Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. Grawe-Energija karate kup 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
K.K.OMLADINAC
"DOBOJ-ISTOK"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
BANJA LUKA
BUGOJNO
BUSHIDO
BUŽIM
Champion
DBV PIRAN
DYNAMIC
ENERGIJA
FENIKS
GLASINAC
GLOBUS Čakovec
Internacional
IPON ZAGREB
Karate Federacija Republike Srpske
Karate klub Esseker
KARATE SAVEZ KC-KŽ ŽUPANIJE
Karate Savez Vojvodine
Karate Sensei
KBS "Castra" Banja Luka
KBS SANA 2004
KBS STORM TUZLA
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
KBS"ZMAJ" Gradačac
KK "Mladost" Bosanski Petrovac
KK DO - Tuzla
KK EMPI PROZOR-RAMA
KK Hurije
KK KIK
KK KRAJINA-SHOTOKAN-CAZIN
KK Master - Bugojno
KK Novi Grad Sarajevo
KK Posušje
KK SLOGA
KK UNA - Bosanska Krupa
KK VITEZ
KK Vlašić
KK Zanshin Sarajevo
KOVINAR
KS USK BIH
MEĐUGORJE
Mladost
Neretva
RADVANJE
Rašid Buća
REGENERACIJA
SAMOBOR
SAMPIONI
slavija
Slavonski Brod
SLOBODA
STUDENT
TUZLA
UKKBS
Univerzitetski karate klub "Vrbas"
USKOPLJAK
VELIKA GORICA
Virovitica
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Kumite - Kadeti -52
Kumite - Kadeti -63
Kumite - Kadeti -70
Kumite - Kadeti +70
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori tim (3+1)
Kumite - Juniorke -53
Kumite - Seniori U21-67
KATA - Dječaci 09 god
KATA - Dječaci 10 god
KATA - Djevojčice 10 god
KATA - Kadetkinje
Kumite - Kadeti -52
395
FILIP JURINA (PLANINA)
395
0
FILIP JURINA (PLANINA)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
645
0
ISAK HADŽALIĆ (77220)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
377
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
395
FILIP JURINA (PLANINA)
422
LEO MARKOVIĆ (KGB)
391
DAMJAN JERKOVIĆ (PLANINA)
599
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
336
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
496
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
539
MARKO MARKOVIĆ (VOJ)
362
IVOR BABIĆ (VGORICA)
622
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
159
SRĐAN ŠODIĆ (ENERGIJ)
390
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
433
RENATO DJAKOVIĆ (KC-KŽ)
335
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
471
MARKO LASIĆ (NERETV)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
377
0
LEONARDO KORAĆ (MEĐUGOR)
395
0
FILIP JURINA (PLANINA)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
391
0
DAMJAN JERKOVIĆ (PLANINA)
599
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
336
0
ARMIN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
539
0
MARKO MARKOVIĆ (VOJ)
362
0
IVOR BABIĆ (VGORICA)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
159
0
SRĐAN ŠODIĆ (ENERGIJ)
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
433
0
RENATO DJAKOVIĆ (KC-KŽ)
335
0
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
691
0
MIRNES AGOVIĆ (CHAMPIO)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
599
0
STJEPAN GOLUBIČIĆ (0354451)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
539
0
MARKO MARKOVIĆ (VOJ)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
496
0
MIROSLAV LUKIĆ (KK)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
422
0
LEO MARKOVIĆ (KGB)
471
0
MARKO LASIĆ (NERETV)
335
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
335
0
AMAR MAGLIĆ (BUGOJNO)
622
0
BENJAMIN HARBAŠ (KS USK )
390
0
MUHAMED ŠUMAR (PLANINA)
Medalists
1. LEO MARKOVIĆ, Mladost
2. MARKO LASIĆ, Neretva
3. MIROSLAV LUKIĆ, DYNAMIC
3. BENJAMIN HARBAŠ, KS USK BIH