Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
28. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -57
1444
8
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
2009
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
1444
3
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
1591
2
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
756
8
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
1444
0
LUKA RADIĆ (ŠDGORIC)
318
4
KOSTA VUJMILOVIĆ (ENERGIJ)
2009
5
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
1591
5
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
1827
0
PATRIK JEDNAR (SAMOBOR)
1922
FRAN PRALAS (KKŠB)
1658
8
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
1640
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
1970
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
18
2
IVAN KATIĆ (JAJCE)
152
1
ANTON HOST (KASTAV)
574
DINO TASLAMAN (SAZOI84)
756
8
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
2009
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
1591
2
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
1922
0
FRAN PRALAS (KKŠB)
1658
2
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
1970
1
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
18
8
IVAN KATIĆ (JAJCE)
574
0
DINO TASLAMAN (SAZOI84)
756
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
1591
0
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
1658
5
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
18
1
IVAN KATIĆ (JAJCE)
756
3
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
1658
1
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
1970
5
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
1640
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
18
1
IVAN KATIĆ (JAJCE)
1970
5
FARUK ŽUGA (BIH-SAR)
Dobitniki medalj
1. ANDRIJA DANILOVIC, Omladinac
2. STEFAN JAKOVLJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUKA RADIĆ, ŠD GORICA
3. FARUK ŽUGA, Baščaršija