Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
26. Sisak Kup 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)
Cicibani (A1)
Mlađe učenice B (7. i 8. KYU) (B2)
Učenice (7. i 8. KYU) (B4)
Mlađi kadeti (A7)
Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (MU1)
168
0
DUŠAN BERA (KK)
87
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
168
0
DUŠAN BERA (KK)
24
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
87
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
173
DANIJEL LONCAR (KK)
127
NIKOLA BIRAČ (0354451)
24
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
87
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
173
0
DANIJEL LONCAR (KK)
127
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
24
0
FRANKO JANJIĆ (HR.DRAG)
127
0
NIKOLA BIRAČ (0354451)
173
DANIJEL LONCAR (KK)
Medalists
1. FRANKO JANJIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. NIKOLA BIRAČ, Slavonski Brod
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. DANIJEL LONCAR, DYNAMIC
Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (MU8)
179
0
JELENA SKONDRIČ (KK)
208
0
EMA BENCETIĆ (JASTREB)
140
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
179
0
JELENA SKONDRIČ (KK)
140
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
Medalists
1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. JELENA SKONDRIČ, DYNAMIC
3. EMA BENCETIĆ, JASTREB
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (U1)
111
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
181
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
149
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
181
0
ANDREJ POZDERAC (JASTREB)
149
0
JAKOV ŠIMUNIĆ (SUSEDGR)
Medalists
1. JAKOV ŠIMUNIĆ, SUSEDGRAD
2. ANDREJ POZDERAC, JASTREB
3. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. ----
Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (U5)
28
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
58
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
126
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
28
0
ALEKSANDAR KERKEZ (KONDURA)
58
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
90
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
65
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
126
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
58
0
VANJA DUKIĆ (TIGAR)
90
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
65
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
126
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
90
0
KRISTIAN ZORIČIĆ (OPATIJA)
65
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
Medalists
1. PETAR GUDELJ, Karate klub Esseker
2. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
3. ALEKSANDAR KERKEZ, Kondura Sisak
3. LOVRO VUJIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (U9)
138
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
193
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
63
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
193
0
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
63
0
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
2. MIA MARTIĆ, SPORTSLIFE
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. ----
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (MK2)
145
0
ANTONIO KOPLJAR (STIJENA)
86
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
160
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
86
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
160
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
3. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. ----
Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (MK11)
51
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
157
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
52
IRIS KOVAČ (STUDNT)
51
0
DORA ŽUGČIĆ (STUDNT)
52
0
IRIS KOVAČ (STUDNT)
Medalists
1. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT
2. IRIS KOVAČ, STUDENT
3. NIKKA MEMIĆ, ZAMET
3. ----
Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)
158
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
197
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
82
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
158
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
18
0
KRISTINA PETRIĆ (SISAK)
197
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
213
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
82
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
197
0
EVA BUDIJA (SPRTSLF)
213
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
0
82
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
213
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
Medalists
1. LUCIJA BUNJEVAC, Tigar Sisak
2. EMA KARDAŠ, Tigar Sisak
3. NIKKA MEMIĆ, ZAMET
3. ----
Cicibani (A1)
13
0
SEMIR ARAPOVIĆ (SISAK)
152
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
152
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
170
0
VID TOVERNIĆ (KGB)
60
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
13
0
SEMIR ARAPOVIĆ (SISAK)
152
GABRIJEL GAJEC (KGB)
79
LEO POTURICA (KKNG)
170
VID TOVERNIĆ (KGB)
81
0
ROKO SAMAC (KKNG)
29
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
172
PATRIK PRESEČAN (KGB)
76
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
12
ANEL KEKIĆ (SISAK)
60
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
152
0
GABRIJEL GAJEC (KGB)
79
0
LEO POTURICA (KKNG)
170
0
VID TOVERNIĆ (KGB)
29
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
172
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
76
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
12
0
ANEL KEKIĆ (SISAK)
60
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
170
0
VID TOVERNIĆ (KGB)
172
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
76
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
60
0
TIN GLAVINIĆ (TIGAR)
172
0
PATRIK PRESEČAN (KGB)
29
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
76
0
FRANO LOVRIĆ (KKNG)
29
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
Medalists
1. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak
2. PATRIK PRESEČAN, Mladost
3. VID TOVERNIĆ, Mladost
3. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška
Mlađe učenice B (7. i 8. KYU) (B2)
37
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
37
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
77
0
LANA KRILJ (KKNG)
162
0
SAVANNAH MARKOVIĆ (KGB)
77
0
LANA KRILJ (KKNG)
153
ELENA CATTIER (KGB)
156
HANA TOPOLOVEC (KGB)
37
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
155
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
78
0
LANA POTURICA (KKNG)
39
TIA STRIŽIĆ (KONDURA)
163
MATEJA ŠUBER (KGB)
66
LARA PAHIĆ (TIGAR)
77
0
LANA KRILJ (KKNG)
153
0
ELENA CATTIER (KGB)
156
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
37
0
NELA SMILJANIĆ (KONDURA)
78
0
LANA POTURICA (KKNG)
39
0
TIA STRIŽIĆ (KONDURA)
163
0
MATEJA ŠUBER (KGB)
66
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
77
0
LANA KRILJ (KKNG)
156
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
78
0
LANA POTURICA (KKNG)
66
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
156
0
HANA TOPOLOVEC (KGB)
78
0
LANA POTURICA (KKNG)
39
0
TIA STRIŽIĆ (KONDURA)
155
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
66
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
155
0
NATALI GOLUBIĆ (KGB)
Medalists
1. LANA POTURICA, Nova Gradiška
2. HANA TOPOLOVEC, Mladost
3. NELA SMILJANIĆ, Kondura Sisak
3. NATALI GOLUBIĆ, Mladost
Učenice (7. i 8. KYU) (B4)
167
0
LEA PEZIĆ (KGB)
165
0
IVANA JERBIĆ (KGB)
Medalists
1. IVANA JERBIĆ, Mladost
2. LEA PEZIĆ, Mladost
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti (A7)
114
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
9
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
137
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
114
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
9
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
206
0
DOMAGOJ IVANKOVIĆ (KGB)
3
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
113
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
137
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
9
0
MIHAEL CRNKOVIĆ (SISAK)
3
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
113
0
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
137
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
3
0
LUKA CRNKOVIĆ (SISAK)
113
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO (RAB-ENP)
Medalists
1. VITO TOPIĆ BREČEVIĆ, Polet
2. LUKA CRNKOVIĆ, SISAK
3. MARKO ARSIĆ, RAB-ENPI
3. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO, RAB-ENPI