Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
28. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
SHOTOKAN OPLOTNICA
"CENTAR" VELIKA GORICA
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
1.CKKS TRAUNROIT
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA
a.s.d. sport center messina
Academy Ponte di Piave asd
ALBANIA
ALFA
ASCD atlantide troina
ASD APS ARTESPORT
ASD CUS TORINO
ASD IPPON 2
ASD JITAKYOEI KARATE GORGO
ASD karate borbiago
Asd karate team 1999
ASD KEN KO PIOBESI
ASD PIELLE
ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO
ASD TALARICO KARATE TEAM
ASD TOUKON KARATE-DO
AWKJS FIJLKAM
Azerbaijan National Karate Federation
BANJA LUKA
BARTOLO KARATE TEAM
Baščaršija
Belarus Karate Federation
BIJELA
Borac - Čačak
Bregana
BUDAÖRSI SC.
Budo Fight Karate Klub
BULGARIAN NATIONAL TEAM
BUSHIDO
BVSC-Zuglo
C.R.S. AKIYAMA SETTIMO
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Champion
CHAMPION CENTER
CHAMPION RIJEKA
CROATIA
CROHERC
Čukarica
DALMACIJA
Delta
DMTK Karate Hungary
DOMAR SPORTING CLUB
DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
ĐURĐEVAC
EDELVEIS
ENERGIJA
Everest
EVROPA
FATI
FIGHTER
FINIDA (POREČ)
Fudokan
Funakoshi Gichin
FUNAKOSHI GICHIN
Gankaku Team Hungary (Gankaku Sportegyesület)
Ganz-Kesjar
GES
GLADIJATOR
Gladsaxe Karate Club
GLASINAC
GLC FIJLKAM
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
HKSE 2005
HOLIDAY
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
Hrvatski sokol Osijek
Hungarian Karate Federation
Internacional
IPON ZAGREB
IPPON
Iran National Team
ISRAEL KARATE FEDERATION
IVANEC
JASTREB
JION PEB BIHAĆ
Ju Dojo Racines
judo karate club
Justitia Fuji-Yama SE
KAPTOL
Karate Club Nikon
Karate Club Torade Liptovsky Mikulas
Karate Federacija Rumunjske
Karate Federation of Serbia
Karate Klub “Igman” Konjic
KARATE KLUB BREŽICE
Karate klub Dolný Kubín
Karate klub Esseker
Karate klub Fokus Niksic
KARATE KLUB METKOVIĆ
Karate Klub Sportingbudo
KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
Karate zveza Slovenije
Karlovac 1969
Kastav
KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
KBS "Castra" Banja Luka
KBV GRBAVICA
Keiks
KK " Winner" Tuzla
KK 10. DAN
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK KIK
KK Kolektor Idrija
KK KTC KRIŽEVCI
KK Ljubljana
KK Novi Grad Sarajevo
KK SISAK
KK SOKOL
KK Zanshin Sarajevo
KK"BOŠNJAK"
KLENOVNIK
KOFUKAN BELARUS
Koprivnica
Koroibosz
Kosovo Karate Federation
KOVINAR
KRANJ
KSI
KU Walserfeld
KUMITE Jajce
KUMITEAM
LEADER
LOTOS ZAGREB
MAKPETROL
Mawashi
Max Ivankovo
Međimurje
MEĐUGORJE
METALURG
Mladost
MLADOST
Moldova Karate NF
MON CHI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
Neretva
NIŠ
NO KACHI
Nova Gradiška
NOVO MESTO
OLIMPIK
OMEGA
Omladinac
OPATIJA
ORKKA
PGSHUOR
Polet
POTOCI
Princ
PRINC1
RADENCI
REGENERACIJA
ROGAŠKA SLATINA
Ronin
Sadikov Sport school Latvia
SAMBON
SAMOBOR
Samuraj
SARAJEVO-ZOI 84
sc NORVEN
SEKI SV. JERNEJ
Shotokan Grosuplje
Slavija Istocno Sarajevo
Slavonski Brod
SLOBODA
Slovak National Team
SLJEME2
Società sportiva dilettantistica guazzaroni
SPK_Soyuz
Sport 94
SPORTSLIFE
STIJENA
STUDENT
SUSEDGRAD
SZARVAS
ŠD GORICA
Široki Brijeg
TAD RIJEKA
Tempo
TEMPO
TIGAR 2003
Tigar Sisak
TIGRENOK
Toriki KHKE
TRNJE
TUŠKANAC
TUZLA
UKRAINIAN KARATE FEDERATION
UNMEI
UTE
VARAŽDIN
Vasas SC
Velebit
VELENJE
VELIKA GORICA
Veras Academy
VEZIR
Virovitica
Volat
Vukovar`91
West Coast Meitar
ZAMET
ZRINSKI
TEŽA/LETO
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Seniori -Open
Kata - Cicibanke (XD)
Kata - Mlađi kadeti (YC)
Kumite - Mlađi kadeti -45
1135
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1135
2
JOVAN FATIC (OMLADIN)
1050
0
BALÁZS BADAK (MTK-BUD)
1135
2
JOVAN FATIC (OMLADIN)
561
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
561
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
878
0
MIKITA DUBINA (EDELVEI)
530
BERIN TARIĆ (CHAMPIO)
1864
4
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
1181
0
ALESSANDRO BARBANO (GLCFIJL)
1441
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
1427
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
1135
5
JOVAN FATIC (OMLADIN)
483
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
1343
0
VLAD VELKO (UKF)
1601
0
ILLYA MAKAROV (ŠDGORIC)
1050
BALÁZS BADAK (MTK-BUD)
1934
0
VALERIO PREVEDAN (DURDEVA)
872
0
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
844
MILAN MIKULIĆ (ŠIROKI)
1828
0
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1959
5
AMADEJ LIPOVŠEK (DKCELJE)
1188
ADHAM BADEER (ISRAEL)
806
1
MATIJA NASTESKI (TUSKNC)
297
2
CINCOTTA LORENZO (TALARIC)
484
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
1344
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
280
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
561
3
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
530
0
BERIN TARIĆ (CHAMPIO)
1864
3
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
1441
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
1135
2
JOVAN FATIC (OMLADIN)
483
4
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
1601
1
ILLYA MAKAROV (ŠDGORIC)
1050
2
BALÁZS BADAK (MTK-BUD)
872
6
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
844
0
MILAN MIKULIĆ (ŠIROKI)
1959
5
AMADEJ LIPOVŠEK (DKCELJE)
1188
0
ADHAM BADEER (ISRAEL)
297
1
CINCOTTA LORENZO (TALARIC)
484
1
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
1344
2
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
280
0
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
561
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
1864
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
483
5
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
1050
0
BALÁZS BADAK (MTK-BUD)
872
2
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1959
0
AMADEJ LIPOVŠEK (DKCELJE)
484
0
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
1344
2
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
561
0
KRISTIĀNS ANRĪ PĒTERSONS (LATVIA)
483
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
872
1
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1344
2
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
483
3
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
1344
1
VOLODYMYR MUSHYNSKYI (UKF)
280
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
484
1
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
280
0
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
872
0
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
484
1
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
Dobitniki medalj
1. LUKA PEJIĆ, BANJA LUKA
2. VOLODYMYR MUSHYNSKYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. JOVAN FATIC, Omladinac
3. MIHAJLO ZRNIĆ, BANJA LUKA
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
269
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
269
5
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
1919
1
IVA LASIĆ (KKŠB)
1919
1
IVA LASIĆ (KKŠB)
37
4
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
1196
1
AIA FREJ (ISRAEL)
37
5
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
898
ELA COLARIĆ (IVANEC)
1786
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
245
LILI LOYAL (UTE)
149
0
DARIJA ŠNAJDER (KASTAV)
269
3
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
1238
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
1589
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
1919
IVA LASIĆ (KKŠB)
1830
1
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
321
7
DINKA SOFTIC (WINNER)
1061
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
1954
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
737
KIRA RUDOLF (UTE)
895
1
MIA MARTIĆ (SPRTSLF)
90
1
ELA PETAN (BREZICE)
908
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
969
KLARA BAOTIĆ (KGB)
595
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
37
8
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
898
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
1786
0
LANA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
245
4
LILI LOYAL (UTE)
269
0
TISA JERNEA BREZOVNIK (SHGROSP)
1238
1
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
1589
0
DOROTEA PLAVŠIĆ (VUKOVAR)
1919
3
IVA LASIĆ (KKŠB)
321
2
DINKA SOFTIC (WINNER)
1061
1
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
1954
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
737
3
KIRA RUDOLF (UTE)
90
4
ELA PETAN (BREZICE)
908
1
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
969
1
KLARA BAOTIĆ (KGB)
595
3
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
37
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
245
0
LILI LOYAL (UTE)
1238
9
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
1919
1
IVA LASIĆ (KKŠB)
321
1
DINKA SOFTIC (WINNER)
737
0
KIRA RUDOLF (UTE)
90
7
ELA PETAN (BREZICE)
595
0
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
