Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area FRIDAY
Area SATURDAY
Area SUNDAY
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadeti -57
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1299
2
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
29
1
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
674
1
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
420
3
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1813
0
GORGI PETROV (7654321)
1666
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1333
4
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
740
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
1577
2
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1711
0
GIOSUE LORENZON (PDP)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
1733
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
420
1
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1880
1
TODOR NASTEV (TEAM BG)
76
GAL PLEVNIK (KRANJ)
685
0
MICHAL MACHA (SLOVKNT)
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1422
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1519
2
STEFAN MAJAK (UKF)
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1893
1
YANISLAV MILENKOV (TEAM BG)
1545
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
4
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1823
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
537
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
1046
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
991
3
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
1412
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
674
2
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1333
2
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
1577
3
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
76
0
GAL PLEVNIK (KRANJ)
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1519
3
STEFAN MAJAK (UKF)
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1545
6
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
630
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
991
0
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1577
1
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1519
1
STEFAN MAJAK (UKF)
1545
1
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
1577
0
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
386
3
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1577
6
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1823
1
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
Medalists
1. HUSEYN MAMMADLI, Azerbaijan National Karate Federation
2. JACOPO BOTOSSO, ASD IPPON 2
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB