Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
27. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - U 21 (ženski) -50
Kumite - U 21 (ženski) -55
Kumite - U 21 (ženski) -61
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - U 21 (ženski) +68
Kumite - U 21 (ženski) -68
SATURDAY043
535
1
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
1612
3
LAURA REHAK (STUDNT)
SATURDAY045
1612
1
LAURA REHAK (STUDNT)
1326
1
IRENA PRGA (CROHEC)
SATURDAY029
1326
2
IRENA PRGA (CROHEC)
560
0
DIANA JURÁKOVÁ (SLOVKNT)
SATURDAY030
669
0
ISIDORA ĆUĆUN (ENERGIJ)
709
2
KITI SMILJAN (DKCELJE)
SATURDAY031
1612
3
LAURA REHAK (STUDNT)
766
1
VASILISA BUJIĆ (BAR)
SATURDAY032
1485
4
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
535
0
MELANIE CORBATTO (GLCFIJL)
SATURDAY033
1511
1
PETRA BRLEČIĆ (IVANEC)
1097
6
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
SATURDAY034
880
0
NORA VIRAG HORVATH (UTE)
2295
3
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
SATURDAY035
1954
0
ANITA TADIĆ (BOSNA)
349
1
LAURA ZANTIS (LUXTEAM)
SATURDAY036
561
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
93
0
ALĪNA KORNIŠOVA (LATVIA)
SATURDAY037
1326
1
IRENA PRGA (CROHEC)
709
0
KITI SMILJAN (DKCELJE)
SATURDAY038
1612
0
LAURA REHAK (STUDNT)
1485
2
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
SATURDAY039
1097
3
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
2295
4
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
SATURDAY040
349
4
LAURA ZANTIS (LUXTEAM)
561
1
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
SATURDAY041
1326
0
IRENA PRGA (CROHEC)
1485
1
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
SATURDAY042
2295
2
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
349
0
LAURA ZANTIS (LUXTEAM)
SATURDAY047
1485
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
2295
2
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
SATURDAY044
1097
0
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
880
0
NORA VIRAG HORVATH (UTE)
SATURDAY046
349
0
LAURA ZANTIS (LUXTEAM)
1097
3
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
Osvajači medalja
1. MARINA RADIČEVIĆ, Karate Federation of Serbia
2. DORA CZAGÁNY, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. IRENA PRGA, CROHERC
3. ANGELA MOJSOVSKA, MAKPETROL