Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
1808
0
DIELLZA MAHALLA (KOSOVA)
2572
0
LEA OZSVALDOVA (CMK BB)
1808
1
DIELLZA MAHALLA (KOSOVA)
2367
1
ANA MARIJAN (NEVERA)
649
0
FATIMA HADŽIĆ (SAMURAJ)
2572
3
LEA OZSVALDOVA (CMK BB)
122
1
NEJLA HODZIC (SAMBON)
1808
1
DIELLZA MAHALLA (KOSOVA)
2248
0
TEA PAVLOVIĆ (VELIKA)
2367
1
ANA MARIJAN (NEVERA)
1163
5
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
2226
1
TAŠA MUZIK (SHKRANJ)
521
0
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
47
3
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
2066
1
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1823
4
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
1902
2
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1591
3
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
779
1
KSENIA PAVIEL (UKF)
75
2
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
2572
1
LEA OZSVALDOVA (CMK BB)
122
3
NEJLA HODZIC (SAMBON)
2367
3
ANA MARIJAN (NEVERA)
1163
0
DIÁNA SINKÓ (MTK-BUD)
47
1
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1823
0
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
1591
1
EMMA ZEJNIĆ (NOKACHI)
75
1
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
122
1
NEJLA HODZIC (SAMBON)
2367
0
ANA MARIJAN (NEVERA)
47
3
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
75
0
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
122
1
NEJLA HODZIC (SAMBON)
47
1
SARA TOMIĆ (BSHDOZG)
1823
2
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
521
0
ANASTASIJA KRNDIJA (ENERGIJ)
75
5
SAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
1823
1
ERBLINA SOPJANI (KOSOVA)
Medalists
1. NEJLA HODZIC, SAMBON
2. SARA TOMIĆ, BUSHIDO
3. DIELLZA MAHALLA, Kosovo Karate Federation
3. SAŠA PETKOVIĆ, KARATE KLUB BREŽICE