Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
28. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
BORIŠČE
Borišče FRIDAY
Borišče SATURDAY
Borišče SUNDAY
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Cicibani (YD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Mlađi učenici (YA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadetkinje (XK)
Kata - Kadeti (YK)
Kata - Juniorke (XJ)
Kata - Juniori (YJ)
Kata - U 21 (ženski)(XU)
Kata - U 21 (muški)(YU)
Kata tim - Mlađi učenici (YAE)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
Kata tim - Učenici (YBE)
Kata tim - Učenice (XBE)
Kata tim - Mlađi kadeti (YCE)
Kata tim - Mlađe kadetkinje (XCE)
Kata tim - Juniori (YJE)
Kata tim - Juniorke (XJE)
Osobe u inv. kolicima (muški) (PP1)
Osobe s ment. porem (muški) (PP2)
Slabovidni i slijepi (muški) (PP3)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kata tim - Mlađe učenice (XAE)
2052
3
TEAM MLAĐE UČENICE (SEKI)
2056
2
FEMALE TEAM SAMOBOR (B) (SAMOBOR)
2055
4
KLENOVNIK KATA TIM (KLENOVN)
1699
1
FEMALE TEAM SAMOBOR (A) (SAMOBOR)
2052
3
TEAM MLAĐE UČENICE (SEKI)
2055
2
KLENOVNIK KATA TIM (KLENOVN)
Dobitniki medalj
1. TEAM MLAĐE UČENICE, SEKI SV. JERNEJ
2. KLENOVNIK KATA TIM, KLENOVNIK
3. FEMALE TEAM SAMOBOR (B), SAMOBOR
3. FEMALE TEAM SAMOBOR (A), SAMOBOR