37
0
ANĐELA STOJIĆ (ENERGIJ)
1238
0
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
321
2
DINKA SOFTIC (WINNER)
90
1
ELA PETAN (BREZICE)
1238
9
ULYANA MARKAVA (UNMEI)
321
1
DINKA SOFTIC (WINNER)
1061
3
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
1830
1
NIKOL SEVEREC (SAMOBOR)
737
0
KIRA RUDOLF (UTE)
1061
0
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
90
6
ELA PETAN (BREZICE)
1061
1
ANASTASIA TOLSTOVA (NORVEN)
Dobitniki medalj
1. ULYANA MARKAVA, UNMEI
2. DINKA SOFTIC, KK " Winner" Tuzla
3. ANĐELA STOJIĆ, ENERGIJA
3. ELA PETAN, KARATE KLUB BREŽICE
Kumite - Seniori -Open
1850
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
ANDREA MINARDI (TALARIC)
311
2
IVAN KORABAU (BKF)
205
4
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
652
0
BRUNO KATAVIĆ (KTC KŽ)
1825
3
DARIO SVETIĆ (SAMOBOR)
957
5
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
503
0
LEVENTE SZABÓ (GTH)
110
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
1272
0
HONING DAVID (FBP)
612
0
ANTE MRVIČIĆ (HR.DRAG)
279
1
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
533
0
HARIS POLJO (BIH)
527
3
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
644
0
DOMINIK KOFLER (JU DOJO)
185
3
TAMAS JANO (UTE)
476
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1126
0
PHILIPP KÜHNEL (SBG)
1747
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
414
0
BENJAMIN NURKIĆ (WINNER)
857
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1139
0
STALMAKHOVICH MIKOLA (VOLAT)
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1556
0
MENSUR ĐOZIĆ (ORKKA)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
459
0
CARDIA MARCO (TALARIC)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
1
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
524
0
STEFAN JOKSIMOVIČ (KZS)
1901
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
1850
0
SAJAD GANJZADEH (IRANNT)
460
3
ANDREA MINARDI (TALARIC)
205
1
MYKOLA BURIAK (NORVEN)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
313
0
ARTSIOM KRAUTSOU (BKF)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
3
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
110
2
DŽANAN ČAUŠEVIĆ (CHAMPIO)
779
1
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1436
0
DEJAN GRUER (GLCFIJL)
493
0
ALTON BROWN (VERAS)
867
0
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
617
0
MATEO ŠITUM (HR.DRAG)
527
0
TIT PRIMOŽIČ (KZS)
1285
1
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
322
0
IVAN KLEPIĆ (NERETV)
892
0
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
185
0
TAMAS JANO (UTE)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
1
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
1747
1
IAN BAŽDAR (SAMOBOR)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
857
0
ALAN ŠURBEK (TUSKNC)
1396
2
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
1283
0
OLEKSANDR KARAS (LEADER)
1144
0
DAVID ISAKOV (ISRAEL)
790
3
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
3
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1409
0
MARIJAN LOGARUŠIĆ (KKHZG)
1726
0
DINO POVRŽENIĆ (KA 1969)
1901
2
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
460
0
ANDREA MINARDI (TALARIC)
105
5
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
2
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
2058
0
ALBRIM SAMAHODAJ (HR.DRAG)
779
3
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
867
2
ALIAKSANDR KURHAN (EDELVEI)
279
0
PETAR SPASENOVSKI (MAKPETR)
1285
3
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
892
1
CHRISTIAN TONI (DOMAR)
476
2
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
218
0
JASMIN HUSEJINOVIĆ (SAMBON)
775
1
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
6
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
790
2
TOMISLAV FAJERBACH (KKHZG)
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
1901
0
STEFAN PETKOV (TEAM BG)
105
1
ANES ČONGO (CHAMPIO)
957
1
IHOR LAHUNOV (ODESSA)
779
2
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
1285
0
ZVONIMIR ŽIVKOVIĆ (KK SOKO)
476
1
STJEPAN ŠTIMAC (STIJENA)
775
3
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
1396
1
ENES GARIBOVIĆ (KK "VŽ")
278
1
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
105
ANES ČONGO (CHAMPIO)
779
IVAN KVESIĆ (KKHZG)
775
ANĐELO KVESIĆ (KKHZG)
278
PETAR ZABORSKI (MAKPETR)
Kata - Cicibanke (XD)
1678
EMMA FRESL (SAMOBOR)
1678
