Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -76
Kata - Juniorke (XJ)
Kumite - Kadetkinje -54
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
653
6
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
375
4
LAURA LISAC (DELTA)
375
2
LAURA LISAC (DELTA)
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
197
1
TIA MAMELEDŽIJA (TAD )
884
1
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1869
3
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
214
0
KATARÍNA DOBÁKOVÁ (KKDK)
394
2
MIA ČAČKO (10.DAN)
1887
2
IVETA STAMENOVA (TEAM BG)
520
8
HANA DEBELJAK (KZS)
812
1
BIANKA BENE (KSI)
1265
4
LANA LOLITA IVAKOVIĆ (DAL)
1557
4
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
375
8
LAURA LISAC (DELTA)
997
0
MALAK HADHUD (ISRAEL)
1397
0
BRUNA ĆORIĆ (ZRINSKI)
1510
5
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
653
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
672
3
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
31
0
PAOLA KOSTIĆ (ENERGIJ)
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1103
0
EMA KARDAŠ (TIGAR)
1891
5
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
400
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1824
0
LANA SMOLČIĆ (VGORICA)
1087
5
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
124
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
815
1
LILI ANTAL (KSI)
1867
0
ENA GROZDIĆ (OPATIJA)
1976
4
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1165
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
884
8
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1869
0
KATJA KNEŽEVIĆ (OPATIJA)
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
520
1
HANA DEBELJAK (KZS)
1557
1
ALESSIA TAGLIO (AKIYAMA)
375
3
LAURA LISAC (DELTA)
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
653
0
ADNA BILANOVIĆ (IGMAN)
672
1
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1891
0
VIKTORIYA VENKOVA (TEAM BG)
400
1
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1087
1
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
815
0
LILI ANTAL (KSI)
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
1165
0
SARA KRIŽANOVIĆ (BOŠNJAK)
884
3
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
394
1
MIA ČAČKO (10.DAN)
375
0
LAURA LISAC (DELTA)
1510
2
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
0
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
1087
2
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
1976
0
BRANKICA NEGOVANOVIC (SRBJNTM)
884
0
MARINA KURTEŠ (SLAVIJA)
1510
0
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
1
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
1510
3
ELINA SIELIEMIENIEVA (UKF)
682
2
ADELA VLASÁKOVÁ (SLOVKNT)
672
0
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1540
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
400
0
NEJRA SIPOVIĆ (IPPONB)
672
2
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
1087
0
STAFANIYA SOBALEVA (UNMEI)
672
4
EMA ŠTIVIĆ (SPRTSLF)
Osvajači medalja
1. ELINA SIELIEMIENIEVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ADELA VLASÁKOVÁ, Slovak National Team
3. LAURA LISAC, Delta
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
Kumite - Juniori -61
30
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
30
3
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1084
0
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
30
1
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
204
1
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
30
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
1884
4
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
1794
0
ELIA VIANELLO (ASDKB)
1884
0
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
382
IMRAN POZDER (KBV GRB)
1268
0
MÁTÉ NAGY (SZARVAS)
546
1
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1987
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
541
0
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1386
0
OLEKSANDR MILOSERDNYI (UKF)
1445
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
187
PAL KIRALY (UTE)
1750
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
801
0
FEDERICO SERENO (CUSTO)
204
1
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
1124
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1903
0
BOTOND BERES (BVSC_)
1154
0
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
1805
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
972
1
BOTOND BOTOS (KRSE)
1084
1
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
2046
PETAR VASOVIĆ (BORSERB)
30
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
581
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
2
ALFIO QUACECI (KT99)
1881
1
TODOR NASTEV (TEAM BG)
694
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
2039
1
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
1261
0
FILIPPO MUSALAM (ISRAEL)
1468
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
371
3
BRIGIOLA LUIGI (PIELLE)
1874
3
MAKSYM KASATKIN (UKF)
481
SANI SKOTNIK (RADENCI)
237
BALAZS NAGY (UTE)
580
HRISTIJAN STOJANOVSKI (OLIMPIK)
387
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1384
4
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
509
DOMEN ZIDAR (KZS)
1274
LENGYEL BALINT (FBP)
1743
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1027
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1561
2
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
1980
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
886
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1782
DRITON HALIMI (KK.FATI)
1884
0
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
382
0
IMRAN POZDER (KBV GRB)
546
2
ITAI SCHWABE (ISRAEL)
1987
3
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
541
6
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1445
0
ŽAN PETERNEL (ŠDGORIC)
187
3
PAL KIRALY (UTE)
1750
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
204
0
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
1124
0
OLIVER KÜHNEL (SBG)
1154
3
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
1805
0
DOMAGOJ ŽAJA (SAMOBOR)
1084
0
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
2046
0
PETAR VASOVIĆ (BORSERB)
30
2
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
581
3
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
1
ALFIO QUACECI (KT99)
694
0
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
2039
1
MÁRK SINDEL (SZARVAS)
1468
4
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
1874
3
MAKSYM KASATKIN (UKF)
481
3
SANI SKOTNIK (RADENCI)
237
3
BALAZS NAGY (UTE)
580
2
HRISTIJAN STOJANOVSKI (OLIMPIK)
1384
0
KONSTANTIN VELIKSAR (UKF)
509
1
DOMEN ZIDAR (KZS)
1274
0
LENGYEL BALINT (FBP)
1743
3
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1561
1
AMINAGHA GULIYEV (ANKF)
1980
1
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
886
0
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1782
0
DRITON HALIMI (KK.FATI)
1884
1
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
1987
0
DARKO SPASKOVSKI (SRBJNTM)
541
3
GIANMARCO PACINO (PACINO)
187
0
PAL KIRALY (UTE)
204
3
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
1154
0
SHALEV GAYGI (ISRAEL)
1084
0
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
581
3
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
3
ALFIO QUACECI (KT99)
1468
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
481
0
SANI SKOTNIK (RADENCI)
237
1
BALAZS NAGY (UTE)
509
2
DOMEN ZIDAR (KZS)
1743
0
DARIO SZEL (SAMOBOR)
1980
0
MARKO MARKOVIC (SRBJNTM)
886
0
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1884
3
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
541
0
GIANMARCO PACINO (PACINO)
204
0
MYKYTA SHYLONOSOV (NORVEN)
581
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
0
ALFIO QUACECI (KT99)
237
0
BALAZS NAGY (UTE)
509
0
DOMEN ZIDAR (KZS)
886
0
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
1884
0
MARTIN ZLATEV (TEAM BG)
581
2
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
3
ALFIO QUACECI (KT99)
886
3
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
581
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
403
2
ALFIO QUACECI (KT99)
694
1
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
1881
0
TODOR NASTEV (TEAM BG)
1468
0
PETAR OREŠKOVIĆ (VGORICA)
694
1
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
237
0
BALAZS NAGY (UTE)
694
0
JAKUB ŠTETINA (SLOVKNT)
886
2
DRAGAN TAMBUR (SLAVIJA)
237
0
BALAZS NAGY (UTE)
Osvajači medalja
1. ALFIO QUACECI, Asd karate team 1999
2. STOLE SMILKOVSKI, OLIMPIK
3. MARTIN ZLATEV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. DRAGAN TAMBUR, Slavija Istocno Sarajevo
Kumite - Juniori -76
163
MATTEO FIORE (PIELLE)
163
8
MATTEO FIORE (PIELLE)
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
163
6
MATTEO FIORE (PIELLE)
518
1
TEODOR ZLATKOV (KZS)
163
6
MATTEO FIORE (PIELLE)
499
0
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
572
0
ISMAR MERDŽIĆ (SAZOI84)
994
2
IBRAHIM MASHARQA (ISRAEL)
499
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
59
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
1757
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
696
0
ZDENKO VANKA (SLOVKNT)
1877
2
ALAN APRILOV (TEAM BG)
333
ROKO MARČINA (FIGHT)
176
KONSTANTIN JEREMIĆ (ČUK BGD)
1566
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
885
0
MAKSIM AVRAMOVIĆ (SLAVIJA)
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
757
ANDRIJA FATIC (OMLADIN)
163
MATTEO FIORE (PIELLE)
853
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
518
TEODOR ZLATKOV (KZS)
825
JAKOV RUKAVINA (KGB)
1170
SCHREIBER ADAM (SBUDO)
1158
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
573
0
TARIK KALKAN (SAZOI84)
1890
0
KRASEN NIKOLAEV (TEAM BG)
1287
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
1128
SIMONE GAZZE (RKVITA)
373
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
714
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
1854
LUKA BIRAČ (0354451)
1999
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
1228
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
1446
1
MARKO LASIĆ (NERETV)
1889
0
SVETISLAV TODOROV (TEAM BG)
1667
JURE VASILJ (CROHEC)
1843
MEVLJUD MEMEDI (KEIKS)
869
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
1759
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
1758
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1269
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
1023
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
994
0
IBRAHIM MASHARQA (ISRAEL)
499
1
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
59
4
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
1757
0
JURICA RUNTAS (SAMOBOR)
1877
0
ALAN APRILOV (TEAM BG)
333
0
ROKO MARČINA (FIGHT)
176
0
KONSTANTIN JEREMIĆ (ČUK BGD)
1566
0
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
757
0
ANDRIJA FATIC (OMLADIN)
163
0
MATTEO FIORE (PIELLE)
853
0
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
518
4
TEODOR ZLATKOV (KZS)
825
0
