Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
1637
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
1917
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
1637
1
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
2573
2
LILIANA MALÁ (CMK BB)
1917
3
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
200
0
ANASTASIIA YERMILOVA (UKF)
2364
HANA ČUGELJ (NEVERA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
2370
0
MARIJA GAVRILOVIĆ (KK.UNSU)
227
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
690
0
TIA SMOLČIĆ (TUSKNC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1171
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2335
0
RAFAELA RUMENJAK (KK IPON)
2573
2
LILIANA MALÁ (CMK BB)
851
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
1918
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
936
4
DARIA KHOMENKO (UKF)
1227
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1639
1
VITA KUČAN (VGORICA)
76
0
TJAŠA PETKOVIĆ (BREZICE)
230
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
3
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
202
3
YELYZAVETA BEZBOZHNAIA (UKF)
2260
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
2062
ANA LUJIĆ (0354451)
396
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1917
3
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
2364
0
HANA ČUGELJ (NEVERA)
1637
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
1171
0
HELENA BAŠIĆ (JASTREB)
2573
5
LILIANA MALÁ (CMK BB)
851
0
VITTORIA MILLAURO (FOLGORE)
936
1
DARIA KHOMENKO (UKF)
1227
1
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1639
0
VITA KUČAN (VGORICA)
230
1
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
3
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
2260
1
PETRA SOTOŠEK (NOKACHI)
2062
0
ANA LUJIĆ (0354451)
396
0
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1917
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
227
2
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
611
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
2573
1
LILIANA MALÁ (CMK BB)
936
1
DARIA KHOMENKO (UKF)
230
1
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
396
0
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
2573
0
LILIANA MALÁ (CMK BB)
230
2
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
2124
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
227
1
MARRUCCI VALENTINA (TALARIC)
230
6
PIOVANO CECILIA (TALARIC)
1639
VITA KUČAN (VGORICA)
936
2
DARIA KHOMENKO (UKF)
1639
0
VITA KUČAN (VGORICA)
2124
1
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
936
4
DARIA KHOMENKO (UKF)
Medalists
1. PIOVANO CECILIA, ASD TALARICO KARATE TEAM
2. MARRUCCI VALENTINA, ASD TALARICO KARATE TEAM
3. LILIANA MALÁ, SK CMK BANSKA BYSTRICA
3. DARIA KHOMENKO, UKRAINIAN KARATE FEDERATION