Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -41
1710
0
FILIPPO SORCI (PDP)
1282
4
EDUARD KIRIA (LEADER)
1282
0
EDUARD KIRIA (LEADER)
967
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
1282
3
EDUARD KIRIA (LEADER)
1837
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
625
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1353
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
1100
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
1960
0
MAJ LORBER (DKCELJE)
153
5
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
933
3
SZABOLCS VADÁSZI (MTK-BUD)
1837
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
1816
1
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1083
1
IVAN PAULAVETS (UNMEI)
967
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
423
2
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1710
0
FILIPPO SORCI (PDP)
1282
EDUARD KIRIA (LEADER)
1618
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
874
3
RAMAN CHYMBUR (EDELVEI)
842
4
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
1190
3
JABER KHADER (ISRAEL)
159
1
FRAN HOST (KASTAV)
239
1
ANDRIS KISS (UTE)
1247
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
154
0
NIKO MATIJEVIĆ (KASTAV)
910
6
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1198
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
1454
3
FILIP KAURIN (VGORICA)
609
1
BOR ŽIBRET (KK LJUB)
1342
VLAD VELKO (UKF)
1353
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
1960
3
MAJ LORBER (DKCELJE)
153
5
NOAH MILETIĆ (KASTAV)
1837
12
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
1083
0
IVAN PAULAVETS (UNMEI)
967
4
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
423
2
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1282
2
EDUARD KIRIA (LEADER)
874
5
RAMAN CHYMBUR (EDELVEI)
842
0
MATEJ SESAR (ŠIROKI)
239
3
ANDRIS KISS (UTE)
1247
4
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
910
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1198
0
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
1454
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
1342
7
VLAD VELKO (UKF)
1960
1
MAJ LORBER (DKCELJE)
1837
6
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
967
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
423
2
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
874
0
RAMAN CHYMBUR (EDELVEI)
1247
5
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
910
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1342
9
VLAD VELKO (UKF)
1837
0
LOREN ŠARIĆ (TUZ)
423
3
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1247
8
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1342
0
VLAD VELKO (UKF)
423
1
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
1247
2
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
239
ANDRIS KISS (UTE)
874
0
RAMAN CHYMBUR (EDELVEI)
239
0
ANDRIS KISS (UTE)
1342
2
VLAD VELKO (UKF)
239
0
ANDRIS KISS (UTE)
Osvajači medalja
1. MAKSIM TARASOV, sc NORVEN
2. NIKOLA TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. EDUARD KIRIA, LEADER
3. VLAD VELKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION