Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
28. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -47
1064
0
MARIAM ALMAKADMA (NORVEN)
681
7
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
681
2
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
1147
1
SHIR YAHAV (ISRAEL)
681
1
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
1567
1
FIDAN DADASHOVA (ANKF)
1542
1
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
1016
0
ESZTER VITÁLYOS (MTK-BUD)
2015
0
KATARINA DJORDJEVIC (SRBJNTM)
1147
2
SHIR YAHAV (ISRAEL)
111
8
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1064
0
MARIAM ALMAKADMA (NORVEN)
1090
2
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
681
4
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
425
0
SARA NOVAK (GLOBUS)
1567
1
FIDAN DADASHOVA (ANKF)
604
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
464
0
BOSCO ALICE (TALARIC)
1398
1
DORA REZIĆ (ZRINSKI)
1888
0
IREN HRISTOVA (TEAM BG)
183
DALMA JAKUBOVICS (UTE)
1767
0
NIKA ŽERJAV (GLOBUS)
410
1
IVONA STANKOVSKA (METALMK)
402
2
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
301
0
FABBRI GIORGIA (TALARIC)
1107
3
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
521
4
JERCA REPIČ (KZS)
388
ALEXANDRA BELOUSOVA (SOYUZ)
1814
0
EMA ČORBA (DURDEVA)
953
6
ARIADNA PANCHUK (ODESSA)
1324
0
IYA VAZHNEVICH (BJELOR)
305
7
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
160
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
1883
2
KRISTINA TSVETANOVA (TEAM BG)
190
ALEXANDRA LINTZ (UTE)
1542
0
RUŽICA HRKAĆ (KKHZG)
1147
1
SHIR YAHAV (ISRAEL)
111
4
EMA SGARDELLI (ZAMET)
681
1
LUCIA MRÁZOVÁ (SLOVKNT)
1567
0
FIDAN DADASHOVA (ANKF)
604
0
BELMA GROŠIĆ (REGEN.)
1398
1
DORA REZIĆ (ZRINSKI)
183
3
DALMA JAKUBOVICS (UTE)
410
0
IVONA STANKOVSKA (METALMK)
402
2
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
521
0
JERCA REPIČ (KZS)
388
0
ALEXANDRA BELOUSOVA (SOYUZ)
953
3
ARIADNA PANCHUK (ODESSA)
305
0
PIOVANO CHIARA (TALARIC)
1883
0
KRISTINA TSVETANOVA (TEAM BG)
190
0
ALEXANDRA LINTZ (UTE)
1147
0
SHIR YAHAV (ISRAEL)
111
2
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1567
4
FIDAN DADASHOVA (ANKF)
183
0
DALMA JAKUBOVICS (UTE)
402
0
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
521
3
JERCA REPIČ (KZS)
953
0
ARIADNA PANCHUK (ODESSA)
1883
2
KRISTINA TSVETANOVA (TEAM BG)
111
3
EMA SGARDELLI (ZAMET)
1567
1
FIDAN DADASHOVA (ANKF)
521
0
JERCA REPIČ (KZS)
1883
0
KRISTINA TSVETANOVA (TEAM BG)
111
0
EMA SGARDELLI (ZAMET)
521
2
JERCA REPIČ (KZS)
388
0
ALEXANDRA BELOUSOVA (SOYUZ)
1107
0
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
402
1
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
1107
1
TIA ŠKRLJAC (TIGAR)
1883
0
KRISTINA TSVETANOVA (TEAM BG)
402
4
EMINA SIPOVIĆ (IPPONB)
Dobitniki medalj
1. JERCA REPIČ, Karate zveza Slovenije
2. EMA SGARDELLI, ZAMET
3. FIDAN DADASHOVA, Azerbaijan National Karate Federation
3. EMINA SIPOVIĆ, IPPON
Kumite - Kadetkinje -54
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
653
6
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
375
4
LAURA LISAC (DELTA)
375
2
LAURA LISAC (DELTA)
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
197
1
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
884
1
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1869
3
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
214
0
KATARÍNA DOBÁKOVÁ (KKDK)
394
2
MIA ČAČKO (10.DAN)
1887
2
IVETA STAMENOVA (TEAM BG)
520
8
HANA DEBELJAK (KZS)
812
1
BIANKA BENE (KSI)
1265
4
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
1557
4
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
375
8
LAURA LISAC (DELTA)
997
0
MALAK HADHUD (ISRAEL)
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
1510
5
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
653
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
672
3
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
31
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1103
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
1891
5
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
400
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1824
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
1087
5
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
124
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
815
1
LILI ANTAL (KSI)
1867
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1976
4
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1165
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
884
8
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1869
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
520
1
HANA DEBELJAK (KZS)
1557
1
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
375
3
LAURA LISAC (DELTA)
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
672
1
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1891
0
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
400
1
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1087
1
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
815
0
LILI ANTAL (KSI)
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1165
0
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
884
3
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
375
0
LAURA LISAC (DELTA)
1510
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1087
2
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1510
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
1
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
672
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
672
2
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
672
4
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Dobitniki medalj
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ADELA VLASÁKOVÁ, Slovak National Team
3. LAURA LISAC, Delta
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Kadetkinje +54
1111
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
1375
1
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
1375
0
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
851
3
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
851
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
156
2
ADRIANA ROSS (KASTAV)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
469
0
LEJLA KUDIĆ (REGEN.)
