Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Mlađi kadeti -36
Kumite - Mlađi kadeti -41
Kumite - Mlađi kadeti -45
Kumite - Mlađi kadeti -48
Kumite - Mlađi kadeti -52
Kumite - Mlađi kadeti -57
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Mlađi kadeti -36
927
2
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
971
0
ANDRII KVAS (UKF)
927
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
989
1
ROMAN SUKHANOV (UKF)
989
0
ROMAN SUKHANOV (UKF)
1757
1
LOVRO MASLOV (KK IPON)
927
0
IVAN BARIČEVIĆ (DRNIS)
206
4
SERGII STANKOV (UKF)
971
ANDRII KVAS (UKF)
1915
9
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
858
0
FEDERICO PICCHIOTTI (FOLGORE)
989
ROMAN SUKHANOV (UKF)
1757
3
LOVRO MASLOV (KK IPON)
1969
0
PAVLO KYRYCHENKO (UKF)
967
ARSENII RUDENKO (UKF)
198
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
963
OLEG KOLOMIETS (UKF)
2092
0
VITO MILETIĆ (KASTAV)
194
7
RUSLAN TATAROVSKYI (UKF)
969
MAKSYM PATLAI (UKF)
2561
0
DANIIL MOMOTENKO (O-KAN)
2571
8
JÁN CHRENKO (CMK BB)
607
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1747
9
FILIP MABIĆ (KK IPON)
848
0
JACOPO CITI (FOLGORE)
192
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
196
ARTEM TATAROVSKYI (UKF)
204
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
206
8
SERGII STANKOV (UKF)
971
0
ANDRII KVAS (UKF)
1915
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
989
1
ROMAN SUKHANOV (UKF)
1757
2
LOVRO MASLOV (KK IPON)
967
2
ARSENII RUDENKO (UKF)
198
4
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
963
0
OLEG KOLOMIETS (UKF)
194
1
RUSLAN TATAROVSKYI (UKF)
969
0
MAKSYM PATLAI (UKF)
2571
3
JÁN CHRENKO (CMK BB)
607
1
ARTUR GLUSHCHENKO (UKF)
1747
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
192
4
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
196
0
ARTEM TATAROVSKYI (UKF)
204
1
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
206
1
SERGII STANKOV (UKF)
989
0
ROMAN SUKHANOV (UKF)
1757
2
LOVRO MASLOV (KK IPON)
198
1
MIHAIL SHUMOVICH (UKF)
194
1
RUSLAN TATAROVSKYI (UKF)
2571
0
JÁN CHRENKO (CMK BB)
192
5
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
204
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
206
2
SERGII STANKOV (UKF)
1757
0
LOVRO MASLOV (KK IPON)
194
0
RUSLAN TATAROVSKYI (UKF)
192
1
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
206
1
SERGII STANKOV (UKF)
192
0
YEGOR POBEREZHNYI (UKF)
1747
FILIP MABIĆ (KK IPON)
204
0
ARTEM KOZLOVSKYI (UKF)
1747
3
FILIP MABIĆ (KK IPON)
194
1
RUSLAN TATAROVSKYI (UKF)
1747
4
FILIP MABIĆ (KK IPON)
Medalists
1. SERGII STANKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. YEGOR POBEREZHNYI, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. LOVRO MASLOV, IPON ZAGREB
3. FILIP MABIĆ, IPON ZAGREB