Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
27. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -36
SUNDAY
850
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
1702
4
TARIK SALKIĆ (USK KS)
SUNDAY
1702
0
TARIK SALKIĆ (USK KS)
493
4
SINAN 1 PALJEVAC 1 (KBV GRB)
SUNDAY
1702
0
TARIK SALKIĆ (USK KS)
1493
1
ZSOMBOR DUDÁS (MTK-BUD)
SUNDAY
919
3
OCHERETNIUK VOLODYMYR (UKF)
850
0
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
SUNDAY
493
0
SINAN 1 PALJEVAC 1 (KBV GRB)
658
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
SUNDAY
616
0
NICCOLÒ BRANCHI (SHIZOKU)
461
0
BLAGOJA TASEVSKI (7654321)
SUNDAY
2118
0
FARUK KADRIĆ (JAJCE)
662
3
ROKO BENCEK (KLENOVN)
SUNDAY
200
2
EMANUELE CALIFANO (SHIRAI)
316
3
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
SUNDAY
1536
0
SHOAM MOR YOSEF (ISRAEL)
2147
7
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
1483
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
SUNDAY
1702
0
TARIK SALKIĆ (USK KS)
919
0
OCHERETNIUK VOLODYMYR (UKF)
SUNDAY
493
5
SINAN 1 PALJEVAC 1 (KBV GRB)
461
0
BLAGOJA TASEVSKI (7654321)
SUNDAY
662
1
ROKO BENCEK (KLENOVN)
316
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
SUNDAY
2147
1
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
1483
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
SUNDAY
919
1
OCHERETNIUK VOLODYMYR (UKF)
493
0
SINAN 1 PALJEVAC 1 (KBV GRB)
SUNDAY
662
3
ROKO BENCEK (KLENOVN)
2147
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
SUNDAY
919
4
OCHERETNIUK VOLODYMYR (UKF)
662
4
ROKO BENCEK (KLENOVN)
SUNDAY
316
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
2118
1
FARUK KADRIĆ (JAJCE)
SUNDAY
2147
0
GABRIJEL MATIJAŠIĆ (KARATE)
2118
5
FARUK KADRIĆ (JAJCE)
Medalists
1. ROKO BENCEK, KLENOVNIK
2. OCHERETNIUK VOLODYMYR, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SINAN 1 PALJEVAC 1, KBV GRBAVICA
3. FARUK KADRIĆ, KUMITE Jajce