Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Juniorke -59
Kumite - Juniorke +59
Kumite - Juniorke tim (3+1)
Kumite - Juniorke -53
347
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
765
0
NAIDA ČELIKOVIĆ (KK)
518
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (VOJ)
347
0
LAURA POKUPIĆ (VIROVTC)
765
NAIDA ČELIKOVIĆ (KK)
517
TEODORA GOLJA (VOJ)
139
ANĐELA JOVANOVIĆ (ENERGIJ)
518
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (VOJ)
765
0
NAIDA ČELIKOVIĆ (KK)
517
0
TEODORA GOLJA (VOJ)
139
0
ANĐELA JOVANOVIĆ (ENERGIJ)
518
0
ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ (VOJ)
517
0
TEODORA GOLJA (VOJ)
139
ANĐELA JOVANOVIĆ (ENERGIJ)
Medalists
1. TEODORA GOLJA, Karate Savez Vojvodine
2. ALEKSANDRA VUJASINOVIĆ, Karate Savez Vojvodine
3. LAURA POKUPIĆ, Virovitica
3. ANĐELA JOVANOVIĆ, ENERGIJA
Kumite - Juniorke -59
519
MILICA EKMEČIĆ (VOJ)
31
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
687
0
MARIJA MARJANOVIĆ (CHAMPIO)
519
0
MILICA EKMEČIĆ (VOJ)
776
IVANA GALIĆ (POSUŠJE)
141
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
31
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
519
0
MILICA EKMEČIĆ (VOJ)
776
0
IVANA GALIĆ (POSUŠJE)
141
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
31
0
ANITA TADIĆ (EMPIPR)
141
0
ŽELJANA PEKEZ (ENERGIJ)
776
IVANA GALIĆ (POSUŠJE)
Medalists
1. ŽELJANA PEKEZ, ENERGIJA
2. ANITA TADIĆ, KK EMPI PROZOR-RAMA
3. MILICA EKMEČIĆ, Karate Savez Vojvodine
3. IVANA GALIĆ, KK Posušje
Kumite - Juniorke +59
358
0
MARIJANA REP (KC-KŽ)
567
0
SARA ROLJIĆ (CASTRA1)
567
0
SARA ROLJIĆ (CASTRA1)
140
0
IVANA KEREZOVIĆ (ENERGIJ)
358
0
MARIJANA REP (KC-KŽ)
522
0
RADMILA VUKELJA (VOJ)
253
0
JOVANA CUK (KK 2002)
567
0
SARA ROLJIĆ (CASTRA1)
140
0
IVANA KEREZOVIĆ (ENERGIJ)
520
0
MAJA STOJANČEVIĆ (VOJ)
690
MERISA ĆEMO (CHAMPIO)
353
0
ANA PERC (KC-KŽ)
523
0
MARINA RADIČEVIĆ (VOJ)
450
LARA PUČKO (RADVANJ)
252
0
NINA TADIC (KK 2002)
569
0
SLAVICA ČAJIĆ (CASTRA1)
521
SANJA VARSAKOVIĆ (VOJ)
522
0
RADMILA VUKELJA (VOJ)
567
0
SARA ROLJIĆ (CASTRA1)
140
0
IVANA KEREZOVIĆ (ENERGIJ)
690
0
MERISA ĆEMO (CHAMPIO)
523
0
MARINA RADIČEVIĆ (VOJ)
450
0
LARA PUČKO (RADVANJ)
252
0
NINA TADIC (KK 2002)
521
0
SANJA VARSAKOVIĆ (VOJ)
522
0
RADMILA VUKELJA (VOJ)
140
0
IVANA KEREZOVIĆ (ENERGIJ)
523
0
MARINA RADIČEVIĆ (VOJ)
252
0
NINA TADIC (KK 2002)
522
0
RADMILA VUKELJA (VOJ)
523
0
MARINA RADIČEVIĆ (VOJ)
450
0
LARA PUČKO (RADVANJ)
353
0
ANA PERC (KC-KŽ)
252
0
NINA TADIC (KK 2002)
450
0
LARA PUČKO (RADVANJ)
Medalists
1. MARINA RADIČEVIĆ, Karate Savez Vojvodine
2. RADMILA VUKELJA, Karate Savez Vojvodine
3. SARA ROLJIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LARA PUČKO, RADVANJE
Kumite - Juniorke tim (3+1)
564
0
KARATE SAVEZ VOJVODINE NOVI SAD (VOJ)
572
0
KBS CASTRA (CASTRA1)
178
KK ENERGIJA JUNIORKE (ENERGIJ)
564
0
KARATE SAVEZ VOJVODINE NOVI SAD (VOJ)
178
0
KK ENERGIJA JUNIORKE (ENERGIJ)
Medalists
1. KARATE SAVEZ VOJVODINE NOVI SAD, Karate Savez Vojvodine
2. KK ENERGIJA JUNIORKE, ENERGIJA
3. KBS CASTRA, KBS "Castra" Banja Luka
3. ----