Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
29. Grand Prix Croatia
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
STAROST
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽA/LETO
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
1851
1
NICHOLAS SIMONETTI (FOLGORE)
265
3
KARLO EREŠ (METAL)
265
0
KARLO EREŠ (METAL)
450
5
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
450
0
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
1628
3
VITO HULINA (VGORICA)
1168
2
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
2358
0
ROKO PALAJSA (KA 1969)
1239
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
970
6
ANDRII KVAS (UKF)
357
5
SZŐCS MIKSA (SBUDO)
1628
VITO HULINA (VGORICA)
450
1
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
330
1
TIGAR DURAKOVIC (JAJCE)
1146
DAVID SESAR (HR.DRAG)
617
6
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1851
0
NICHOLAS SIMONETTI (FOLGORE)
265
KARLO EREŠ (METAL)
443
1
MARK MIROSHNYCHENKO (TAIKAN)
2355
0
PATRICK BLAŽEVIĆ (KA 1969)
2076
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
207
0
KOSTINTIN KUDRIAVTSEV (UKF)
1543
4
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
266
NOA BRICA (METAL)
306
0
PETRO STOYANOV (O-KAN)
1885
3
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
2265
IVAN HORVAT (KK CENT)
1590
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
2348
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
1168
4
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
1239
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
970
0
ANDRII KVAS (UKF)
1628
2
VITO HULINA (VGORICA)
450
3
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
1146
1
DAVID SESAR (HR.DRAG)
617
8
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
265
0
KARLO EREŠ (METAL)
443
3
MARK MIROSHNYCHENKO (TAIKAN)
2076
3
VITO RADELIĆ (VIROVTC)
1543
2
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
266
0
NOA BRICA (METAL)
1885
1
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
2265
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
1590
6
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
2348
0
IVAN FARKAŠ (KA 1969)
1168
3
ARTEM FEDIAI (NORVEN)
1628
4
VITO HULINA (VGORICA)
450
0
VLADYSLAV KUKHTIN (TAIKAN)
617
2
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
443
0
MARK MIROSHNYCHENKO (TAIKAN)
1543
3
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
1885
2
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
1590
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
1628
0
VITO HULINA (VGORICA)
617
5
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1543
0
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
1885
2
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
617
3
MAKSYM VIECHKANOV (UKF)
1885
1
MEHMED BEGANOVIC ("MASTER)
2265
0
IVAN HORVAT (KK CENT)
306
1
PETRO STOYANOV (O-KAN)
1590
1
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
306
0
PETRO STOYANOV (O-KAN)
1543
0
ARIEL KIMYAGAROV (ISRAEL)
1590
0
DINO JAKOVLJEVIC (NOKACHI)
Dobitniki medalj
1. MAKSYM VIECHKANOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. MEHMED BEGANOVIC, "Master" Bugojno
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. DINO JAKOVLJEVIC, NO KACHI