Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Učenici +46
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Juniori -55
Kumite - U 21 (muški) -60
Kumite - U 21 (ženski) -68
Kumite - Učenici +46
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
47
2
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
1294
0
ANTON SVIRYDAU (PGSHUOR)
47
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
1637
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
22
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
136
0
GAL OČKO (SEKI)
839
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
148
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
655
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
3
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1091
0
VADIM LARKIN (UNMEI)
1535
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
357
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1053
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
1600
ADI PIPAL (TUZ)
596
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
47
0
AHMED NOKTO (SAMURAJ)
1637
0
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
22
4
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
3
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
839
0
TOMO KOLOBARIĆ (ŠIROKI)
148
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
655
1
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
7
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
1535
0
PETAR ŠAKOTA (KKŠB)
783
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
357
0
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
1053
0
DAVID VASILJ (MEĐUGOR)
1600
1
ADI PIPAL (TUZ)
596
3
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
1
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
22
0
MEDIN ŽIGA (CHAMPIO)
426
1
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
655
0
IMRAN BILANOVIĆ (IGMAN)
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
357
1
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
349
0
IVAN GARAJ (HR.DRAG)
596
1
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
0
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
426
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
596
0
MILAN LEPER (ENERGIJ)
1352
2
OLEKSANDR MATSERUK (UKF)
357
2
HASSAN SELIMOVIĆ (JION)
783
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
1817
0
IVAN JURIČIĆ (DURDEVA)
783
3
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
596
4
MILAN LEPER (ENERGIJ)
783
1
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
Medalists
1. HASSAN SELIMOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. OLEKSANDR MATSERUK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. MILAN LEPER, ENERGIJA
Kumite - Mlađi kadeti -52
1291
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
422
7
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
422
5
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
1200
1
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
761
10
EMRE SALJIU (OMLADIN)
1291
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
359
0
JUSUF MURTIĆ (JION)
422
3
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
597
1
MARKO CIGANOVIĆ (ENERGIJ)
1193
4
TAHA ISMAEL (ISRAEL)
1200
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
845
0
ANTONIO-DAVID MARKIĆ (ŠIROKI)
980
8
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
1836
0
FARIS SINANOVIĆ (TUZ)
1947
4
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
219
0
DZELIL TVRTKOVIC (SAMBON)
1297
3
IVAN KUDZINAU (PGSHUOR)
257
NIK BOROVNIK (VELENJE)
761
2
EMRE SALJIU (OMLADIN)
422
2
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
1193
5
TAHA ISMAEL (ISRAEL)
1200
5
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
980
0
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
1947
0
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
1297
0
IVAN KUDZINAU (PGSHUOR)
257
1
NIK BOROVNIK (VELENJE)
761
1
EMRE SALJIU (OMLADIN)
1200
0
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
1947
0
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
257
0
NIK BOROVNIK (VELENJE)
761
3
EMRE SALJIU (OMLADIN)
1947
2
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
980
1
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
1836
0
FARIS SINANOVIĆ (TUZ)
257
0
NIK BOROVNIK (VELENJE)
980
0
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
Medalists
1. EMRE SALJIU, Omladinac
2. ANDREJ ANGELOVSKI, OLIMPIK
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. NIK BOROVNIK, VELENJE
Kumite - Kadeti -52
238
0
ANDRIS KISS (UTE)
430
1
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
430
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
663
1
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1899
6
IVAN PETKOV (TEAM BG)
522
5
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1071
5
MARK LAHUTIN (NORVEN)
1945
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
372
0
SALVATORE BAMUNDO (PIELLE)
1576
1
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
365
NIHAD BURZIĆ (JION)
918
0
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1812
0
GORGI PETROV (7654321)
1865
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
627
NOA RUMENJAK (KK IPON)
1899
IVAN PETKOV (TEAM BG)
238
0
ANDRIS KISS (UTE)
1069
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
430
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
1709
FILIPPO PRIZZON (PDP)
663
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
890
1
MAGOR CSÁSZÁR (BSC.)
1149
3
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1547
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
195
NINO DONADIĆ (TAD )
1295
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
167
3
LAVRIČ DAVID MATIJA (BREZICE)
1248
2
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1457
IVAN IVELJ (VGORICA)
506
0
NAPPA SALVATORE (PIELLE)
684
3
JAKUB ČERNICKÝ (SLOVKNT)
33
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
578
5
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1109
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
1620
DINO KOVAČ (KLENOVN)
1137
TABERKA ANDREI (VOLAT)
1013
2
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
1382
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
431
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
901
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
1997
ENIS MEHIĆ (VELIKA)
1292
0
GABOR HAB (BVSC_)
547
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
367
ANES PAŠIĆ (JION)
122
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
2022
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
522
3
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1945
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
1576
4
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
365
0
NIHAD BURZIĆ (JION)
918
3
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1865
1
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
627
1
NOA RUMENJAK (KK IPON)
1899
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1069
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
430
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
1709
0
FILIPPO PRIZZON (PDP)
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
1149
5
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1547
0
ANTONIO FRLJAK (TEMPO)
195
0
NINO DONADIĆ (TAD )
1295
3
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
167
2
LAVRIČ DAVID MATIJA (BREZICE)
1457
2
IVAN IVELJ (VGORICA)
684
1
JAKUB ČERNICKÝ (SLOVKNT)
33
4
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
578
0
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1109
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
1620
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
1137
4
TABERKA ANDREI (VOLAT)
1013
2
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
431
1
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
901
0
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
1997
0
ENIS MEHIĆ (VELIKA)
547
2
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
367
0
ANES PAŠIĆ (JION)
122
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
2022
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
522
0
MAI BAŠIČ FEKONJA (KZS)
1576
1
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
918
1
MÁRK ISTÓK (MTK-BUD)
1899
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1069
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
663
0
LUKAS LOVRIĆ (NERETV)
1149
1
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
1295
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1457
1
IVAN IVELJ (VGORICA)
33
6
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
578
3
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1137
2
TABERKA ANDREI (VOLAT)
1013
1
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
901
0
ALESSIO DURANTE (IPPON 2)
547
0
AMIT BEN MORDEHAI (ISRAEL)
2022
7
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1576
0
RAMIL BAKHSHALIYEV (ANKF)
1899
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1069
0
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
1149
0
OMER MOSKOVICH (ISRAEL)
33
0
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
578
5
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1013
0
HUBA GÖDRI-MARTIS (MTK-BUD)
2022
2
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1899
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1069
2
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
578
1
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
2022
0
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
1069
3
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
578
6
BOJAN KOSTOV (OLIMPIK)
1109
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
1137
1
TABERKA ANDREI (VOLAT)
1218
0
GYÖRGY LAKATOS (DMTK HU)
33
1
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
1137
1
TABERKA ANDREI (VOLAT)
2022
3
MIHAJLO MARKOVIC (SRBJNTM)
33
1
MIHAJLO STANIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. BOJAN KOSTOV, OLIMPIK
2. NIKITA LIASHENKO, sc NORVEN
3. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. MIHAJLO MARKOVIC, Karate Federation of Serbia
Kumite - Kadeti -57
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1299
2
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
29
1
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
674
1
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
420
3
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1813
0
GORGI PETROV (7654321)
1666
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1333
4
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
740
0
NEMANJA MIKULIĆ (BIJELA)
1577
2
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
29
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
1711
0
GIOSUE LORENZON (PDP)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
1733
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
420
1
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1880
1
TODOR NASTEV (TEAM BG)
76
GAL PLEVNIK (KRANJ)
685
0
MICHAL MACHA (SLOVKNT)
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1422
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
1519
2
STEFAN MAJAK (UKF)
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1893
1
YANISLAV MILENKOV (TEAM BG)
1545
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
4
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1823
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
537
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
1046
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
991
3
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
1412
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
674
2
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1333
2
VIKTOR SHEVCHENKO (UKF)
1299
0
PIOTR ZHEBIN (PGSHUOR)
1577
3
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
368
0
MUHAMMED MURTIĆ (JION)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
76
0
GAL PLEVNIK (KRANJ)
816
1
MARCELL SZABÓ (KSI)
1519
3
STEFAN MAJAK (UKF)
1672
2
DOMINIK MURKOVIĆ (MEĐIMUR)
1545
6
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
630
0
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
991
0
ABDEL RAHMAN RAHAL (ISRAEL)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
674
0
ADAM CHUDÍK (SLOVKNT)
1577
1
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
1014
0
ZOLTÁN LUKÁCS (MTK-BUD)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1519
1
STEFAN MAJAK (UKF)
1545
1
MIHAEL VALENČAK (SKKO)
386
0
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
1577
0
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
420
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
386
3
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
1577
6
HUSEYN MAMMADLI (ANKF)
386
1
JACOPO BOTOSSO (IPPON 2)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1823
1
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
1412
0
SVEN RAKOVNIK (DKCELJE)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
1519
0
STEFAN MAJAK (UKF)
630
1
FRAN VUKOMANOVIĆ (KK IPON)
Medalists
1. HUSEYN MAMMADLI, Azerbaijan National Karate Federation
2. JACOPO BOTOSSO, ASD IPPON 2
3. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB
Kumite - Juniori -55
1418
0
STEFAN STANOJEVIĆ (KK NIŠ)
1528
0
NIKITA FILIPOV (UKF)
1528
0
NIKITA FILIPOV (UKF)
1578
0
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
1528
7
NIKITA FILIPOV (UKF)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1443
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
1012
0
EDE CSORBA (MTK-BUD)
1873
STEFAN MAJAK (UKF)
1416
0
NIKLAS TAMŠE (DKCELJE)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1072
MARK LAHUTIN (NORVEN)
1418
0
STEFAN STANOJEVIĆ (KK NIŠ)
1900
0
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1528
NIKITA FILIPOV (UKF)
802
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
1578
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
1751
1
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
934
1
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1664
MAKSYM ZRYBNIEV (UKF)
271
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
693
0
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
440
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
1973
1
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
1300
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1070
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
880
GIANMARCO ROSA (GORGO)
883
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1012
0
EDE CSORBA (MTK-BUD)
1873
0
STEFAN MAJAK (UKF)
1296
1
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1072
0
MARK LAHUTIN (NORVEN)
1900
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1528
0
NIKITA FILIPOV (UKF)
802
0
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
1578
2
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
934
2
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1664
1
MAKSYM ZRYBNIEV (UKF)
693
1
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
440
0
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
1973
2
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
1070
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
880
0
GIANMARCO ROSA (GORGO)
883
1
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1873
0
STEFAN MAJAK (UKF)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1900
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1578
0
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
934
0
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
693
1
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
1973
1
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
883
0
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1900
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
693
2
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
1973
1
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
1900
0
IVAN PETKOV (TEAM BG)
693
1
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
440
0
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
271
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
934
2
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
440
2
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
1973
2
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
440
0
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
Medalists
1. ANDREJ TVRDOŇ, Slovak National Team
2. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. NIKITA FILIPOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. MARKO MIHAJLOVIĆ, Karate Federation of Serbia
Kumite - U 21 (muški) -60
23
1
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
1301
4
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1301
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1988
4
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
1988
4
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
975
3
PÉTER FEHÉR (KRSE)
703
0
DOMINIK IMRICH (SLOVKNT)
582
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1085
2
MAKSIM PADOLSKI (UNMEI)
1156
4
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
1381
0
MYKOLA GROMYK (UKF)
803
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
188
5
ANDRAS KISS (UTE)
23
1
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
1301
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1752
0
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
1988
2
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
542
GIANMARCO PACINO (PACINO)
1168
0
CSÖPPÜ BENCE (SBUDO)
106
5
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
314
OLEG MELEKHIN (BKF)
830
0
VLADIMIR GAŠPAR (KGB)
1280
4
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
463
PALAZZO SIMONE (TALARIC)
1219
0
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
2037
0
MERGIM BEKTESHI (KOSOVA)
1958
ALESSANDRO DEMARGHERITA (IPPON 2)
629
4
KRISTIJAN LACKOVIĆ (KK IPON)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
744
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
582
0
STOLE SMILKOVSKI (OLIMPIK)
1156
2
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
4
PÉTER FEHÉR (KRSE)
803
0
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
188
8
ANDRAS KISS (UTE)
1301
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1988
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
542
0
GIANMARCO PACINO (PACINO)
106
0
ELDIN HAJDARPAŠIĆ (CHAMPIO)
314
3
OLEG MELEKHIN (BKF)
1280
0
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
463
0
PALAZZO SIMONE (TALARIC)
1219
1
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
1958
0
ALESSANDRO DEMARGHERITA (IPPON 2)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
1156
1
RONEN GEHTBARG (ISRAEL)
975
2
PÉTER FEHÉR (KRSE)
188
2
ANDRAS KISS (UTE)
1988
0
MILOS RADOJEVIC (SRBJNTM)
314
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
1280
0
VIKTOR STEFANYUK (LEADER)
1219
1
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
744
3
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
975
0
PÉTER FEHÉR (KRSE)
188
0
ANDRAS KISS (UTE)
314
0
OLEG MELEKHIN (BKF)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
188
0
ANDRAS KISS (UTE)
744
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
1571
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
1219
0
RICHÁRD DOLEZSÁL (DMTK HU)
1571
0
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
314
2
OLEG MELEKHIN (BKF)
1571
1
MUSEIB MAMMADOV (ANKF)
Medalists
1. ANDRAS KISS, UTE
2. IDRIZ ABDURAHIM, MAKPETROL
3. MILOS RADOJEVIC, Karate Federation of Serbia
3. MUSEIB MAMMADOV, Azerbaijan National Karate Federation
Kumite - U 21 (ženski) -68
1357
KUPCHUK MARYNA (UKF)
1357
3
KUPCHUK MARYNA (UKF)
1007
1
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
1357
6
KUPCHUK MARYNA (UKF)
1844
1
SAJRA MARINA (KEIKS)
1801
3
DINA MAHMUD (TUZ)
1298
5
MARYIA ALIAKSEYEVA (PGSHUOR)
796
ANITA TADIĆ (KKHZG)
1215
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
1844
SAJRA MARINA (KEIKS)
1246
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
1357
3
KUPCHUK MARYNA (UKF)
1390
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1007
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
701
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
1802
0
BELMA OMEROVIĆ (TUZ)
1996
5
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
850
IVANA BOROMISA (STUDNT)
1316
LUCA SZEDŐ (VASAS)
270
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
326
3
IVANA GALIĆ (NERETV)
1582
0
ZAMIRA RIZAYEVA (ANKF)
1025
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
479
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
990
HALA MAHLY (ISRAEL)
1298
4
MARYIA ALIAKSEYEVA (PGSHUOR)
796
6
ANITA TADIĆ (KKHZG)
1215
0
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
1844
4
SAJRA MARINA (KEIKS)
1357
3
KUPCHUK MARYNA (UKF)
1390
5
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1007
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
701
0
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ (SLOVKNT)
1996
3
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
850
0
IVANA BOROMISA (STUDNT)
1316
6
LUCA SZEDŐ (VASAS)
270
7
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
326
0
IVANA GALIĆ (NERETV)
1025
1
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
479
2
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
990
0
HALA MAHLY (ISRAEL)
796
0
ANITA TADIĆ (KKHZG)
1844
0
SAJRA MARINA (KEIKS)
1390
3
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1007
0
DORA CZAGÁNY (MTK-BUD)
1996
4
MARINA RADIČEVIĆ (SRBJNTM)
270
4
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
1025
0
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
990
0
HALA MAHLY (ISRAEL)
1844
0
SAJRA MARINA (KEIKS)
1390
2
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
270
8
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
1025
8
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
1390
6
SADEA BEĆIROVIĆ (SUSEDGR)
1025
0
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
326
IVANA GALIĆ (NERETV)
990
0
HALA MAHLY (ISRAEL)
326
0
IVANA GALIĆ (NERETV)
270
2
ANGELA MOJSOVSKA (MAKPETR)
326
0
IVANA GALIĆ (NERETV)
Medalists
1. SADEA BEĆIROVIĆ, SUSEDGRAD
2. ANASTASIA CAPRITTI, a.s.d. sport center messina
3. KUPCHUK MARYNA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ANGELA MOJSOVSKA, MAKPETROL