Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
29. Grand Prix Croatia
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-U 21 (muški)
KUMITE-U 21 (ženski)
KUMITE-Seniori
KATA-Cicibanke
KATA-Cicibani
KATA-Mlađe učenice
KATA-Mlađi učenici
KATA-Učenice
KATA-Učenici
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
KATA PP (žene)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
Kata - Mlađe kadetkinje (XC)
1009
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
1424
5
ALJA KONTREC (MAWASHI)
1424
3
ALJA KONTREC (MAWASHI)
395
2
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1424
1
ALJA KONTREC (MAWASHI)
613
4
ULIANA BARANOVA (UKF)
2052
3
KARLA JURIĆ (0354451)
480
2
FRANCESCA CRUCITTI (AS-TEAM)
111
1
LANA ĐORDIĆ (SHIHAN)
613
4
ULIANA BARANOVA (UKF)
1005
0
KARLA MANDIĆ (SAMOBOR)
1440
5
VIKTÓRIA KADLECAJOVÁ (TRENCIN)
2150
5
MARIJA BUNTESKA (GLADIJA)
471
0
EVA TOMAŽIČ (SEKI)
1009
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
717
5
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
925
0
LUCIJA VARAT (333CR)
1424
5
ALJA KONTREC (MAWASHI)
2100
0
LANA HUZAK (KARATE)
395
5
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
2384
2
NICOLE FUSARI (TSKS)
1901
3
RUDALIJA ŠILA (BIH)
2048
2
ANA LUJIĆ (0354451)
1207
3
NOEMI PELLEGRINI (BKP)
1201
5
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
620
0
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
1008
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
303
5
HANNA RUSAN (O-KAN)
1364
0
SARA TRPKOVSKA (7654321)
79
0
HANA ZAGER (VELENJE)
1007
0
MARIJA ČULJAK (SAMOBOR)
835
5
NOÉMI BECK (SENSHI)
1294
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
138
5
MAJA LAKNER (BREZICE)
1995
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
97
0
SOFIA TARANENKO (UKF)
2381
GRETA DE PAULI (TSKS)
2052
1
KARLA JURIĆ (0354451)
613
4
ULIANA BARANOVA (UKF)
1440
0
VIKTÓRIA KADLECAJOVÁ (TRENCIN)
2150
0
MARIJA BUNTESKA (GLADIJA)
717
4
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1424
1
ALJA KONTREC (MAWASHI)
395
0
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1901
0
RUDALIJA ŠILA (BIH)
1207
2
NOEMI PELLEGRINI (BKP)
1201
3
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
303
0
HANNA RUSAN (O-KAN)
79
5
HANA ZAGER (VELENJE)
835
0
NOÉMI BECK (SENSHI)
138
0
MAJA LAKNER (BREZICE)
1995
1
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
2381
4
GRETA DE PAULI (TSKS)
613
0
ULIANA BARANOVA (UKF)
2150
0
MARIJA BUNTESKA (GLADIJA)
717
4
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
395
1
DARIIA KHOLODNIAK (O-KAN)
1201
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
79
0
HANA ZAGER (VELENJE)
138
0
MAJA LAKNER (BREZICE)
2381
5
GRETA DE PAULI (TSKS)
613
1
ULIANA BARANOVA (UKF)
717
4
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1201
5
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
2381
0
GRETA DE PAULI (TSKS)
717
2
ESZTER TAKÁCS (MTK-BUD)
1201
3
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
1207
0
NOEMI PELLEGRINI (BKP)
620
0
POLINA ALEKSANDROVA (UKF)
79
1
HANA ZAGER (VELENJE)
1207
4
NOEMI PELLEGRINI (BKP)
2381
3
GRETA DE PAULI (TSKS)
1207
2
NOEMI PELLEGRINI (BKP)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ESZTER TAKÁCS, MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3. ULIANA BARANOVA, UKRAINIAN KARATE FEDERATION
3. GRETA DE PAULI, TSKS