Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti -52
1604
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
1676
3
IEVHENII SEREDA (UKF)
1676
2
IEVHENII SEREDA (UKF)
1797
0
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
1676
2
IEVHENII SEREDA (UKF)
421
1
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1676
2
IEVHENII SEREDA (UKF)
711
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
2305
0
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
2218
0
ZOLTÁN PAPP (UPJS)
625
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
349
0
BARNABAS CSOKA (UTE)
2202
1
EMRE SALJIU (OMLADIN)
421
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
152
0
LUKA PEJIĆ (B.LUKA)
1462
1
VLADISLAV VAKARELOV (BNFK)
1797
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
1604
0
ROKO VRANKOVIĆ (NOKACHI)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
1676
IEVHENII SEREDA (UKF)
20
0
RIJAD BUREKOVIC (SAZOI84)
1495
5
JAKUB MANKO (SLOVKNT)
279
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
1222
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
628
4
ABDELKARIM EL ASRI (OLIMPIA)
951
ILLIA BYKOV (UKF)
711
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1725
1
DEYAN TRAYKOV (CSKA)
1545
HAREL HUBERMAN (ISRAEL)
1082
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
961
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1767
0
LOREN ŠARIĆ (SLOBODA)
1494
2
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
2022
NEDIM SHAQIRI (RINIA)
1842
1
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
370
1
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
432
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1435
0
SEBŐK ÁRON (BHSE)
1447
0
VELIN IVANOV (BNFK)
1546
NEHORAI SOLMON (ISRAEL)
258
0
DAVID MILINOVICH (METAL)
1563
5
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
2155
ARSENII RUDENKO (UKF)
153
0
MIHAJLO ZRNIĆ (B.LUKA)
1122
2
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
1791
QENDRIM HALIMI (KOSOVA)
828
5
NINO DONADIĆ (TAD )
1557
0
MICHAEL INNOCCENTI (RKVITA)
980
IVAN MANDAZHY (UKF)
885
0
GUTHY KOPPÁNY (MTK-BUD)
1427
4
DENIS ŠEHIČ (TRBOVLJ)
1864
ILAY AMAR (ISRAEL)
877
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
770
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
2305
3
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
625
0
ANDRIJA VASILJ (CROHEC)
2202
1
EMRE SALJIU (OMLADIN)
421
4
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1462
2
VLADISLAV VAKARELOV (BNFK)
1797
4
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
1676
0
IEVHENII SEREDA (UKF)
1495
0
JAKUB MANKO (SLOVKNT)
279
1
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
628
0
ABDELKARIM EL ASRI (OLIMPIA)
951
3
ILLIA BYKOV (UKF)
711
4
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1545
0
HAREL HUBERMAN (ISRAEL)
1082
3
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
961
0
DAMIR OSTROHLIAD (UKF)
1494
0
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
2022
1
NEDIM SHAQIRI (RINIA)
370
0
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
432
4
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1447
5
VELIN IVANOV (BNFK)
1546
1
NEHORAI SOLMON (ISRAEL)
1563
4
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
2155
0
ARSENII RUDENKO (UKF)
1122
4
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
1791
2
QENDRIM HALIMI (KOSOVA)
828
0
NINO DONADIĆ (TAD )
980
3
IVAN MANDAZHY (UKF)
1427
0
DENIS ŠEHIČ (TRBOVLJ)
1864
1
ILAY AMAR (ISRAEL)
877
0
MATE ŠARAVANJA (CROHEC)
770
1
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
2305
0
FARUK KADRIĆ (BIH-SAR)
421
1
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
1797
0
ISLAM SELMANI (KOSOVA)
531
1
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
279
0
MATEJ BELISTOJANOSKI (SPORT94)
951
0
ILLIA BYKOV (UKF)
711
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
1082
0
ADRIAN STANČIĆ (KLENOVN)
1494
0
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
432
1
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1447
1
VELIN IVANOV (BNFK)
1563
4
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
1122
3
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
980
2
IVAN MANDAZHY (UKF)
1864
1
ILAY AMAR (ISRAEL)
770
2
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
421
0
MAKSIM TARASOV (NORVEN)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
951
0
ILLIA BYKOV (UKF)
711
1
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
432
1
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
1563
0
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
1122
4
MAHAMMAD KHAMOYEV (ANKF)
770
5
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
531
0
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
711
0
BÁLINT FISCHER (MTK-BUD)
432
2
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
770
0
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
531
2
TOMMASO LORENZETTI (KCS)
432
0
LIUBOMYR KINDRAT (UKF)
370
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
1494
0
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
370
0
DANILA VINNIK (KOFUKAN)
1563
6
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
1494
1
SIMON SECKAR (SLOVKNT)
770
0
VLADYSLAV SHVEDA (UKF)
1563
1
MARCO SPAMPINATO (CSENRKV)
Medalists
1. TOMMASO LORENZETTI, ASD KARATE CLUB SAVONA
2. LIUBOMYR KINDRAT, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. IEVHENII SEREDA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. MARCO SPAMPINATO, CSEN REMBUKAN VILLASMUNDO ITA