Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -38
SUNDAY
663
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
1859
0
ADEM HALAVAĆ (USK KS)
SUNDAY
663
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
2142
0
AHMED VUK (SAMURAJ)
SUNDAY
663
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
1517
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
SUNDAY
867
0
IVAN OŽBOLT (KASTAV)
2119
8
ADIS KOVAČ (TUZ)
SUNDAY
1638
0
BARTOL KADIĆ (LOTOS)
1977
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
SUNDAY
1513
1
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1517
6
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
2138
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
SUNDAY
318
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
615
0
NICCOLÒ BRANCHI (SHIZOKU)
2142
AHMED VUK (SAMURAJ)
SUNDAY
663
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
900
6
ARSENIY CHERNOLYTSKYI (UKF)
1859
ADEM HALAVAĆ (USK KS)
SUNDAY
315
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1710
0
RICCARDO GUERRA (GLCFIJL)
SUNDAY
37
3
SINAN PALJEVAC (KBV GRB)
1270
4
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
SUNDAY
701
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
52
2
BOR ŽIBRET (KK LJUB)
1860
IMRAN BAJREKTAREVIĆ (USK KS)
SUNDAY
2172
0
VILIM HRŽIĆ (METAL)
1502
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
2140
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
SUNDAY
991
1
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
915
1
MYKHAILO STOLBERH (UKF)
1167
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
SUNDAY
2119
1
ADIS KOVAČ (TUZ)
1977
2
EGOR UZHUK (NORVEN)
SUNDAY
1517
4
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
2138
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
SUNDAY
318
2
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
2142
3
AHMED VUK (SAMURAJ)
SUNDAY
900
3
ARSENIY CHERNOLYTSKYI (UKF)
1859
0
ADEM HALAVAĆ (USK KS)
SUNDAY
315
2
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1270
0
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
SUNDAY
52
3
BOR ŽIBRET (KK LJUB)
1860
0
IMRAN BAJREKTAREVIĆ (USK KS)
SUNDAY
1502
0
MÁTÉ TÓTH (MTK-BUD)
2140
2
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
SUNDAY
915
0
MYKHAILO STOLBERH (UKF)
1167
0
ĐORĐE GALONJA (ENERGIJ)
SUNDAY
1977
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
1517
3
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
SUNDAY
2142
0
AHMED VUK (SAMURAJ)
900
4
ARSENIY CHERNOLYTSKYI (UKF)
SUNDAY
315
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
52
0
BOR ŽIBRET (KK LJUB)
SUNDAY
2140
0
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
915
0
MYKHAILO STOLBERH (UKF)
SUNDAY
1517
0
ZSOMBOR TÓTH (MTK-BUD)
900
2
ARSENIY CHERNOLYTSKYI (UKF)
SUNDAY
52
1
BOR ŽIBRET (KK LJUB)
915
0
MYKHAILO STOLBERH (UKF)
SUNDAY
900
2
ARSENIY CHERNOLYTSKYI (UKF)
52
0
BOR ŽIBRET (KK LJUB)
SUNDAY
1860
0
IMRAN BAJREKTAREVIĆ (USK KS)
701
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
SUNDAY
315
1
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
701
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
SUNDAY
915
0
MYKHAILO STOLBERH (UKF)
315
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
Medalists
1. ARSENIY CHERNOLYTSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. BOR ŽIBRET, KK Ljubljana
3. ZSOMBOR TÓTH, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC