Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -57
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Kadeti tim (3+1)
Kumite - Kadeti -52
395
FILIP JURINA (PLANINA)
395
0
FILIP JURINA (PLANINA)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
645
0
ISAK HADŽALIĆ (77220)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
377
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
395
FILIP JURINA (PLANINA)
422
LEO MARKOVIĆ (KGB)
391
DAMJAN JERKOVIĆ (PLANINA)
599
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
336
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
496
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
539
MARKO MARKOVIĆ (VOJ)
362
IVOR BABIĆ (VGORICA)
622
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
159
SRĐAN ŠODIĆ (ENERGIJ)
390
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
433
RENATO DJAKOVIĆ (KC-KŽ)
335
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
471
MARKO LASIĆ (NERETV)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
377
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
395
0
FILIP JURINA (PLANINA)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
391
0
DAMJAN JERKOVIĆ (PLANINA)
599
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
336
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
539
0
MARKO MARKOVIĆ (VOJ)
362
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
159
0
SRĐAN ŠODIĆ (ENERGIJ)
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
433
0
RENATO DJAKOVIĆ (KC-KŽ)
335
0
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
599
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
539
0
MARKO MARKOVIĆ (VOJ)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
335
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
335
0
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
Medalists
1. LEO MARKOVIĆ, Mladost
2. MARKO LASIĆ, Neretva
3. MIROSLAV LUKIĆ, DYNAMIC
3. BENJAMIN HARBAŠ, KS USK BIH