Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -54
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
653
6
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
375
4
LAURA LISAC (DELTA)
375
2
LAURA LISAC (DELTA)
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
197
1
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
884
1
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1869
3
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
214
0
KATARÍNA DOBÁKOVÁ (KKDK)
394
2
MIA ČAČKO (10.DAN)
1887
2
IVETA STAMENOVA (TEAM BG)
520
8
HANA DEBELJAK (KZS)
812
1
BIANKA BENE (KSI)
1265
4
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
1557
4
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
375
8
LAURA LISAC (DELTA)
997
0
MALAK HADHUD (ISRAEL)
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
1510
5
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
653
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
672
3
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
31
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1103
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
1891
5
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
400
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1824
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
1087
5
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
124
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
815
1
LILI ANTAL (KSI)
1867
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1976
4
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1165
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
884
8
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1869
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
520
1
HANA DEBELJAK (KZS)
1557
1
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
375
3
LAURA LISAC (DELTA)
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
672
1
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1891
0
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
400
1
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1087
1
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
815
0
LILI ANTAL (KSI)
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1165
0
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
884
3
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
375
0
LAURA LISAC (DELTA)
1510
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1087
2
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1510
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
1
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
672
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
672
2
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
672
4
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Medalists
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ADELA VLASÁKOVÁ, Slovak National Team
3. LAURA LISAC, Delta
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE