Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje +54
2321
ANJA PEULIC (PDP)
2321
0
ANJA PEULIC (PDP)
1690
0
ANNA MOTALO (UKF)
1690
0
ANNA MOTALO (UKF)
1765
6
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1765
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2086
1
ADRIANA ROSS (KASTAV)
2003
LAURA LISAC (KK SOKO)
2321
2
ANJA PEULIC (PDP)
1571
0
DANA AZREID (ISRAEL)
151
8
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
1830
0
BLINE SADIKU (KOSOVA)
124
0
SARAH CARDAKOVIC (SAMBON)
1690
6
ANNA MOTALO (UKF)
2327
0
KLARA IVANKOVIĆ (KKHZG)
2011
3
ANA LAMPIČ (KK LJUB)
1737
1
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
799
0
OLENA BILOSHYTSKA (UKF)
1765
3
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2469
2
MILICA MILINKOVIĆ (SRBJNTM)
1987
IVONA RAMLJAK (NERETV)
2086
3
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1248
1
ALJA LIKAR (MAWASHI)
1192
1
NIKOLE DELBONO (03BS120)
1492
3
EMA PAPISTOVA (SLOVKNT)
448
0
LANA LOZOVINA (OBI KAŠ)
2522
2
NEVENA FILIPOV (MLAD PA)
31
IMAN ŠUMAN (SAZOI84)
1220
3
LEONA GULIJA (GLOBUS)
1691
2
MARUŠA SARA CARLI (IDRIJA)
2171
1
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
621
0
YULIIA MELENKOVA (UKF)
831
2
MIA ČAČKO (10.DAN)
1257
0
VOLHA RAMANIUK (KOFUKAN)
2251
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
2344
0
LISA TREVISAN (FFT)
1136
7
ARINA BEZREBRA (ANKF)
160
2
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
1802
0
VALEZA GASHI (KOSOVA)
127
NEJLA HODZIC (SAMBON)
1217
0
ANA FILIPOVIĆ (GLOBUS)
1415
2
ZALA ŽIBRET (KZS)
2172
0
IVA HERCEG (GRUDE)
994
6
YULIIA RUSU (UKF)
1587
0
AURA RAHMANOVIC (NOKACHI)
2467
1
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1986
ENA ROZIĆ (NERETV)
48
1
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
1249
0
TIANA ĐAKOVIĆ (MAWASHI)
288
0
VALENTINA SIMONINI (F&C)
2217
2
ANNA VÁCZY (UPJS)
1766
1
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2468
0
ANJA TIHONOV (SRBJNTM)
25
SENA ĆUROVAC (SAZOI84)
626
2
MARTA RAIČ (CROHEC)
140
0
ANA SEVER (BREZICE)
2219
6
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
2167
0
KSENIA PAVIEL (UKF)
341
1
CARLA VARGIU (PKS)
1578
1
KARIN VAIDESLAVER (ISRAEL)
2250
ARNELA VEJO (KARATEK)
2003
4
LAURA LISAC (KK SOKO)
2321
0
ANJA PEULIC (PDP)
151
0
TONKA MIJALJEVIĆ (ZAMET)
1690
4
ANNA MOTALO (UKF)
2011
0
ANA LAMPIČ (KK LJUB)
1737
2
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
1765
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
1987
0
IVONA RAMLJAK (NERETV)
2086
2
ADRIANA ROSS (KASTAV)
1492
1
EMA PAPISTOVA (SLOVKNT)
2522
2
NEVENA FILIPOV (MLAD PA)
31
3
IMAN ŠUMAN (SAZOI84)
1220
2
LEONA GULIJA (GLOBUS)
2171
2
MARIJA ČULJAK (GRUDE)
831
0
MIA ČAČKO (10.DAN)
2251
3
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
2
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
1136
0
ARINA BEZREBRA (ANKF)
160
1
TINA GRKOVIĆ (OBI KAŠ)
127
2
NEJLA HODZIC (SAMBON)
1415
1
ZALA ŽIBRET (KZS)
994
3
YULIIA RUSU (UKF)
2467
4
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1986
0
ENA ROZIĆ (NERETV)
48
2
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
2217
1
ANNA VÁCZY (UPJS)
1766
2
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
25
1
SENA ĆUROVAC (SAZOI84)
626
3
MARTA RAIČ (CROHEC)
2219
4
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
341
0
CARLA VARGIU (PKS)
2250
3
ARNELA VEJO (KARATEK)
2003
2
LAURA LISAC (KK SOKO)
1690
0
ANNA MOTALO (UKF)
1737
0
MELINA IBRAHIMOVIĆ ("DO")
1765
2
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2086
2
ADRIANA ROSS (KASTAV)
31
1
IMAN ŠUMAN (SAZOI84)
1220
1
LEONA GULIJA (GLOBUS)
2251
4
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
4
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
127
0
NEJLA HODZIC (SAMBON)
994
6
YULIIA RUSU (UKF)
2467
4
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
48
0
NINA LUKENDA (BSHDOZG)
1766
3
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2219
2
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
2250
2
ARNELA VEJO (KARATEK)
2003
2
LAURA LISAC (KK SOKO)
1765
1
ANAMARIJA RAVLIĆ (TUSKNC)
2086
1
ADRIANA ROSS (KASTAV)
2251
0
SAMRA HANDŽIĆ (KARATEK)
1844
0
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
994
4
YULIIA RUSU (UKF)
1766
1
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2219
1
SARA RASPUDIĆ (MEĐUGOR)
2003
0
LAURA LISAC (KK SOKO)
2086
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
994
2
YULIIA RUSU (UKF)
1766
2
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2003
1
LAURA LISAC (KK SOKO)
994
0
YULIIA RUSU (UKF)
1415
4
ZALA ŽIBRET (KZS)
2172
0
IVA HERCEG (GRUDE)
2467
0
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1415
0
ZALA ŽIBRET (KZS)
1844
1
NIKOLINA GOLOMBOŠ (TIGAR)
2467
3
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
1766
2
DORA ŽUGČIĆ (TUSKNC)
2467
1
DIJANA BOTA (SRBJNTM)
Medalists
1. LAURA LISAC, KK SOKOL
2. YULIIA RUSU, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. ADRIANA ROSS, Kastav
3. DORA ŽUGČIĆ, TUŠKANAC