Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
28. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Juniorke +59
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Mlađe Učenice (XA)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
Kumite - Mlađi kadeti -52
1291
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
422
7
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
422
5
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
1200
1
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
761
10
EMRE SALJIU (OMLADIN)
1291
0
KLEMEN KOLŠEK (ŠDGORIC)
359
0
JUSUF MURTIĆ (JION)
422
3
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
597
1
MARKO CIGANOVIĆ (ENERGIJ)
1193
4
TAHA ISMAEL (ISRAEL)
1200
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
845
0
ANTONIO-DAVID MARKIĆ (ŠIROKI)
980
8
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
1836
0
FARIS SINANOVIĆ (TUZ)
1947
4
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
219
0
DZELIL TVRTKOVIC (SAMBON)
1297
3
IVAN KUDZINAU (PGSHUOR)
257
NIK BOROVNIK (VELENJE)
761
2
EMRE SALJIU (OMLADIN)
422
2
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
1193
5
TAHA ISMAEL (ISRAEL)
1200
5
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
980
0
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
1947
0
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
1297
0
IVAN KUDZINAU (PGSHUOR)
257
1
NIK BOROVNIK (VELENJE)
761
1
EMRE SALJIU (OMLADIN)
1200
0
RAMADAN PAČARIZ (BIH-SAR)
1947
0
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
257
0
NIK BOROVNIK (VELENJE)
761
3
EMRE SALJIU (OMLADIN)
1947
2
ANDREJ ANGELOVSKI (OLIMPIK)
980
1
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
1836
0
FARIS SINANOVIĆ (TUZ)
257
0
NIK BOROVNIK (VELENJE)
980
0
NEJC KUNŠTEK (KKRSL)
Osvajači medalja
1. EMRE SALJIU, Omladinac
2. ANDREJ ANGELOVSKI, OLIMPIK
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. NIK BOROVNIK, VELENJE
Kumite - Juniorke +59
34
1
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1024
2
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
1024
1
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
922
2
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
922
0
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
692
0
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
692
9
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
1293
0
JAZMIN JOVICIC (BVSC_)
475
1
MIA GRETA ZORKO (STIJENA)
1985
3
ANJA RADOVIĆ (SRBJNTM)
1840
0
SAJRA MARINA (KEIKS)
968
0
KATRIN TACHKER (MEITAR)
1214
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
516
3
NUŠA ŽERJAV (KZS)
34
0
NIKOLINA MIŠIĆ (ENERGIJ)
1024
1
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
765
0
MILENA JOVANOVIC (OMLADIN)
117
1
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
1277
0
YAKOVENKO ILONA (LEADER)
922
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
1122
0
KATHARINA WINTER (SBG)
38
5
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1437
0
MARTINA NAMOINI (GLCFIJL)
1986
2
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
1284
1
LEA VUKOJA (KK SOKO)
1875
0
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
2
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
255
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
717
8
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
389
GRETA MATTIS (KENKO)
1966
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
947
0
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1310
LUCA SZEDŐ (VASAS)
692
2
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
1985
1
ANJA RADOVIĆ (SRBJNTM)
968
6
KATRIN TACHKER (MEITAR)
1214
5
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
516
4
NUŠA ŽERJAV (KZS)
1024
0
ANASTASIA CAPRITTI (MESSINA)
117
0
LUCIA BATTAIA (ZAMET)
922
2
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
38
4
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1986
0
TAMARA ZIVKOVIC (SRBJNTM)
1284
9
LEA VUKOJA (KK SOKO)
2
0
EMESE MÉSZÁROS (DMTK HU)
717
4
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
389
0
GRETA MATTIS (KENKO)
947
0
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1310
4
LUCA SZEDŐ (VASAS)
692
0
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
968
0
KATRIN TACHKER (MEITAR)
516
2
NUŠA ŽERJAV (KZS)
922
1
ZSÓFIA BENKŐ (MTK-BUD)
38
3
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1284
1
LEA VUKOJA (KK SOKO)
717
2
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
1310
1
LUCA SZEDŐ (VASAS)
692
0
SÁRA KRIVDOVÁ (SLOVKNT)
516
1
NUŠA ŽERJAV (KZS)
38
6
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
717
7
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
516
2
NUŠA ŽERJAV (KZS)
717
1
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
389
0
GRETA MATTIS (KENKO)
255
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
1310
5
LUCA SZEDŐ (VASAS)
255
0
MAŠA KENDA (VELENJE)
38
3
ANJA LOLIĆ (ENERGIJ)
1310
2
LUCA SZEDŐ (VASAS)
Osvajači medalja
1. NUŠA ŽERJAV, Karate zveza Slovenije
2. STEFANI KREŠIĆ, KK DO - Tuzla
3. ZSÓFIA BENKŐ, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. ANJA LOLIĆ, ENERGIJA
Kata - Cicibanke (XD)
1678
EMMA FRESL (SAMOBOR)
1678
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
752
5
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
752
5
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1177
0
LARA CECHETTO (GLCFIJL)
1625
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1678
EMMA FRESL (SAMOBOR)
320
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
1094
1
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
1239
4
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
126
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1526
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
1939
HENA RAMIĆ (NIC)
752
4
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1625
1
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1678
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
320
5
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
1239
1
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1526
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
1939
5
HENA RAMIĆ (NIC)
752
1
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
320
4
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1939
1
HENA RAMIĆ (NIC)
320
1
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1239
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
1939
3
HENA RAMIĆ (NIC)
1239
2
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
Osvajači medalja
1. ANDJELA MILJATOVIĆ, SEKI SV. JERNEJ
2. SARA DRAGIČEVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
3. HENA RAMIĆ, KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
Kata - Mlađe Učenice (XA)
233
0
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
1681
0
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
233
0
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
952
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
1527
0
LUCIJA LONČAR (TRNJE)
120
3
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1347
2
SOFFIA MELNYKOVA (UKF)
233
1
DALAL OSMANOVIĆ (SEKI)
1101
4
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1681
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
1610
0
ANA BAĐUN (TEMPO)
1679
0
NIKA FRESL (SAMOBOR)
1240
0
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
91
0
SARA TRPKOVSKA (FUNGIMK)
1684
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
170
0
ZOJA LONČARIČ (SEKI)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
881
0
SOFIA CRUCITTI (AS-TEAM)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1789
0
KLARA TOMIĆ BABIĆ (KK KIK)
1682
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
332
0
NEŽA JEROT (SEKI)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1680
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
728
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1683
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
952
0
EDA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1681
0
STELLA JELIĆ (SAMOBOR)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
1240
0
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
1684
0
MAGDALENA BAŠIĆ (SAMOBOR)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1682
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1680
0
ALBENA ČIČKA (SAMOBOR)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1683
0
MELANI ĐUKIĆ (SAMOBOR)
120
0
NINA DUDUKOVIĆ (ZAMET)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
133
0
ZOJA VANOVŠEK (SEKI)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1236
0
TALIJA ČOLAK (OMEGA)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
819
0
ESTER HORN (KK NM)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1101
0
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
340
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
170
0
ZOJA LONČARIČ (SEKI)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
1471
0
EMA ALŠIĆ (HRSOKOS)
1660
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
254
0
LANA JOVANOVIČ (VELENJE)
Osvajači medalja
1. TEA HUDINA, BUSHIDO
2. MARIJA ŠIMUNOVIĆ, FINIDA (POREČ)
3. ESTER HORN, NOVO MESTO
3. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kata - Učenice (XB)
341
TEA HUDINA (BSHDOZG)
341
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1603
1
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
341
5
TEA HUDINA (BSHDOZG)
252
0
HANA ZAGER (VELENJE)
252
5
HANA ZAGER (VELENJE)
1346
0
SOFFIA MELNYKOVA (UKF)
1102
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1425
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
1099
5
SARA REKIĆ (REGEN.)
1694
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
68
1
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1603
4
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
1695
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
341
TEA HUDINA (BSHDOZG)
912
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
169
0
MAJA LAZANSKI (BREZICE)
385
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1692
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
1098
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
173
DUNJA BOJICIC (ČUK BGD)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1607
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1693
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1646
LUCIJA VARAT (333CR)
2003
SARA TRPKOVSKA (7654321)
252
4
HANA ZAGER (VELENJE)
1102
1
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1099
5
SARA REKIĆ (REGEN.)
1694
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
1603
5
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
1695
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
341
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
385
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1692
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
1098
5
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
173
0
DUNJA BOJICIC (ČUK BGD)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1693
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1646
5
LUCIJA VARAT (333CR)
2003
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
252
5
HANA ZAGER (VELENJE)
1099
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
1603
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
385
2
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1098
3
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1646
0
LUCIJA VARAT (333CR)
252
0
HANA ZAGER (VELENJE)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1098
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
330
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1693
2
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1607
3
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1646
0
LUCIJA VARAT (333CR)
1607
5
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1098
4
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
1607
1
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
Osvajači medalja
1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. TEA HUDINA, BUSHIDO
3. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
Kata - Mlađi kadeti (YC)
1596
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1596
0
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1654
5
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1654
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1661
1
ARTEM PARKHOMENKO (UKF)
751
4
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
457
5
CALDI LEONARDO (TALARIC)
134
0
TILEN GORENŠEK (SEKI)
350
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
930
0
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
1096
ERIK ŠOPER (ALFA)
1657
1
DMITRO BOGDANOV (LEADER)
1140
4
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1654
4
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
132
1
ENEJ VANOVŠEK (SEKI)
650
2
ALESSANDRO CASALIGGI (AS-TEAM)
1596
3
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1611
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
3
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
726
2
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
1173
5
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
216
0
NOAH GANZITTI (SEKI)
1590
1
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
1595
4
BOTOND BÉRCZES (JUS)
1328
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
2061
0
JABER KHADER (ISRAEL)
1242
5
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
998
0
ADAM IDREES (ISRAEL)
593
3
ANDREJ STOJANOVSKI (7654321)
256
2
NIK BOROVNIK (VELENJE)
456
1
MARZANO MICHELE (TALARIC)
879
4
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
LEON VLADIĆ (POLET)
751
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
457
5
CALDI LEONARDO (TALARIC)
930
2
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1140
1
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1654
4
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1596
2
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
5
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1173
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
1595
1
BOTOND BÉRCZES (JUS)
1328
4
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1242
3
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
593
2
ANDREJ STOJANOVSKI (7654321)
879
5
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
0
LEON VLADIĆ (POLET)
457
2
CALDI LEONARDO (TALARIC)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1654
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1328
3
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1242
1
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
879
4
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1096
2
ERIK ŠOPER (ALFA)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1328
2
MARK FILEŠ (KAPTOL)
879
3
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1611
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
879
5
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
0
LEON VLADIĆ (POLET)
456
5
MARZANO MICHELE (TALARIC)
1242
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
456
5
MARZANO MICHELE (TALARIC)
1328
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
456
0
MARZANO MICHELE (TALARIC)
Osvajači medalja
1. VALERY KIRYKOVICH, EDELVEIS
2. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. ERIK ŠOPER, ALFA
3. MARK FILEŠ, KAPTOL
Osobe s ment. porem (žene) (PP5)
1923
0
INES CVETIĆ (KK CENT)
262
0
DIANDRA BEKČIČ (VELENJE)
1546
0
DANIELA TOPIĆ (RONIN)
2064
0
ANDREA NOVAK (1.CKKS)
262
0
DIANDRA BEKČIČ (VELENJE)
2064
0
ANDREA NOVAK (1.CKKS)
Osvajači medalja
1. DIANDRA BEKČIČ, VELENJE
2. ANDREA NOVAK, 1.CKKS TRAUNROIT
3. INES CVETIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. DANIELA TOPIĆ, Ronin