Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -42
2579
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
1615
1
LUKA KOS (SAMOBOR)
2579
1
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
1627
5
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
1627
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
2312
1
MATVII DRIK (UKF)
648
0
FARUK KARAMUSTAFIĆ (SAMURAJ)
2312
2
MATVII DRIK (UKF)
1753
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1148
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
1223
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
2579
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
213
2
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
1615
LUKA KOS (SAMOBOR)
1627
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
411
NIKITA ANKUDINOV (UKF)
1886
0
AHMED BEGANOVIĆ ("MASTER)
1878
1
DANYLO SHEMET (O-KAN)
868
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
2356
IVANO BUTINA (KA 1969)
2366
MATTEO VRBAN (NEVERA)
2243
MUHAMED ŽIGONJA (VELIKA)
1903
VIKTOR KVESIĆ (KKHZG)
2132
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
934
ILLIA BORYSENKO (UKF)
2312
1
MATVII DRIK (UKF)
1753
1
KARLO PANIĆ (KK IPON)
1148
3
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
1223
0
PETAR SLUKIĆ (GLOBUS)
213
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
1615
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
1627
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
411
0
NIKITA ANKUDINOV (UKF)
1878
1
DANYLO SHEMET (O-KAN)
868
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
2356
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
2366
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
2243
3
MUHAMED ŽIGONJA (VELIKA)
1903
0
VIKTOR KVESIĆ (KKHZG)
2132
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
934
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
2312
3
MATVII DRIK (UKF)
1148
0
MISLAV ČOVIĆ (HR.DRAG)
213
2
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
1627
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
868
0
LOVRO HADŽIĆ (BSHDOZG)
2366
2
MATTEO VRBAN (NEVERA)
2243
3
MUHAMED ŽIGONJA (VELIKA)
934
5
ILLIA BORYSENKO (UKF)
2312
0
MATVII DRIK (UKF)
213
0
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
2366
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
934
3
ILLIA BORYSENKO (UKF)
213
1
CARRARESI ALESSANDRO (TALARIC)
934
0
ILLIA BORYSENKO (UKF)
2132
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
2243
0
MUHAMED ŽIGONJA (VELIKA)
2132
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
2366
0
MATTEO VRBAN (NEVERA)
2243
3
MUHAMED ŽIGONJA (VELIKA)
Osvajači medalja
1. CARRARESI ALESSANDRO, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. ILLIA BORYSENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. MATVII DRIK, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. MUHAMED ŽIGONJA, MLADOST