Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -42
1661
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
SUNDAY
1661
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1639
3
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
SUNDAY
1108
6
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1572
0
LUKA BELE (KOZJANS)
SUNDAY
266
0
PETAR PRERADOVIĆ (ENERGIJ)
1639
3
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
SUNDAY
1656
0
ADNAN SEDIĆ (USK KS)
1661
3
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
SUNDAY
2230
0
JUSUF MURTIĆ (JION)
907
0
KINASH OLEH (UKF)
SUNDAY
1862
0
EMRAN ŠILJDEDIĆ (USK KS)
2126
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
SUNDAY
265
8
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
1979
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
SUNDAY
2064
3
ELVEDIN VILIĆ (USK KS)
2175
1
TEO CRNOGAJ (KGB)
SUNDAY
2121
0
ARMIN MEHIĆ (JAJCE)
97
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
SUNDAY
1108
1
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1639
3
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
SUNDAY
1661
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
2230
3
JUSUF MURTIĆ (JION)
SUNDAY
2126
1
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
265
7
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
SUNDAY
2064
0
ELVEDIN VILIĆ (USK KS)
2121
4
ARMIN MEHIĆ (JAJCE)
SUNDAY
1639
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
2230
3
JUSUF MURTIĆ (JION)
SUNDAY
265
2
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
2121
0
ARMIN MEHIĆ (JAJCE)
SUNDAY
2230
0
JUSUF MURTIĆ (JION)
265
0
LUKA PEJIĆ (ENERGIJ)
SUNDAY
2126
1
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1979
4
EGOR UZHUK (NORVEN)
SUNDAY
2121
3
ARMIN MEHIĆ (JAJCE)
1979
0
EGOR UZHUK (NORVEN)
Medalists
1. LUKA PEJIĆ, ENERGIJA
2. JUSUF MURTIĆ, JION PEB BIHAĆ
3. DOMINIK ŠONJE, LOTOS ZAGREB
3. ARMIN MEHIĆ, KUMITE Jajce