Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (muški) -60
23
1
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
1301
4
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1301
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1988
4
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
1988
4
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
975
3
PÉTER FEHÉR (KRSE)
703
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
582
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1085
2
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
1156
4
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
1381
0
MYKOLA GROMYK (UKF)
803
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
188
5
ANDRAS KISS (UTE)
23
1
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
1301
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1752
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1988
2
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
542
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1168
0
CSÖPPÜ BENCE (SBUDO)
106
5
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
314
OLEG MELEKHIN (BKF)
830
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1280
4
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
463
PALAZZO SIMONE (TALARIC)
1219
0
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
2037
0
MERGIM BEKTESHI (KOSOVA)
1958
ALESSANDRO DEMARGHERITA (IPPON 2)
629
4
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
744
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
582
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1156
2
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
4
PÉTER FEHÉR (KRSE)
803
0
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
188
8
ANDRAS KISS (UTE)
1301
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1988
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
542
0
GIANMARCO PACINO (PACINO)
106
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
314
3
OLEG MELEKHIN (BKF)
1280
0
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
463
0
PALAZZO SIMONE (TALARIC)
1219
1
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
1958
0
ALESSANDRO DEMARGHERITA (IPPON 2)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
1156
1
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
2
PÉTER FEHÉR (KRSE)
188
2
ANDRAS KISS (UTE)
1988
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
314
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
1280
0
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
1219
1
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
744
3
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
975
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
188
0
ANDRAS KISS (UTE)
314
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
188
0
ANDRAS KISS (UTE)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
1571
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
1219
0
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
314
2
OLEG MELEKHIN (BKF)
1571
1
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
Medalists
1. ANDRAS KISS, UTE
2. IDRIZ ABDURAHIM, MAKPETROL
3. MILOS RADOJEVIC, Karate Federation of Serbia
3. MUSEIB MAMMADOV, Azerbaijan National Karate Federation
Kumite - U 21 (muški) -67
1066
0
HERMAN DIHTENKO (NORVEN)
230
3
D'ABRUNZO FRANCESCO (PIELLE)
230
0
D'ABRUNZO FRANCESCO (PIELLE)
1322
0
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
1322
2
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
1886
3
VASIL RIVOV (TEAM BG)
2013
0
JOVAN ĆIRIĆ (SRBJNTM)
1080
2
ALIAKSEI FILON (UNMEI)
1886
2
VASIL RIVOV (TEAM BG)
2006
0
MATEJ BUDIŠČAK (ZAG)
1315
3
ÁKOS MÓROCZ (VASAS)
1950
5
NERMIN RAMČILOVIĆ (CHAMPIO)
1133
0
MARCO RUBINI (RKVITA)
584
4
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1169
0
NGUYEN AN (SBUDO)
1259
0
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
1322
0
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
1781
0
ADRIJAN MAMUTI (KK.FATI)
1066
1
HERMAN DIHTENKO (NORVEN)
336
9
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
230
D'ABRUNZO FRANCESCO (PIELLE)
2000
4
UROS PETROVACKI (SRBJNTM)
868
2
DEVID NHUYEN (EDELVEI)
1895
7
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
545
0
AMIT AMRANI (ISRAEL)
1358
1
VALENTYN NAIDA (UKF)
704
1
MATEJ HAJDU (SLOVKNT)
804
2
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
1833
0
MARKO KOSTOV (OLIMPIK)
1008
0
TAMÁS TARSOLY (MTK-BUD)
1245
2
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1119
0
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
411
1
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1281
2
KOSTIANTYN LIPKOVSKYI (LEADER)
1076
3
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
285
GIOVANNI ROMANO (BKT 18)
1080
0
ALIAKSEI FILON (UNMEI)
1886
2
VASIL RIVOV (TEAM BG)
1950
2
NERMIN RAMČILOVIĆ (CHAMPIO)
584
1
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1259
0
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
1322
0
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
336
2
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
230
1
D'ABRUNZO FRANCESCO (PIELLE)
2000
1
UROS PETROVACKI (SRBJNTM)
1895
3
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1358
6
VALENTYN NAIDA (UKF)
804
6
ALESSIO DELLISANTI (CUSTO)
1245
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
411
3
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1076
1
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
285
1
GIOVANNI ROMANO (BKT 18)
1886
3
VASIL RIVOV (TEAM BG)
1950
0
NERMIN RAMČILOVIĆ (CHAMPIO)
1322
0
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
336
4
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1895
2
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1358
2
VALENTYN NAIDA (UKF)
411
3
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1076
2
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1886
3
VASIL RIVOV (TEAM BG)
336
7
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
1358
2
VALENTYN NAIDA (UKF)
411
3
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
336
1
LUKA KONDIĆ (BSHDOZG)
411
0
ROBERTO ACKOVSKI (METALMK)
1245
1
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
1119
3
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
1076
5
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
1119
3
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
1358
2
VALENTYN NAIDA (UKF)
1076
0
ANTONIO GRGIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. LUKA KONDIĆ, BUSHIDO
2. ROBERTO ACKOVSKI, METALURG
3. VASIL RIVOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. VALENTYN NAIDA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - U 21 (muški) -75
705
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
705
2
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1435
0
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
705
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
526
0