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
752
5
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
752
5
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1177
0
LARA CECHETTO (GLCFIJL)
1625
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1678
EMMA FRESL (SAMOBOR)
320
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
1094
1
PAULA ŠVIGLIN (ALFA)
1239
4
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
126
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1526
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
1939
HENA RAMIĆ (NIC)
752
4
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
1625
1
ELLA JOZIČ (VELENJE)
1678
0
EMMA FRESL (SAMOBOR)
320
5
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
1239
1
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1526
0
ERIN IVEZIĆ (TRNJE)
1939
5
HENA RAMIĆ (NIC)
752
1
MAŠA ŠTURLIĆ (POLET)
320
4
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1939
1
HENA RAMIĆ (NIC)
320
1
SARA DRAGIČEVIĆ (WINNER)
126
4
ANDJELA MILJATOVIĆ (SEKI)
1239
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
1939
3
HENA RAMIĆ (NIC)
1239
2
VALERYIA HLAZKOVA (UNMEI)
Dobitniki medalj
1. ANDJELA MILJATOVIĆ, SEKI SV. JERNEJ
2. SARA DRAGIČEVIĆ, KK " Winner" Tuzla
3. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet
3. HENA RAMIĆ, KBES 5.11-BK BOSANSKA KRUPA
Kata - Mlađi kadeti (YC)
1596
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1596
0
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1654
5
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1654
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1661
1
ARTEM PARKHOMENKO (UKF)
751
4
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
457
5
CALDI LEONARDO (TALARIC)
134
0
TILEN GORENŠEK (SEKI)
350
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
930
0
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
1096
ERIK ŠOPER (ALFA)
1657
1
DMITRO BOGDANOV (LEADER)
1140
4
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1654
4
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
132
1
ENEJ VANOVŠEK (SEKI)
650
2
ALESSANDRO CASALIGGI (AS-TEAM)
1596
3
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1611
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
3
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
726
2
IVAN BULJAN (BSHDOZG)
1173
5
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
216
0
NOAH GANZITTI (SEKI)
1590
1
SUAD SADIKOVIĆ (REGEN.)
1595
4
BOTOND BÉRCZES (JUS)
1328
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
2061
0
JABER KHADER (ISRAEL)
1242
5
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
998
0
ADAM IDREES (ISRAEL)
593
3
ANDREJ STOJANOVSKI (7654321)
256
2
NIK BOROVNIK (VELENJE)
456
1
MARZANO MICHELE (TALARIC)
879
4
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
LEON VLADIĆ (POLET)
751
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
457
5
CALDI LEONARDO (TALARIC)
930
2
PATRIK MEDVE (MTK-BUD)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1140
1
RONEN AMINOF (ISRAEL)
1654
4
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1596
2
MÁTÉ ELEKES (JUS)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
5
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1173
0
FILIPPO CALABRESE (GLCFIJL)
1595
1
BOTOND BÉRCZES (JUS)
1328
4
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1242
3
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
593
2
ANDREJ STOJANOVSKI (7654321)
879
5
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
0
LEON VLADIĆ (POLET)
457
2
CALDI LEONARDO (TALARIC)
1096
3
ERIK ŠOPER (ALFA)
1654
2
MARKO POPTODOROV (GLADIJA)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1659
2
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1328
3
MARK FILEŠ (KAPTOL)
1242
1
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
879
4
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1096
2
ERIK ŠOPER (ALFA)
1611
3
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
1328
2
MARK FILEŠ (KAPTOL)
879
3
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
1611
0
EMANUEL BAĐUN (TEMPO)
879
5
VALERY KIRYKOVICH (EDELVEI)
749
0
LEON VLADIĆ (POLET)
456
5
MARZANO MICHELE (TALARIC)
1242
0
ELMEDIN MEHANOVIĆ (WINNER)
456
5
MARZANO MICHELE (TALARIC)
1328
5
MARK FILEŠ (KAPTOL)
456
0
MARZANO MICHELE (TALARIC)
Dobitniki medalj
1. VALERY KIRYKOVICH, EDELVEIS
2. EMANUEL BAĐUN, Tempo
3. ERIK ŠOPER, ALFA
3. MARK FILEŠ, KAPTOL