Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
28. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadetkinje +54
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Učenice (XB)
Kata - Učenici (YB)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kata - Kadeti (YK)
Kumite - Kadeti -70
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
1351
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
2023
0
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
992
0
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
194
2
LEO LAZAR (TAD )
1811
0
ROBERTO ZDRAVKOVSKI (7654321)
1707
0
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
1677
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
1633
0
ISMAYIL MAHABBATLI (ANKF)
194
1
LEO LAZAR (TAD )
1822
1
DÁNIEL VARGA (GANZKES)
450
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
1706
0
SMOLIĆ DAVID (ALFA)
818
2
SAMU VASKÓ (KSI)
1354
3
MYKOLA LEBEDIEV (UKF)
2023
3
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
1744
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
992
1
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
1351
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
1841
0
JASIN OSMANI (KEIKS)
2011
1
BÁLINT BAKOS (DMTK HU)
687
2
JAKUB POLIAK (SLOVKNT)
1136
1
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
116
2
LOVRO LENAC (ZAMET)
1271
3
KRISTOF HUNOR (FBP)
1562
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
376
0
LEON PENDIĆ (DELTA)
1821
1
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
1439
0
SAMUELE PONTANI (GLCFIJL)
265
2
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1549
0
DARIO GRUDEN (TEMPO)
1022
1
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
1713
MICHELE GIRARDI (PDP)
1707
0
ALESSANDRO RUBERT (PDP)
1677
2
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
194
0
LEO LAZAR (TAD )
450
0
VIVALDA SIMONE (TALARIC)
818
0
SAMU VASKÓ (KSI)
2023
3
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
1744
5
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1351
0
LORENZO DE ANGELIS (TOUKON)
2011
0
BÁLINT BAKOS (DMTK HU)
1136
6
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
116
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1821
1
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
265
1
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1022
1
OFEK BERKOVICH (ISRAEL)
1713
3
MICHELE GIRARDI (PDP)
1677
1
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
194
3
LEO LAZAR (TAD )
2023
0
ALEKSANDAR MILOVANOVIC (SRBJNTM)
1744
1
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1136
0
DAVIDOUSKI RAMAN (VOLAT)
1562
1
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
265
3
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1713
0
MICHELE GIRARDI (PDP)
194
0
LEO LAZAR (TAD )
1744
5
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
265
1
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1744
3
DINO ŠIMUNEC (SAMOBOR)
265
2
MATEJ GORIŠEK (SHGROSP)
1821
4
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
1439
0
SAMUELE PONTANI (GLCFIJL)
1713
2
MICHELE GIRARDI (PDP)
1821
0
ÁDÁM DVORÁK (GANZKES)
1562
0
GABRIELE PALA (AKIYAMA)
1713
1
MICHELE GIRARDI (PDP)
Medalists
1. DINO ŠIMUNEC, SAMOBOR
2. MATEJ GORIŠEK, Shotokan Grosuplje
3. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. MICHELE GIRARDI, Academy Ponte di Piave asd
Kumite - Kadetkinje +54
1111
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
1375
1
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
1375
0
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
851
3
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
851
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
156
2
ADRIANA ROSS (KASTAV)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
469
0
LEJLA KUDIĆ (REGEN.)
1442
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
1842
0
JUSRA ADEMI (KEIKS)
1111
0
LUCIJA BUNJEVAC (TIGAR)
510
2
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
1375
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
813
8
KIARA KOVÁCS (KSI)
1223
0
SAJRA COLAKOVIC (SAMBON)
1705
SARA BENIĆ (ALFA)
851
2
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
988
0
RAYA ATMA (ISRAEL)
1059
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
1708
0
ANJA PEULIC (PDP)
666
0
IVONA RAMLJAK (NERETV)
416
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
1417
1
ANĐELA MARINKOVIĆ (KK NIŠ)
854
8
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
1001
0
SAFA HAMAD (ISRAEL)
1981
NEDŽMINA VARUPA (VELIKA)
1908
2
SZABINA HORVATH (BVSC_)
264
3
KIARA MEKIC (SHGROSP)
1509
YULIIA MELNYKOVA (UKF)
156
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1583
0
HUMAY HASANLI (ANKF)
471
KANITA OKANOVIĆ (REGEN.)
392
2
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
664
0
BARBARA ŠUNJIĆ (NERETV)
1815
4
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1977
0
ANJA TIHONOV (SRBJNTM)
1106
8
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1780
0
MARUSA SARA CARLI (KOLEKTO)
946
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1907
1
REKA PAPP (BVSC_)
79
0
MANCA REBOLJ (KRANJ)
1965
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
157
6
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1206
0
BISAN ARAR (ISRAEL)
1164
ELVEDINA HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
543
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
665
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
1266
0
LANA LOZOVINA (DAL)
1121
1
KATHARINA WINTER (SBG)
856
0
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
1150
1
KATRIN TACHKER (ISRAEL)
1803
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1
3
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
611
0
ZALA ŽIBRET (KK LJUB)
1502
LIZA STEPANOVA (UKF)
1043
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
586
1
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
605
ADNA ALIBEGIĆ (REGEN.)
683
2
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
1842
0
JUSRA ADEMI (KEIKS)
510
5
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
1375
0
OLENA PAVLOVSKA (UKF)
813
2
KIARA KOVÁCS (KSI)
1705
1
SARA BENIĆ (ALFA)
851
3
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1059
0
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
666
0
IVONA RAMLJAK (NERETV)
1417
1
ANĐELA MARINKOVIĆ (KK NIŠ)
854
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
1981
0
NEDŽMINA VARUPA (VELIKA)
264
1
KIARA MEKIC (SHGROSP)
1509
0
YULIIA MELNYKOVA (UKF)
156
6
ADRIANA ROSS (KASTAV)
471
0
KANITA OKANOVIĆ (REGEN.)
392
0
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
1815
3
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1106
7
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
946
3
KATERYNA ZAITSEVA (NORVEN)
1907
0
REKA PAPP (BVSC_)
1965
0
PAULA ŠOGORIĆ (SAMOBOR)
157
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1164
0
ELVEDINA HALILOVIĆ (BOŠNJAK)
543
1
VALENTINA PACINO (PACINO)
1121
2
KATHARINA WINTER (SBG)
1150
0
KATRIN TACHKER (ISRAEL)
1803
3
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1
6
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
1502
0
LIZA STEPANOVA (UKF)
586
3
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
605
0
ADNA ALIBEGIĆ (REGEN.)
683
0
NATALIA VARGOVA (SLOVKNT)
510
0
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
813
2
KIARA KOVÁCS (KSI)
851
5
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1417
0
ANĐELA MARINKOVIĆ (KK NIŠ)
854
2
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
264
0
KIARA MEKIC (SHGROSP)
156
4
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1815
1
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1106
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1907
0
REKA PAPP (BVSC_)
157
2
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1121
0
KATHARINA WINTER (SBG)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1
2
ANDREA MÉSZÁROS (DMTK HU)
586
2
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
510
4
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
851
0
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
854
0
IRIS KOVAČ (TUSKNC)
156
1
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1815
1
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
157
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
586
0
MAGDALENA BOZINOSKA (OLIMPIK)
510
0
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
156
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1815
2
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
510
2
ELIZABETA MOLNAR (KZS)
1815
0
EMA JURIČIĆ (DURDEVA)
392
2
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
1977
1
ANJA TIHONOV (SRBJNTM)
1106
9
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
392
0
LUDOVICA FILIPPA (KENKO)
157
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
1106
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1803
0
AZRA DAHALIĆ (TUZ)
1106
3
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
Medalists
1. ELIZABETA MOLNAR, Karate zveza Slovenije
2. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
Kata - Cicibanke (XD)
1678
EMMA FRESL (SAMOBOR)
1678
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
752
5
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
752
5
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1177
0
LARA CECHETTO (GLCFIJL)
1625
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1678
EMMA FRESL (SAMOBOR)
320
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
1094
1
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
1239
4
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
126
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1526
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
1939
HENA RAMIĆ (NIC)
752
4
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1625
1
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1678
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
320
5
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
1239
1
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1526
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
1939
5
HENA RAMIĆ (NIC)
752
1
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
320
4
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1939
1
HENA RAMIĆ (NIC)
320
1
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1239
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
1939
3
HENA RAMIĆ (NIC)
1239
2
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
Medalists
1. ANDJELA MILJATOVIĆ, SEKI SV. JERNEJ
2. SARA DRAGIČEVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
3. HENA RAMIĆ, KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
Kata - Učenice (XB)
341
TEA HUDINA (BSHDOZG)
341
4
TEA HUDINA (BSHDOZG)
1603
1
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
341
5
TEA HUDINA (BSHDOZG)
252
0
HANA ZAGER (VELENJE)
252
5
HANA ZAGER (VELENJE)
1346
0
SOFFIA MELNYKOVA (UKF)
1102
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1425
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
1099
5
SARA REKIĆ (REGEN.)
1694
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
68
1
TINKARA LEBEN (KRANJ)
1603
4
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
1695
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
341
TEA HUDINA (BSHDOZG)
912
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
169
0
MAJA LAZANSKI (BREZICE)
385
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1692
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
1098
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
173
DUNJA BOJICIC (ČUK BGD)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1607
0
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1693
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1646
LUCIJA VARAT (333CR)
2003
SARA TRPKOVSKA (7654321)
252
4
HANA ZAGER (VELENJE)
1102
1
MARIJA ŠIMUNOVIĆ (FINIDA)
1099
5
SARA REKIĆ (REGEN.)
1694
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
1603
5
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
1695
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
341
0
TEA HUDINA (BSHDOZG)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
385
5
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1692
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
1098
5
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
173
0
DUNJA BOJICIC (ČUK BGD)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1693
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1646
5
LUCIJA VARAT (333CR)
2003
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
252
5
HANA ZAGER (VELENJE)
1099
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
1603
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
385
2
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1098
3
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1646
0
LUCIJA VARAT (333CR)
252
0
HANA ZAGER (VELENJE)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1098
0
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
330
5
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
912
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
330
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
1693
2
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
1607
3
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1646
0
LUCIJA VARAT (333CR)
1607
5
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
1098
4
ANTONIJA BARIĆ (ALFA)
1607
1
LAMIJA SOFTIĆ (TUZ)
Medalists
1. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
2. ANA DRUŽINEC, OMEGA
3. TEA HUDINA, BUSHIDO
3. ANTONIJA BARIĆ, ALFA
Kata - Učenici (YB)
820
0
SWEN HORN (KK NM)
1507
0
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
820
0
SWEN HORN (KK NM)
1095
5
IVAN KUKIĆ (ALFA)
1095
2
IVAN KUKIĆ (ALFA)
633
3
MATEJ TOTH (KK IPON)
1095
5
IVAN KUKIĆ (ALFA)
1967
0
NEO DAUTBAŠIĆ (BIH-SAR)
1690
5
