Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Juniorke
KATA-Juniori
KATA-Mlađe seniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Seniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Juniorke
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
233
0
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
1681
0
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
233
0
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
952
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
1527
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
120
3
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1347
2
SOFFIA MELNYKOVA (UKF)
233
1
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
1101
4
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1681
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
1610
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
1679
0
NIKA FRESL (SAMOBOR)
1240
0
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
91
0
SARA TRPKOVSKA (FUNGIMK)
1684
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
170
0
ZOJA LONČARIČ (SEKI)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
881
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1789
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
1682
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
332
0
NEŽA JEROT (SEKI)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1680
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
728
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1683
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
952
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1681
0
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
1240
0
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
1684
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1682
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1680
0
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1683
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
170
0
ZOJA LONČARIČ (SEKI)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
Osvajači medalja
1. TEA HUDINA, BUSHIDO
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ESTER HORN, NOVO MESTO
3. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION