Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
27. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (muški) -75
2013
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
SATURDAY027
2013
3
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
611
6
ANTONIO DE STEFANO (SHIZOKU)
SATURDAY029
611
2
ANTONIO DE STEFANO (SHIZOKU)
1489
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
SATURDAY001
1948
5
VESELKO BRKIĆ (BOSNA)
2317
0
JOVAN PETROVIĆ (SRBJNTM)
SATURDAY002
548
0
GIANLUCA AVIAN (GLCFIJL)
1296
0
ANTON MUALEM (ISRAEL)
SATURDAY003
179
0
ASIM ĆEMAN (SAMBON)
1489
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
487
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
SATURDAY004
974
2
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
2287
0
DJORDJE SALAPURA (SRBJNTM)
611
ANTONIO DE STEFANO (SHIZOKU)
SATURDAY005
423
1
VADZIM VILTOUSKI (BKF)
2013
3
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
1434
NIKOLA MALOVIC (OMLADIN)
SATURDAY006
1608
0
ADI DIZDAREVIĆ (KSKS)
2288
0
JOVAN NJEGIĆ (SRBJNTM)
SATURDAY007
2190
0
LORENZO CHIANDUSSI (GLCFIJL)
568
7
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
SATURDAY008
427
1
TIMUR YANDIEV (BKF)
350
1
TIAGO COSTA (LUXTEAM)
859
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
SATURDAY009
178
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
933
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
1752
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
SATURDAY010
206
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
1099
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
96
DENS SADIKOVS (LATVIA)
SATURDAY011
1948
0
VESELKO BRKIĆ (BOSNA)
548
0
GIANLUCA AVIAN (GLCFIJL)
SATURDAY012
1489
1
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
487
0
DAVID PAVIĆ (SUSEDGR)
SATURDAY013
974
1
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
611
1
ANTONIO DE STEFANO (SHIZOKU)
SATURDAY014
2013
0
SIMEON STOYCHEV (TEAM BG)
1434
4
NIKOLA MALOVIC (OMLADIN)
SATURDAY015
1608
0
ADI DIZDAREVIĆ (KSKS)
568
7
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
SATURDAY016
427
3
TIMUR YANDIEV (BKF)
859
4
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
SATURDAY017
933
0
LUKA FERLIN (TRBOVLJ)
1752
6
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
SATURDAY018
1099
0
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
96
0
DENS SADIKOVS (LATVIA)
SATURDAY019
1948
0
VESELKO BRKIĆ (BOSNA)
1489
0
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
SATURDAY020
611
1
ANTONIO DE STEFANO (SHIZOKU)
1434
6
NIKOLA MALOVIC (OMLADIN)
SATURDAY021
568
1
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
859
0
IVAN LULIĆ (BSHDOZG)
SATURDAY022
1752
2
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
1099
2
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
SATURDAY023
1489
1
MARTIN ERDŐS (MTK-BUD)
1434
3
NIKOLA MALOVIC (OMLADIN)
SATURDAY024
568
0
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1099
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
SATURDAY031
1434
0
NIKOLA MALOVIC (OMLADIN)
1099
0
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
SATURDAY026
96
0
DENS SADIKOVS (LATVIA)
206
0
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
SATURDAY028
1752
1
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
206
1
PASQUALE GRIMALDI (SHIRAI)
SATURDAY030
568
1
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ (SLOVKNT)
1752
0
RUSLAN AHMADOV (ANKF)
Osvajači medalja
1. NIKOLA MALOVIC, Omladinac
2. PETAR ZABORSKI, MAKPETROL
3. ANTONIO DE STEFANO, A.S.D. SHIZOKU KARATE AVELLINO
3. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, Slovak National Team