Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Boys
KUMITE-Girls
KUMITE-Young Cadets (male)
KUMITE-Young Cadets (female)
KUMITE-Cadets (male)
KUMITE-Cadets (female)
KUMITE-Juniors (male)
KUMITE-Juniors (female)
KUMITE-U 21 (male)
KUMITE-U 21 (female)
KUMITE-Seniors (male)
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Young Girls
KATA-Young Boys
KATA-Girls
KATA-Boys
KATA-Younger cadets
KATA-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Boys
KATA TEAM-Young Girls
KATA TEAM-Boys
KATA TEAM-Girls
KATA TEAM-Young Cadets (male)
KATA TEAM-Young Cadets (female)
KATA PP (male)
KATA PP (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Cadets (male) -52
Kumite - Cadets (male) -57
Kumite - Cadets (male) -63
Kumite - Cadets (male) -70
Kumite - Cadets (male) +70
Kumite - Cadets (male) -63
1128
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
2273
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1128
2
AZER TAPTIGLI (ANKF)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
368
4
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
2090
ANTON HOST (KASTAV)
368
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1436
0
SZILÁGYI BENCE (BHSE)
1568
1
REEM SHAKED (ISRAEL)
965
HORDII RUDENKO (UKF)
1459
0
YANISLAV MILENKOV (BNFK)
383
1
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
1497
ADAM CHUDIK (SLOVKNT)
1175
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
804
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
1727
0
MARIYAN ZDRAVKOV (CSKA)
2273
1
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1372
MATTIA CASSON (F.K.T.)
1599
0
LUKA ŠIPIĆ (NOKACHI)
1128
1
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1666
TYMUR USHAKOV (UKF)
565
0
GERGELY NYÍRI (GANZKES)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
433
DMYTRO KLYMCHUK (UKF)
436
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
18
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
486
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
870
JURI MASON (TARGET)
1083
0
DINO KOVAČ (KLENOVN)
1579
3
EITAN GUREVICH (ISRAEL)
764
IVAN POPOV (UKF)
1463
1
VIKTOR HANDZHIEV (BNFK)
2206
3
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
DAVID YANOVSKYI (UKF)
624
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1701
VLADYSLAV KOVTUN (UKF)
1728
1
MICHAEL BISTRICHANOV (CSKA)
1408
2
SVEN RAKOVNIK (KZS)
1498
TIMOTEJ ZBODAK (SLOVKNT)
1181
1
DOMAGOJ SESAR (HR.DRAG)
1127
2
RUMIL JAFARLI (ANKF)
979
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
1103
0
JENEI BOTOND (MTK-BUD)
2460
3
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
1970
BOHDAN TRUSKAVETSKYI (UKF)
1109
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2008
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
2090
3
ANTON HOST (KASTAV)
368
3
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1568
1
REEM SHAKED (ISRAEL)
965
0
HORDII RUDENKO (UKF)
383
1
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
1497
0
ADAM CHUDIK (SLOVKNT)
1175
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
804
9
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
2273
4
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1372
0
MATTIA CASSON (F.K.T.)
1128
0
AZER TAPTIGLI (ANKF)
1666
3
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
4
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
433
1
DMYTRO KLYMCHUK (UKF)
436
2
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
18
1
KENAN MEMISEVIC (SAZOI84)
486
0
MATEO MITROVIĆ (BBIOGRD)
870
3
JURI MASON (TARGET)
1579
0
EITAN GUREVICH (ISRAEL)
764
1
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
624
1
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1701
0
VLADYSLAV KOVTUN (UKF)
1408
1
SVEN RAKOVNIK (KZS)
1498
0
TIMOTEJ ZBODAK (SLOVKNT)
1127
2
RUMIL JAFARLI (ANKF)
979
7
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
2460
0
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
1970
0
BOHDAN TRUSKAVETSKYI (UKF)
1109
1
ALEX PAPPALARDO (WAYUKAI)
2008
4
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
2
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1568
0
REEM SHAKED (ISRAEL)
383
0
ŽIGA SUŠA (ŽALEC)
804
3
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
2273
0
MARKO MARIĆ (GRUDE)
1666
3
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
1
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
436
0
ALESSANDRO DI MARCO (BRACELL)
870
1
JURI MASON (TARGET)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
624
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
1408
0
SVEN RAKOVNIK (KZS)
979
1
OLEKSANDR SYDUKHIN (UKF)
2460
0
MATIJA KOSTIĆ (SRBJNTM)
2008
4
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
1
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
804
0
MYKYTA GRYGORASHENKO (UKF)
1666
2
TYMUR USHAKOV (UKF)
2459
0
PETAR ORLANDIĆ (SRBJNTM)
764
0
IVAN POPOV (UKF)
2206
1
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
1408
1
SVEN RAKOVNIK (KZS)
2008
1
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
368
0
GABRIELE PEZZOTTI (F&C)
1666
1
TYMUR USHAKOV (UKF)
2206
3
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
2008
1
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
1666
0
TYMUR USHAKOV (UKF)
2206
0
ANDRIJA DANILOVIC (OMLADIN)
185
4
DAVID YANOVSKYI (UKF)
1463
0
VIKTOR HANDZHIEV (BNFK)
624
0
IVAN NIKO PRUSINA (CROHEC)
185
2
DAVID YANOVSKYI (UKF)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
185
1
DAVID YANOVSKYI (UKF)
2008
0
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
764
2
IVAN POPOV (UKF)
Medalists
1. TYMUR USHAKOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
2. ANDRIJA DANILOVIC, Omladinac
3. GABRIELE PEZZOTTI, FORZA E COSTANZA - Italy
3. IVAN POPOV, UKRAINIAN KARATE FEDERATION