1442
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
1842
0
JUSRA ADEMI (KEIKS)
1111
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
510
2
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
1375
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
813
8
KIARA KOVÁCS (KSI)
1223
0
SAJRA COLAKOVIC (SAMBON)
1705
SARA BENIĆ (ALFA)
851
2
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
988
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
1059
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
1708
0
ANJA PEULIC (PDP)
666
0
IVONA RAMLJAK (NERETV)
416
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
1417
1
ANĐELA MARINKOVIĆ (KK NIŠ)
854
8
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
1001
0
SAFA HAMAD (ISRAEL)
1981
NEDŽMINA VARUPA (VELIKA)
1908
2
SZABINA HORVATH (BVSC_)
264
3
KIARA MEKIC (SHGROSP)
1509
YULIIA MELNYKOVA (UKF)
156
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1583
0
HUMAY HASANLI (ANKF)
471
KANITA OKANOVIĆ (REGEN.)
392
2
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
664
0
BARBARA ŠUNJIĆ (NERETV)
1815
4
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1977
0
ANJA TIHONOV (SRBJNTM)
1106
8
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1780
0
MARUSA SARA CARLI (KOLEKTO)
946
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1907
1
REKA PAPP (BVSC_)
79
0
MANCA REBOLJ (KRANJ)
1965
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
157
6
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1206
0
BISAN ARAR (ISRAEL)
1164
ELVEDINA HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
543
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
665
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
1266
0
LANA LOZOVINA (DAL)
1121
1
KATHARINA WINTER (SBG)
856
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
1150
1
KATRIN TACHKER (ISRAEL)
1803
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1
3
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
611
0
ZALA ŽIBRET (KK LJUB)
1502
LIZA STEPANOVA (UKF)
1043
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
586
1
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
605
ADNA ALIBEGIĆ (REGEN.)
683
2
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
1842
0
JUSRA ADEMI (KEIKS)
510
5
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
1375
0
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
813
2
KIARA KOVÁCS (KSI)
1705
1
SARA BENIĆ (ALFA)
851
3
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1059
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
666
0
IVONA RAMLJAK (NERETV)
1417
1
ANĐELA MARINKOVIĆ (KK NIŠ)
854
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
1981
0
NEDŽMINA VARUPA (VELIKA)
264
1
KIARA MEKIC (SHGROSP)
1509
0
YULIIA MELNYKOVA (UKF)
156
6
ADRIANA ROSS (KASTAV)
471
0
KANITA OKANOVIĆ (REGEN.)
392
0
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
1815
3
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1106
7
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
946
3
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1907
0
REKA PAPP (BVSC_)
1965
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
157
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1164
0
ELVEDINA HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
543
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
1121
2
KATHARINA WINTER (SBG)
1150
0
KATRIN TACHKER (ISRAEL)
1803
3
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1
6
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
1502
0
LIZA STEPANOVA (UKF)
586
3
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
605
0
ADNA ALIBEGIĆ (REGEN.)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
510
0
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
813
2
KIARA KOVÁCS (KSI)
851
5
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1417
0
ANĐELA MARINKOVIĆ (KK NIŠ)
854
2
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
264
0
KIARA MEKIC (SHGROSP)
156
4
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1815
1
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1106
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1907
0
REKA PAPP (BVSC_)
157
2
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1121
0
KATHARINA WINTER (SBG)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1
2
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
586
2
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
510
4
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
851
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
854
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
156
1
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1815
1
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
157
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
586
0
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
510
0
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
156
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1815
2
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
510
2
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
1815
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
392
2
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
1977
1
ANJA TIHONOV (SRBJNTM)
1106
9
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
392
0
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
157
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1106
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1106
3
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Dobitniki medalj
1. ELIZABETA MOLNAR, Karate zveza Slovenije
2. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak