Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Girls +44
Kumite - Juniors (male) -55
Kumite - Juniors (male) -68
Kumite - U 21 (male) +84
Kumite - Seniors (male) -Open
Kata - Girls (XB)
Kumite - Girls +44
355
0
ENA KAPIĆ (JION)
1365
2
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
1365
1
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
1112
1
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
338
3
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
355
0
ENA KAPIĆ (JION)
1365
1
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
1764
0
GAJA HUMAR (KOLEKTO)
1112
4
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
950
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
1202
KAJA TOPIĆ (BIH-SAR)
1951
5
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
1604
1
EMILI SULJIĆ (TUZ)
1832
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
1451
1
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
384
2
RUDALIJA ŠILA (BIH)
224
SAJRA SISIC (SAMBON)
338
2
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1365
1
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
1112
2
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1202
0
KAJA TOPIĆ (BIH-SAR)
1951
8
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
1832
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
384
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
224
0
SAJRA SISIC (SAMBON)
338
2
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1112
1
LANA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1951
6
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
384
1
RUDALIJA ŠILA (BIH)
338
1
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1951
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
1832
0
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
1604
0
EMILI SULJIĆ (TUZ)
384
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1832
2
ANA TERIHAJ (SAMOBOR)
Medalists
1. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. LANA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. RUDALIJA ŠILA, KK Novi Grad Sarajevo
Kumite - Juniors (male) -55
1418
0
STEFAN STANOJEVIĆ (KK NIŠ)
1528
0
NIKITA FILIPOV (UKF)
1528
0
NIKITA FILIPOV (UKF)
1578
0
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
1528
7
NIKITA FILIPOV (UKF)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1443
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
1012
0
EDE CSORBA (MTK-BUD)
1873
STEFAN MAJAK (UKF)
1416
0
NIKLAS TAMŠE (DKCELJE)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1072
MARK LAHUTIN (NORVEN)
1418
0
STEFAN STANOJEVIĆ (KK NIŠ)
1900
0
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1528
NIKITA FILIPOV (UKF)
802
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
1578
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
1751
1
JAKOV FEMBER (SAMOBOR)
934
1
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1664
MAKSYM ZRYBNIEV (UKF)
271
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
693
0
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
440
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
1973
1
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
1300
0
NIKITA RASHETNIK (PGSHUOR)
1070
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
880
GIANMARCO ROSA (GORGO)
883
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1012
0
EDE CSORBA (MTK-BUD)
1873
0
STEFAN MAJAK (UKF)
1296
1
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1072
0
MARK LAHUTIN (NORVEN)
1900
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1528
0
NIKITA FILIPOV (UKF)
802
0
SIMONE PRESTANA (CUSTO)
1578
2
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
934
2
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
1664
1
MAKSYM ZRYBNIEV (UKF)
693
1
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
440
0
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
1973
2
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
1070
1
NIKITA LIASHENKO (NORVEN)
880
0
GIANMARCO ROSA (GORGO)
883
1
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1873
0
STEFAN MAJAK (UKF)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1900
3
IVAN PETKOV (TEAM BG)
1578
0
FARID ABDULKARIMOV (ANKF)
934
0
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
693
1
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
1973
1
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
883
0
BALAMBÉR SZŐKE (HKSE HU)
1296
0
MAKSIM KASHYRSKI (PGSHUOR)
1900
1
IVAN PETKOV (TEAM BG)
693
2
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
1973
1
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
1900
0
IVAN PETKOV (TEAM BG)
693
1
ANDREJ TVRDOŇ (SLOVKNT)
440
0
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
271
0
IDRIZ ABDURAHIM (MAKPETR)
934
2
PATRIK SZÖLLŐSI (MTK-BUD)
440
2
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
1973
2
MARKO MIHAJLOVIĆ (SRBJNTM)
440
0
MUHAMED ŠUMAR (BIH)
Medalists
1. ANDREJ TVRDOŇ, Slovak National Team
2. IVAN PETKOV, BULGARIAN NATIONAL TEAM
3. NIKITA FILIPOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. MARKO MIHAJLOVIĆ, Karate Federation of Serbia
Kumite - Juniors (male) -68
1565
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1565
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
906
4
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
906
0
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
695
6
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
695
4
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
583
1
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1565
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
161
0
EMRAH DRAGOLJ (HOLIDAY)
1411
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
906
4
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
274
0
DAVUD RAMADANOVSKI (MAKPETR)
1077
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
902
4
AXEL AGLIETTI ZAMPALLA (IPPON 2)
1146
0
BENYUNES ARIEL (ISRAEL)
695
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
888
0
BOTOND BORBÁS (BSC.)
945
0
HERMAN DIHTENKO (NORVEN)
1787
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1118
1
LORENZO CARAMAGNO (RKVITA)
1141
4
EDI LONCICH (ISRAEL)
1079
ALIAKSEI FILON (UNMEI)
973
0
BOTOND BOTOS (KRSE)
1878
0
LOREN BOSILKOV (TEAM BG)
1389
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
451
1
CAVALLOTTO ANDREA (TALARIC)
583
2
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
112
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
1273
HONING GAVRILO (FBP)
1258
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
1132
0
MARCO RUBINI (RKVITA)
1575
2
TURAL YAGUBOV (ANKF)
1286
MAKSIM KURLUKOU (BLR KTM)
936
0
TAMÁS TARSOLY (MTK-BUD)
1894
0
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1044
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
1319
0
LUCA MENNILLO (CHMPCNT)
579
3
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
1428
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
1314
2
TAMÁS GERÉD-KIRÁLY (VASAS)
963
1
VLADYSLAV DOLGOPOLOV (ODESSA)
594
ALIJA DELIĆ (BIH)
1349
7
GABRIELE DE ANGELIS (TOUKON)
549
0
SHAI MALAMUD (ISRAEL)
759
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
976
3
MILÁN FARKAS (KRSE)
1979
3
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
826
LEO MARKOVIĆ (KGB)
449
0
VIVALDA EMANUELE (TALARIC)
1834
9
DARKO KOSTOV (OLIMPIK)
1745
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
528
ŽAN KERŠIČ AHLIN (KZS)
659
ALEM ŠOLJIĆ (IGMAN)
1565
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1411
2
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
906
2
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
1077
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
902
0
AXEL AGLIETTI ZAMPALLA (IPPON 2)
695
2
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
945
1
HERMAN DIHTENKO (NORVEN)
1787
0
SADIN MULAHALILOVIĆ (MIRZA98)
1141
2
EDI LONCICH (ISRAEL)
1079
1
ALIAKSEI FILON (UNMEI)
1878
0
LOREN BOSILKOV (TEAM BG)
1389
0
ROKO MIHALINEC (SUSEDGR)
583
2
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
112
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
1273
0
HONING GAVRILO (FBP)
1258
0
DŽENAN MAGLIĆ (VEZIR)
1575
4
TURAL YAGUBOV (ANKF)
1286
0
MAKSIM KURLUKOU (BLR KTM)
1894
5
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
1044
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
579
7
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
1428
2
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
1314
2
TAMÁS GERÉD-KIRÁLY (VASAS)
594
0
ALIJA DELIĆ (BIH)
1349
0
GABRIELE DE ANGELIS (TOUKON)
759
0
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
1979
0
MIHAJLO POPOVIC (SRBJNTM)
826
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
1834
0
DARKO KOSTOV (OLIMPIK)
1745
0
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
528
0
ŽAN KERŠIČ AHLIN (KZS)
659
0
ALEM ŠOLJIĆ (IGMAN)
1411
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
906
0
BÁLINT DEME (MTK-BUD)
695
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
945
0
HERMAN DIHTENKO (NORVEN)
1141
2
EDI LONCICH (ISRAEL)
1878
0
LOREN BOSILKOV (TEAM BG)
583
3
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1273
1
HONING GAVRILO (FBP)
1575
2
TURAL YAGUBOV (ANKF)
1894
1
RADOSLAV VAKARELOV (TEAM BG)
579
1
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
1314
0
TAMÁS GERÉD-KIRÁLY (VASAS)
759
3
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
826
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
1834
3
DARKO KOSTOV (OLIMPIK)
528
4
ŽAN KERŠIČ AHLIN (KZS)
1411
1
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
695
0
DAVID MAROŠI (SLOVKNT)
1141
0
EDI LONCICH (ISRAEL)
583
0
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1575
0
TURAL YAGUBOV (ANKF)
579
0
MARIO SVINARSKI (OLIMPIK)
759
2
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
528
0
ŽAN KERŠIČ AHLIN (KZS)
1411
1
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
583
1
FAHIK VESELI (OLIMPIK)
1575
0
TURAL YAGUBOV (ANKF)
759
1
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
1411
0
TOMAŽ HUDALES (DKCELJE)
759
9
BOJAN BOSKOVIC (OMLADIN)
1349
GABRIELE DE ANGELIS (TOUKON)
826
1
LEO MARKOVIĆ (KGB)
1349
0
GABRIELE DE ANGELIS (TOUKON)
528
1
ŽAN KERŠIČ AHLIN (KZS)
826
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
1575
0
TURAL YAGUBOV (ANKF)
528
0
ŽAN KERŠIČ AHLIN (KZS)
Medalists
1. BOJAN BOSKOVIC, Omladinac
2. TOMAŽ HUDALES, DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3. DAVID MAROŠI, Slovak National Team
3. TURAL YAGUBOV, Azerbaijan National Karate Federation
Kumite - U 21 (male) +84
987
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
651
1
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
651
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
315
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
184
4
TAMAS JANO (UTE)
85
2
ŽIGA ČRNILEC KESIČ (KRANJ)
1748
0
IGOR KATANEC BEKETIĆ (SAMOBOR)
315
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
651
8
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
956
0
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
370
4
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
987
0
KAMEL SAADI (ISRAEL)
614
1
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
523
1
STEFAN JOKSIMOVIČ (KZS)
439
1
DŽENAN KREHO (BIH)
707
3
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1851
3
BORNA ČENGIĆ (0354451)
1323
1
ANDREA SIESTO (CHMPCNT)
1570
1
MURAD HAJIZADE (ANKF)
2014
0
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
184
2
TAMAS JANO (UTE)
315
7
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
651
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
370
4
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
614
1
KARLO MARTIĆ (HR.DRAG)
707
1
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1851
2
BORNA ČENGIĆ (0354451)
1570
4
MURAD HAJIZADE (ANKF)
315
0
ALIAKSEI HUREYEU (BKF)
370
1
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
707
0
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
1570
4
MURAD HAJIZADE (ANKF)
370
2
ALDIN MAHMUTOVIĆ (JION)
1570
1
MURAD HAJIZADE (ANKF)
1851
0
BORNA ČENGIĆ (0354451)
2014
5
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
707
1
ATTILA JOBA (SLOVKNT)
2014
0
DJORDJE TESANOVIC (SRBJNTM)
Medalists
1. ALDIN MAHMUTOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. MURAD HAJIZADE, Azerbaijan National Karate Federation
3. BRUNO KATAVIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. ATTILA JOBA, Slovak National Team