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1279
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1289
3
BASHA BEKIM (ALB)
526
7
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
498
2
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
1162
0
AJNUR ĆIBO (BOŠNJAK)
1227
0
FILIP NESTOROVSKI (METALMK)
789
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
54
0
EMIN MUSANOVIC (SAMURAJ)
548
0
RON AMUSSI (ISRAEL)
1435
1
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
1580
1
GHASEM ISKANDAROV (ANKF)
705
2
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1288
0
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
1989
DJORDJE SALAPURA (SRBJNTM)
2005
5
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
1159
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
2010
0
ANDREA ORTENZI (S.S.D G)
500
0
LEVENTE SZABÓ (GTH)
654
0
ELMEDIN ĐIVER (IGMAN)
1125
3
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
335
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1948
0
JUSUF SULJIĆ (CHAMPIO)
1226
0
IBRAHIM MASHARQA (ISRAEL)
1182
0
ANDREA BELTRAMINI (GLCFIJL)
310
2
IVAN KORABAU (BKF)
1765
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
181
0
MARCELL FALUSI (UTE)
1990
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
1289
0
BASHA BEKIM (ALB)
526
2
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1162
0
AJNUR ĆIBO (BOŠNJAK)
789
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
548
4
RON AMUSSI (ISRAEL)
1435
0
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
705
0
DAVID PODSKLAN (SLOVKNT)
1989
1
DJORDJE SALAPURA (SRBJNTM)
2005
0
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
500
0
LEVENTE SZABÓ (GTH)
1125
1
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
335
6
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1226
0
IBRAHIM MASHARQA (ISRAEL)
310
3
IVAN KORABAU (BKF)
181
0
MARCELL FALUSI (UTE)
1990
6
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
526
4
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
789
0
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
1435
0
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
1989
7
DJORDJE SALAPURA (SRBJNTM)
2005
1
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
335
2
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
310
1
IVAN KORABAU (BKF)
1990
1
ANDRIJA MARIC (SRBJNTM)
526
0
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1989
0
DJORDJE SALAPURA (SRBJNTM)
335
1
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
310
0
IVAN KORABAU (BKF)
1989
2
DJORDJE SALAPURA (SRBJNTM)
335
0
LUKA DOLČIĆ (BSHDOZG)
1125
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
2005
3
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
1125
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
310
0
IVAN KORABAU (BKF)
2005
1
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
Medalists
1. DJORDJE SALAPURA, Karate Federation of Serbia
2. LUKA DOLČIĆ, BUSHIDO
3. DAVID PODSKLAN, Slovak National Team
3. ANDRII ZAPLITNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kumite - U 21 (muški) -84
1311
0
MARCELL KNIRSCH (VASAS)
1991
7
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1991
5
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
926
1
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1991
9
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1746
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
1311
1
MARCELL KNIRSCH (VASAS)
706
1
ADI GYURIK (SLOVKNT)
926
3
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1130
0
MARIO GIANNONE (RKVITA)
162
TARIK RIŠLJANIN (HOLIDAY)
2048
0
BOJAN JOVANOVIĆ (BORSERB)
1356
0
OLEG STADNICHENKO (UKF)
1581
0
EMIL GULAHMEDOV (ANKF)
276
3
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1810
2
DÁNIEL PINTÉR (HBFKK)
763
6
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
1153
ROY PHATAL (ISRAEL)
1991
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
706
1
ADI GYURIK (SLOVKNT)
926
0
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
162
0
TARIK RIŠLJANIN (HOLIDAY)
1356
0
OLEG STADNICHENKO (UKF)
276
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
763
5
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
1153
0
ROY PHATAL (ISRAEL)
706
4
ADI GYURIK (SLOVKNT)
926
1
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
276
4
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
763
1
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
706
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
276
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1356
3
OLEG STADNICHENKO (UKF)
1581
3
EMIL GULAHMEDOV (ANKF)
763
1
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
1581
5
EMIL GULAHMEDOV (ANKF)
Medalists
1. PETAR SPASENOVSKI, MAKPETROL
2. ADI GYURIK, Slovak National Team
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
3. EMIL GULAHMEDOV, Azerbaijan National Karate Federation
Kumite - U 21 (muški) +84
987
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
651
1
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
651
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
315
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
184
4
TAMAS JANO (UTE)
85
2
ŽIGA ČRNILEC KESIČ (KRANJ)
1748
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
315
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
651
8
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
956
0
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
370
4
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
987
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
614
1
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
523
1
STEFAN JOKSIMOVIČ (KZS)
439
1
DŽENAN KREHO (BIH)
707
3
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1851
3
BORNA ČENGIĆ (0354451)
1323
1
ANDREA SIESTO (CHMPCNT)
1570
1
MURAD HAJIZADE (ANKF)
2014
0
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
184
2
TAMAS JANO (UTE)
315
7
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
651
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
370
4
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
614
1
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
707
1
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1851
2
BORNA ČENGIĆ (0354451)
1570
4
MURAD HAJIZADE (ANKF)
315
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
370
1
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
707
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1570
4
MURAD HAJIZADE (ANKF)
370
2
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
1570
1
MURAD HAJIZADE (ANKF)
1851
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
2014
5
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
707
1
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
2014
0
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
Medalists
1. ALDIN MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation
3. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ATTILA JOBA, Slovak National Team