŠUNJIĆ (KSRH)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
46
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
646
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
Dobitniki medalj
1. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. MELINA IBRAHIMOVIĆ, KK DO - Tuzla
3. LEONA GULIJA, GLOBUS Čakovec
3. ANAMARIJA RAVLIĆ, TUŠKANAC