Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Dječaci 13 god-40
Kumite - Dječaci 13 god-45
Kumite - Dječaci 13 god-50
Kumite - Dječaci 13 god-55
Kumite - Dječaci 13 god+55
Kumite - Dječaci 13 god+55
694
ELDAR TALOVIĆ (CHAMPIO)
694
0
ELDAR TALOVIĆ (CHAMPIO)
538
0
ŽELJKO ŠEJN (VOJ)
538
ŽELJKO ŠEJN (VOJ)
275
MARKO JAGODIĆ (GLASSO)
58
FARIS HASIĆ (KS USK )
707
0
MUMIN VELIĆ (FENIKS)
694
0
ELDAR TALOVIĆ (CHAMPIO)
537
MIHAEL MUSTA (VOJ)
120
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
915
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
736
DARIO PIPLICA (KKZS)
593
0
MIRZA ALJIC (TUZLA)
896
0
VALENTINO KOVAČEVIĆ (SENSEIK)
538
0
ŽELJKO ŠEJN (VOJ)
275
0
MARKO JAGODIĆ (GLASSO)
58
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
694
0
ELDAR TALOVIĆ (CHAMPIO)
537
0
MIHAEL MUSTA (VOJ)
120
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
736
0
DARIO PIPLICA (KKZS)
593
0
MIRZA ALJIC (TUZLA)
538
0
ŽELJKO ŠEJN (VOJ)
58
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
120
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
593
0
MIRZA ALJIC (TUZLA)
58
0
FARIS HASIĆ (KS USK )
120
0
MILAN TOMIĆ (ENERGIJ)
537
0
MIHAEL MUSTA (VOJ)
915
0
KRUNO FADLJEVIĆ (SAMOBOR)
593
0
MIRZA ALJIC (TUZLA)
537
0
MIHAEL MUSTA (VOJ)
Medalists
1. MILAN TOMIĆ, ENERGIJA
2. FARIS HASIĆ, KS USK BIH
3. ŽELJKO ŠEJN, Karate Savez Vojvodine
3. MIHAEL MUSTA, Karate Savez Vojvodine