Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Dječaci 11 god.
KUMITE-Djevojčice 11 god
KUMITE-Dječaci 12 god
KUMITE-Djevojčice 12 god
KUMITE-Dječaci 13 god
KUMITE-Djevojčice 13 god
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Dječaci 9 god
KATA-Djevojčice 9 god
KATA-Dječaci 10 god
KATA-Djevojčice 10 god
KATA-Dječaci 11 god
KATA-Djevojčice 11 god
KATA-Dječaci 12 god
KATA-Djevojčice 12 god
KATA-Dječaci 13 god
KATA-Djevojčice 13 god
KATA-Dječaci 14 god
KATA-Djevojčice 14 god
KATA-Dječaci 11-12 god
KATA-Djevojčice 11-12 god
KATA-Djevojčice 13-14 god
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
TEŽINE / UZRASTI
KATA - Djevojčice 12 god
KATA - Djevojčice 12 god
274
ANASTASIJA BJEKOVIĆ (GLASSO)
274
0
ANASTASIJA BJEKOVIĆ (GLASSO)
18
0
EMINA ŠAĆIRBEGOVIĆ (ZENICA)
719
0
INGA GRGIĆ (GLOBUS)
274
0
ANASTASIJA BJEKOVIĆ (GLASSO)
40
AMILA BEGANOVIĆ (EMPIPR)
466
0
KATJA HORVATIČ (RADVANJ)
285
0
SARAH ŠERTOVIĆ (FENIKS)
18
EMINA ŠAĆIRBEGOVIĆ (ZENICA)
21
0
SEMINA KELEŠTURA (ZENICA)
86
0
JELENA LATINČIĆ (B.LUKA)
720
STELA HORVAT (GLOBUS)
704
ELDA ŠABIĆ (REGEN.)
744
ELMA OMERKIĆ (KKZS)
274
0
ANASTASIJA BJEKOVIĆ (GLASSO)
40
0
AMILA BEGANOVIĆ (EMPIPR)
285
0
SARAH ŠERTOVIĆ (FENIKS)
18
0
EMINA ŠAĆIRBEGOVIĆ (ZENICA)
21
0
SEMINA KELEŠTURA (ZENICA)
720
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
704
0
ELDA ŠABIĆ (REGEN.)
744
0
ELMA OMERKIĆ (KKZS)
40
0
AMILA BEGANOVIĆ (EMPIPR)
18
0
EMINA ŠAĆIRBEGOVIĆ (ZENICA)
21
0
SEMINA KELEŠTURA (ZENICA)
744
0
ELMA OMERKIĆ (KKZS)
40
0
AMILA BEGANOVIĆ (EMPIPR)
21
0
SEMINA KELEŠTURA (ZENICA)
720
0
STELA HORVAT (GLOBUS)
86
0
JELENA LATINČIĆ (B.LUKA)
744
0
ELMA OMERKIĆ (KKZS)
86
0
JELENA LATINČIĆ (B.LUKA)
Osvajači medalja
1. AMILA BEGANOVIĆ, KK EMPI PROZOR-RAMA
2. SEMINA KELEŠTURA, Internacional
3. EMINA ŠAĆIRBEGOVIĆ, Internacional
3. ELMA OMERKIĆ, KK Zanshin Sarajevo