Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Dječaci 11 god -30
Kumite - Dječaci 11 god -35
Kumite - Dječaci 11 god -40
Kumite - Dječaci 11 god -45
Kumite - Dječaci 11 god +45
Kumite - Dječaci 11 god -40
112
BOJAN RADOŠ (ENERGIJ)
112
0
BOJAN RADOŠ (ENERGIJ)
56
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
56
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
267
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
267
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
239
0
MILOŠ STEVKOVIĆ (STUDENT)
301
LUKA SLADOJEVIĆ (ENERGIJ)
818
LUKA SOFILJ VAN ENGELEN (BL)
161
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
528
NENAD RADOJČIN (VOJ)
112
BOJAN RADOŠ (ENERGIJ)
821
MILOŠ JOKIĆ (BL)
56
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
485
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
105
STEFAN ILIBAŠIĆ (ENERGIJ)
814
ĐORĐE KALAMANDA (BL)
70
ISA AHMETOVIĆ (KS USK )
529
MILJAN UROŠEVIĆ (VOJ)
110
SERGEJ MAJKIĆ (ENERGIJ)
111
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
327
FARUK MERDIĆ (KS USK )
267
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
301
0
LUKA SLADOJEVIĆ (ENERGIJ)
818
0
LUKA SOFILJ VAN ENGELEN (BL)
161
0
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
528
0
NENAD RADOJČIN (VOJ)
112
0
BOJAN RADOŠ (ENERGIJ)
821
0
MILOŠ JOKIĆ (BL)
56
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
485
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
105
0
STEFAN ILIBAŠIĆ (ENERGIJ)
814
0
ĐORĐE KALAMANDA (BL)
70
0
ISA AHMETOVIĆ (KS USK )
529
0
MILJAN UROŠEVIĆ (VOJ)
110
0
SERGEJ MAJKIĆ (ENERGIJ)
111
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
327
0
FARUK MERDIĆ (KS USK )
267
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
161
0
JOVAN KOPRENA (ENERGIJ)
528
0
NENAD RADOJČIN (VOJ)
56
0
ALIJA ZAIMOVIĆ (KS USK )
485
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
814
0
ĐORĐE KALAMANDA (BL)
529
0
MILJAN UROŠEVIĆ (VOJ)
111
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
267
0
IVAN TERIHAJ (SAMOBOR)
528
0
NENAD RADOJČIN (VOJ)
485
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
529
0
MILJAN UROŠEVIĆ (VOJ)
528
0
NENAD RADOJČIN (VOJ)
529
0
MILJAN UROŠEVIĆ (VOJ)
110
SERGEJ MAJKIĆ (ENERGIJ)
111
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
110
0
SERGEJ MAJKIĆ (ENERGIJ)
485
0
STEFAN JAKOVLJEVIĆ (CASTRA1)
111
0
DANILO JELIČIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. NENAD RADOJČIN, Karate Savez Vojvodine
2. MILJAN UROŠEVIĆ, Karate Savez Vojvodine
3. ALIJA ZAIMOVIĆ, KS USK BIH
3. DANILO JELIČIĆ, ENERGIJA