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
1178
0
WILIAM CANDOLO (GLCFIJL)
1686
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
1507
5
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
632
5
FRAN KISIĆ (KK IPON)
820
0
SWEN HORN (KK NM)
1426
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
1513
5
PETER BESSONOV (UKF)
633
5
MATEJ TOTH (KK IPON)
129
0
VID GORENŠEK (SEKI)
1685
3
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
488
2
KIRILL SHELESTOV (NORVEN)
606
5
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
2065
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
1327
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1204
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
1472
3
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1172
2
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
1691
3
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
486
2
EGOR UZHUK (NORVEN)
601
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
380
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
1515
5
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
634
4
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
128
1
KIAN HLASTEC (SEKI)
1689
5
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
1719
0
NIKOLA ZAFIROV (NIKON)
1940
FARIS RAMIĆ (NIC)
1095
4
IVAN KUKIĆ (ALFA)
1690
1
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
1507
2
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
632
3
FRAN KISIĆ (KK IPON)
1513
0
PETER BESSONOV (UKF)
633
5
MATEJ TOTH (KK IPON)
1685
4
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
606
1
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
1327
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1472
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1691
3
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
601
2
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
1515
5
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
634
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
1689
0
ROKO ČULJAK (SAMOBOR)
1940
5
FARIS RAMIĆ (NIC)
1095
2
IVAN KUKIĆ (ALFA)
632
3
FRAN KISIĆ (KK IPON)
633
5
MATEJ TOTH (KK IPON)
1685
0
ANTONIJO BAŠIĆ (SAMOBOR)
1327
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1691
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
1515
5
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1940
0
FARIS RAMIĆ (NIC)
632
4
FRAN KISIĆ (KK IPON)
633
1
MATEJ TOTH (KK IPON)
1327
3
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1515
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
632
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
1327
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1472
5
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1204
0
MAHMUD TAHA (ISRAEL)
1691
1
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
1472
4
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
1515
5
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1472
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
Medalists
1. MARK FILEŠ, KAPTOL
2. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB
3. MATEJ TOTH, IPON ZAGREB
3. ARTUR GLUSHCHENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
Kata - Mlađi kadeti (YC)
1596
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1596
0
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1654
5
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1654
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1661
1
ARTEM PARKHOMENKO (UKF)
751
4
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
457
5
CALDI LEONARDO (TALARIC)
134
0
TILEN GORENŠEK (SEKI)
350
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
930
0
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
1096
ERIK ŠOPER (ALFA)
1657
1
DMITRO BOGDANOV (LEADER)
1140
4
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1654
4
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
132
1
ENEJ VANOVŠEK (SEKI)
650
2
ALESSANDRO CASALIGGI (AS-TEAM)
1596
3
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1611
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
3
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
726
2
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
1173
5
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
216
0
NOAH GANZITTI (SEKI)
1590
1
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
1595
4
BOTOND BÉRCZES (JUS)
1328
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
2061
0
JABER KHADER (ISRAEL)
1242
5
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
998
0
ADAM IDREES (ISRAEL)
