Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
29. Grand Prix Croatia
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -52
2107
3
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
1636
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
2107
1
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
1601
1
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
2107
0
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
978
0
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
142
0
HARUN SMAJIC (SAMBON)
2014
2
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1759
1
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
358
0
SZŐCS AMBRUS (SBUDO)
1883
0
DERVIS SELIMOVIC ("MASTER)
978
3
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
2569
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
2107
1
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
960
6
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1636
4
FILIP KAURIN (VGORICA)
2330
0
MAJ LORBER (DKCELJE)
139
10
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
740
0
YAN YARMAK (NORVEN)
1601
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
117
3
DZELIL TVRTKOVIC (SAMBON)
1341
1
DAVID ZLATIN (SHIND)
1183
3
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
2326
0
RICCARDO GUERRA (PDP)
391
0
BENJAMIN DINAR (KARATEK)
953
1
ILLIA BYKOV (UKF)
688
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
1909
3
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
793
3
TYMUR KOSTIUKOV (UKF)
1084
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
2329
1
AMADEJ LIPOVŠEK (DKCELJE)
523
0
MATEJ JANJIĆ (ENERGIJ)
708
0
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
2084
FRAN HOST (KASTAV)
2014
1
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
1759
1
DAMIAN DRAŽENOVIĆ (KK IPON)
978
0
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
2569
0
DUJE MIHALJEVIĆ (METKOVI)
960
1
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1636
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
139
1
ARMIN MEHIĆ (VEZIR)
1601
2
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
117
1
DZELIL TVRTKOVIC (SAMBON)
1183
2
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
953
1
ILLIA BYKOV (UKF)
688
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
1909
0
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
2329
0
AMADEJ LIPOVŠEK (DKCELJE)
708
1
BÁLINT BATICZ (MTK-BUD)
2084
4
FRAN HOST (KASTAV)
2014
1
BORNA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
978
3
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
960
0
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1601
0
MARIO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1183
0
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
953
3
ILLIA BYKOV (UKF)
1909
1
AHMED JUSUFBEGOVIĆ (SAMURAJ)
2084
1
FRAN HOST (KASTAV)
978
0
DMYTRO OSADCHYI (UKF)
960
5
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
953
2
ILLIA BYKOV (UKF)
2084
0
FRAN HOST (KASTAV)
960
0
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
953
1
ILLIA BYKOV (UKF)
688
1
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
391
2
BENJAMIN DINAR (KARATEK)
1183
0
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
391
0
BENJAMIN DINAR (KARATEK)
2084
3
FRAN HOST (KASTAV)
1183
0
MATEJ SESAR (HR.DRAG)
Osvajači medalja
1. ILLIA BYKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. DAMIR OSTROHLIAD, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. LOREN ŠARIĆ, SLOBODA
3. FRAN HOST, Kastav