Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (muški) -67
Kumite - U 21 (muški) -75
Kumite - U 21 (muški) -84
Kumite - U 21 (muški) +84
Kumite - U 21 (muški) -84
1311
0
MARCELL KNIRSCH (VASAS)
1991
7
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1991
5
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
926
1
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1991
9
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
1746
0
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
1311
1
MARCELL KNIRSCH (VASAS)
706
1
ADI GYURIK (SLOVKNT)
926
3
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
1130
0
MARIO GIANNONE (RKVITA)
162
TARIK RIŠLJANIN (HOLIDAY)
2048
0
BOJAN JOVANOVIĆ (BORSERB)
1356
0
OLEG STADNICHENKO (UKF)
1581
0
EMIL GULAHMEDOV (ANKF)
276
3
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1810
2
DÁNIEL PINTÉR (HBFKK)
763
6
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
1153
ROY PHATAL (ISRAEL)
1991
0
VLADIMIR BREZANCIC (SRBJNTM)
706
1
ADI GYURIK (SLOVKNT)
926
0
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
162
0
TARIK RIŠLJANIN (HOLIDAY)
1356
0
OLEG STADNICHENKO (UKF)
276
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
763
5
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
1153
0
ROY PHATAL (ISRAEL)
706
4
ADI GYURIK (SLOVKNT)
926
1
ROLAND GYOVAI (MTK-BUD)
276
4
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
763
1
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
706
0
ADI GYURIK (SLOVKNT)
276
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1356
3
OLEG STADNICHENKO (UKF)
1581
3
EMIL GULAHMEDOV (ANKF)
763
1
ILIJA RADONJIC (OMLADIN)
1581
5
EMIL GULAHMEDOV (ANKF)
Medalists
1. PETAR SPASENOVSKI, MAKPETROL
2. ADI GYURIK, Slovak National Team
3. VLADIMIR BREZANCIC, Karate Federation of Serbia
3. EMIL GULAHMEDOV, Azerbaijan National Karate Federation