Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
2574
LUCIA DVORSKA (CMK BB)
2574
8
LUCIA DVORSKA (CMK BB)
246
0
TANCAU SARA (TALARIC)
2093
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
2574
0
LUCIA DVORSKA (CMK BB)
2148
NINA BEGANOVIĆ (JION)
1849
5
MANDIĆ MARIJA (ZRINSKI)
246
5
TANCAU SARA (TALARIC)
331
SARA DURANOVIC (JAJCE)
2156
7
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
865
0
FRANCESCA GIRALDI (FOLGORE)
2010
MARIJA MARIĆ (B.L)
309
AMNA MELIĆ (VEZIR)
176
JULIETTE SLIVKOVÁ (KK DRAP)
2574
1
LUCIA DVORSKA (CMK BB)
2148
5
NINA BEGANOVIĆ (JION)
246
2
TANCAU SARA (TALARIC)
331
1
SARA DURANOVIC (JAJCE)
2156
1
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
2010
1
MARIJA MARIĆ (B.L)
309
5
AMNA MELIĆ (VEZIR)
176
6
JULIETTE SLIVKOVÁ (KK DRAP)
2148
3
NINA BEGANOVIĆ (JION)
246
0
TANCAU SARA (TALARIC)
2010
2
MARIJA MARIĆ (B.L)
176
0
JULIETTE SLIVKOVÁ (KK DRAP)
2148
6
NINA BEGANOVIĆ (JION)
2010
0
MARIJA MARIĆ (B.L)
2156
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
176
3
JULIETTE SLIVKOVÁ (KK DRAP)
2156
1
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. NINA BEGANOVIĆ, JION PEB BIHAĆ
2. MARIJA MARIĆ, Sindjelić
3. LUCIA DVORSKA, SK CMK BANSKA BYSTRICA
3. JULIETTE SLIVKOVÁ, KK DRAP Partizánske