JAKOV RUKAVINA (KGB)
1170
0
SCHREIBER ADAM (SBUDO)
1158
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
573
0
TARIK KALKAN (SAZOI84)
1287
5
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
1128
0
SIMONE GAZZE (RKVITA)
373
2
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
714
1
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
1854
0
LUKA BIRAČ (0354451)
1999
0
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
1228
5
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
1446
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
1667
0
JURE VASILJ (CROHEC)
1843
0
MEVLJUD MEMEDI (KEIKS)
869
2
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
1759
0
TJAZ OBLAK (KOLEKTO)
1758
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1269
3
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
1023
2
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
499
2
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
59
0
PIER PAOLO DI BENEDETTO (AWKJS)
1877
1
ALAN APRILOV (TEAM BG)
1566
3
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
1897
0
RUMEN BUNEV (TEAM BG)
853
3
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
518
3
TEODOR ZLATKOV (KZS)
1158
0
LIRAN VERNIK (ISRAEL)
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
373
0
ALEKSANDAR KALABIĆ (DELTA)
714
0
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
1228
4
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
1446
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
869
1
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
1758
0
PETAR JEDNAR (SAMOBOR)
1269
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
499
1
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
1566
0
FARID SHAHBAZLI (ANKF)
853
2
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
518
2
TEODOR ZLATKOV (KZS)
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
1228
1
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
869
0
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
1269
0
BENDEGÚZ TÁLAS (SZARVAS)
499
1
KRISZTIÁN KRAMMER (GTH)
853
6
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1228
2
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
869
1
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
853
1
LEON TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
1228
3
ANDRII ZAPLITNYI (UKF)
1999
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
714
1
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
1999
0
NIKOLA IVANOVIĆ (SRBJNTM)
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
714
0
ERIK TEO KOŠMRLJ (KK LJUB)
869
1
HLEB SACHKOUSKI (EDELVEI)
1287
1
BOTOND KAPDEBO (BVSC_)
Osvajači medalja
1. ANDRII ZAPLITNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. LEON TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
3. MATTEO FIORE, ASD PIELLE
3. HLEB SACHKOUSKI, EDELVEIS
Kata - Juniorke (XJ)
1741
NIKA JELEN (SAMOBOR)
1741
2
NIKA JELEN (SAMOBOR)
2019
3
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
2019
3
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
1930
2
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
300
1
DUTTO GIADA (TALARIC)
676
4
VANDA VAŇOVÁ (SLOVKNT)
474
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
1930
5
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
1504
0
LIZA STEPANOVA (UKF)
948
VANDA TÓTH (HUNGARY)
646
0
JENNIFER REGIS (AS-TEAM)
2019
0
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
960
LILLA TÓTH (MTK-BUD)
1741
NIKA JELEN (SAMOBOR)
517
PIA CESAR (KZS)
770
2
BENEDETTA DAL BEN (AS-TEAM)
95
3
KAROLINA JANCHOVSKA (FUNGIMK)
1885
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1632
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1414
ALEKSANDRA CENTRIH (SEKI)
1237
4
KLARA BRAJA (OMEGA)
2020
1
SLAVICA CRNOVČIĆ (SRBJNTM)
920
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
887
ANDJELA ERAKOVIĆ (SLAVIJA)
1914
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
676
3
VANDA VAŇOVÁ (SLOVKNT)
474
2
ISIDORA BOROVČANIN (GLASSO)
1930
0
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
948
0
VANDA TÓTH (HUNGARY)
2019
5
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
960
0
LILLA TÓTH (MTK-BUD)
1741
1
NIKA JELEN (SAMOBOR)
517
4
PIA CESAR (KZS)
95
0
KAROLINA JANCHOVSKA (FUNGIMK)
1885
5
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1632
2
GABRIJELA JANKOVIĆ (333CR)
1414
3
ALEKSANDRA CENTRIH (SEKI)
1237
1
KLARA BRAJA (OMEGA)
920
4
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
887
2
ANDJELA ERAKOVIĆ (SLAVIJA)
1914
3
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
676
2
VANDA VAŇOVÁ (SLOVKNT)
1930
3
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
2019
0
MILICA NIKOLIC (SRBJNTM)
517
5
PIA CESAR (KZS)
1885
5
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1414
0
ALEKSANDRA CENTRIH (SEKI)
920
5
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
1914
0
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
1930
2
SABINA PETKOVIĆ (SLJEME2)
517
3
PIA CESAR (KZS)
1885
1
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
920
4
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
517
2
PIA CESAR (KZS)
920
3
ZSÓFIA KISS (MTK-BUD)
1237
KLARA BRAJA (OMEGA)
1914
1
NIKOLA JAKUBECHOVÁ (SLOVKNT)
1237
4
KLARA BRAJA (OMEGA)
1885
1
ALMA BEĆAREVIĆ (ZENICA)
1237
4
KLARA BRAJA (OMEGA)
Osvajači medalja
1. ZSÓFIA KISS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. PIA CESAR, Karate zveza Slovenije
3. MILICA NIKOLIC, Karate Federation of Serbia
3. KLARA BRAJA, OMEGA