Kumite - Seniors (male) -Open
1850
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
ANDREA MINARDI (TALARIC)
311
2
IVAN KORABAU (BKF)
205
4
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
652
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
1825
3
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
957
5
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
503
0
LEVENTE SZABÓ (GTH)
110
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
1272
0
HONING DAVID (FBP)
612
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
279
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
533
0
HARIS POLJO (BIH)
527
3
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
644
0
DOMINIK KOFLER (JU DOJO)
185
3
TAMAS JANO (UTE)
476
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1126
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
1747
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
414
0
BENJAMIN NURKIĆ (WINNER)
857
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1139
0
STALMAKHOVICH MIKOLA (VOLAT)
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1556
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
459
0
CARDIA MARCO (TALARIC)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
1
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
524
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (KZS)
1901
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
1850
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
3
ANDREA MINARDI (TALARIC)
205
1
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
3
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
110
2
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
1
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
0
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
0
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
527
0
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
1
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
0
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
0
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
185
0
TAMAS JANO (UTE)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
1
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1747
1
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
857
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
2
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
3
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
1901
2
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
460
0
ANDREA MINARDI (TALARIC)
105
5
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
779
3
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
867
2
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1285
3
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
892
1
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
476
2
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
6
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
790
2
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1901
0
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
1
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
779
2
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1285
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
775
3
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
1
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
775
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
278
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
Kata - Girls (XB)
341
TEA HUDINA (BSHDOZG)
341
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1603
1
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
341
5
TEA HUDINA (BSHDOZG)
252
0
HANA ZAGER (VELENJE)
252
5
HANA ZAGER (VELENJE)
1346
0
SOFFIA MELNYKOVA (UKF)
1102
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1425
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
1099
5
SARA REKIĆ (REGEN.)
1694
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
68
1
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1603
4
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
1695
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
341
TEA HUDINA (BSHDOZG)
912
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
169
0
MAJA LAZANSKI (BREZICE)
385
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1692
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
1098
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
173
DUNJA BOJICIC (ČUK BGD)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1607
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1693
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1646
LUCIJA VARAT (333CR)
2003
SARA TRPKOVSKA (7654321)
252
4
HANA ZAGER (VELENJE)
1102
1
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1099
5
SARA REKIĆ (REGEN.)
1694
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
1603
5
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
1695
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
341
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
385
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1692
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
1098
5
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
173
0
DUNJA BOJICIC (ČUK BGD)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1693
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1646
5
LUCIJA VARAT (333CR)
2003
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
252
5
HANA ZAGER (VELENJE)
1099
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
1603
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
385
2
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1098
3
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1646
0
LUCIJA VARAT (333CR)
252
0
HANA ZAGER (VELENJE)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1098
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
330
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1693
2
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1607
3
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1646
0
LUCIJA VARAT (333CR)
1607
5
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1098
4
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
1607
1
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
Medalists
1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. TEA HUDINA, BUSHIDO
3. ANTONIJA BARIĆ, ALFA