593
3
ANDREJ STOJANOVSKI (7654321)
256
2
NIK BOROVNIK (VELENJE)
456
1
MARZANO MICHELE (TALARIC)
879
4
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
LEON VLADIĆ (POLET)
751
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
457
5
CALDI LEONARDO (TALARIC)
930
2
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1140
1
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1654
4
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1596
2
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
5
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1173
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
1595
1
BOTOND BÉRCZES (JUS)
1328
4
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1242
3
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
593
2
ANDREJ STOJANOVSKI (7654321)
879
5
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
0
LEON VLADIĆ (POLET)
457
2
CALDI LEONARDO (TALARIC)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1654
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1328
3
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1242
1
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
879
4
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1096
2
ERIK ŠOPER (ALFA)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1328
2
MARK FILEŠ (KAPTOL)
879
3
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1611
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
879
5
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
0
LEON VLADIĆ (POLET)
456
5
MARZANO MICHELE (TALARIC)
1242
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
456
5
MARZANO MICHELE (TALARIC)
1328
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
456
0
MARZANO MICHELE (TALARIC)
Medalists
1. VALERY KIRYKOVICH, EDELVEIS
2. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. ERIK ŠOPER, ALFA
3. MARK FILEŠ, KAPTOL
Kata - Kadeti (YK)
93
KRISTIJAN BAJOVSKI (FUNGIMK)
93
1
KRISTIJAN BAJOVSKI (FUNGIMK)
678
4
ROMAN HRČKA (SLOVKNT)
678
4
ROMAN HRČKA (SLOVKNT)
514
1
NEJC STERNIŠA (KZS)
514
5
NEJC STERNIŠA (KZS)
1529
0
YAROSLAV FEDOROV (UKF)
983
1
ADRIS ABU HAMIS (ISRAEL)
1167
4
BARDOS ADAM (SBUDO)
821
2
MICHEL HORN (KK NM)
299
3
CLEMENTELLI MATTEO (TALARIC)
1097
0
ERIK ŠOPER (ALFA)
1918
5
RICHARD ŠLEHOFER (SLOVKNT)
1704
5
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
1916
0
ALESSANDRO CASALIGGI (AS-TEAM)
1142
1
RONEN AMINOF (ISRAEL)
678
4
ROMAN HRČKA (SLOVKNT)
93
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (FUNGIMK)
1806
0
VLADIMIR NAZAROV (NIKON)
1420
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1769
4
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
2024
1
DAVID TOMIĆ (SRBJNTM)
993
1
WAJD ABU NOFAL (ISRAEL)
292
4
EMIN NAMAZOV (ANKF)
100
0
HRISTIJAN ANDRIKJ (FUNGIMK)
754
0
VASILIJE PEROVIC (OMLADIN)
753
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
103
2
JURE SLUGA (SEKI)
465
3
GALEOTTI THOMAS (TALARIC)
351
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
1917
0
MATEJ REBRO (SLOVKNT)
995
0
MAJD ABU ASAD (ISRAEL)
1598
5
GERGŐ SUSZTERICS (JUS)
1548
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
514
3
NEJC STERNIŠA (KZS)
1167
2
BARDOS ADAM (SBUDO)
299
3
CLEMENTELLI MATTEO (TALARIC)
1918
2
RICHARD ŠLEHOFER (SLOVKNT)
1704
0
TIMI MOČNIK (KOVINAR)
678
5
ROMAN HRČKA (SLOVKNT)
93
0
KRISTIJAN BAJOVSKI (FUNGIMK)
1420
5
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1769
3
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
292
2
EMIN NAMAZOV (ANKF)
754
5
VASILIJE PEROVIC (OMLADIN)
753
0
VITO TOPIĆ BREČEVIĆ (POLET)
465
3
GALEOTTI THOMAS (TALARIC)
1917
2
MATEJ REBRO (SLOVKNT)
1598
5
GERGŐ SUSZTERICS (JUS)
1548
0
MARIO BOROJEVIĆ (TEMPO)
514
4
NEJC STERNIŠA (KZS)
299
1
CLEMENTELLI MATTEO (TALARIC)
678
0
ROMAN HRČKA (SLOVKNT)
1420
5
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1769
3
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
754
2
VASILIJE PEROVIC (OMLADIN)
465
3
GALEOTTI THOMAS (TALARIC)
1598
2
GERGŐ SUSZTERICS (JUS)
514
1
NEJC STERNIŠA (KZS)
1420
4
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1769
3
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
465
2
GALEOTTI THOMAS (TALARIC)
1420
5
MATIJA RELIĆ (VIROVTC)
1769
0
BLAŽ KLOBASA (RADGONA)
292
4
EMIN NAMAZOV (ANKF)
2024
1
DAVID TOMIĆ (SRBJNTM)
754
0
VASILIJE PEROVIC (OMLADIN)
292
5
EMIN NAMAZOV (ANKF)
465
3
GALEOTTI THOMAS (TALARIC)
292
2
EMIN NAMAZOV (ANKF)
Medalists
1. MATIJA RELIĆ, Virovitica
2. BLAŽ KLOBASA, GORNJA RADGONA
3. ROMAN HRČKA, Slovak National Team
3. GALEOTTI THOMAS, ASD TALARICO KARATE TEAM