Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -48
577
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
577
2
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
776
1
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
577
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
1942
0
DOMINIK ŠONJE (LOTOS)
1345
2
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1599
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
1047
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1199
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
925
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
823
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
577
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
797
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1968
KEMAL UŠČUPLIĆ (BIH-SAR)
1476
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1058
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1536
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1160
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1345
0
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1599
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
1047
0
JAKOV KUPINA (JASTREB)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
1
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
925
1
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
823
2
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
577
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
797
1
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
0
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1968
0
KEMAL UŠČUPLIĆ (BIH-SAR)
1476
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1058
1
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1536
1
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
1160
5
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1345
0
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
1199
7
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
776
0
ANTE PAVLINOVIĆ (KKHZG)
823
4
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
3
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
429
2
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1058
0
MILJENKO VASILJ (MEĐUGOR)
1160
3
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1199
0
SINAN PALJEVAC (BIH-SAR)
823
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
1
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
1160
0
RONEN AMINOF (ISRAEL)
823
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
797
0
KRISTIJAN FRANK (KKHZG)
917
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
429
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
917
1
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1160
1
RONEN AMINOF (ISRAEL)
429
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
Medalists
1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
3. RIJAD BUREKOVIC, SARAJEVO-ZOI 84
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec