Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
3. Grobničan kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
9. ZMAJ RIJEKA
CBS PULA
Delta
DYNAMIC
Euro-Tera
FINIDA (POREČ)
FOKUS
GLOBUS Čakovec
ISTRA
Karlovac 1969
Kastav
KK "SENSEI" Pazin
KK Grobničan
KK KIK
KOSTRENA
KRK CROATIA
Metal - Jurdani
NOVIGRAD
OLIMPIJA2
OMEGA
OPATIJA
RAB-ENPI
RI CROATIA
RIJEKA
SHOTOKAN UMAG
TAD RIJEKA
TINJAN
TUŠKANAC
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MLK1)
Kata - Učenici (10,11 g.) (A6)
Kata - Mlađi kadeti (A8)
Kata - Kadetkinje (B9)
Kata - Juniorke (B10)
Kata - Seniorke (B11)
Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (U2)
217
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
217
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
141
0
NINO DONADIĆ (TAD )
264
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
154
LINO RUŽIĆ (9 ZMAJ )
186
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
217
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
264
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
154
0
LINO RUŽIĆ (9 ZMAJ )
186
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
264
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
186
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
154
LINO RUŽIĆ (9 ZMAJ )
Osvajači medalja
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. LINO RUŽIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (MLK1)
187
0
VIGO NADAL BUWEDEN (KRK CRO)
135
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
460
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
410
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
135
0
KRISTIJAN UGLJEŠIĆ (TAD )
410
0
TARIK ŽIŽAK (ARGORIJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN UGLJEŠIĆ, TAD RIJEKA
2. TARIK ŽIŽAK, RIJEKA
3. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
Kata - Učenici (10,11 g.) (A6)
227
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
123
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
216
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
227
0
MARKO ARSIĆ (RAB-ENP)
123
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
350
0
MARIJAN SLIŠKOVIĆ (GROBNIK)
127
0
ANTONIO JUKIĆ (FINIDA)
218
ERIK ŠOPER (OMEGA)
216
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
123
0
SAŠA JAKOVIĆ (9 ZMAJ )
127
0
ANTONIO JUKIĆ (FINIDA)
218
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
216
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
218
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
127
ANTONIO JUKIĆ (FINIDA)
Osvajači medalja
1. ERIK ŠOPER, OMEGA
2. CHRIS MALČEC, Virovitica
3. MARKO ARSIĆ, RAB-ENPI
3. ANTONIO JUKIĆ, FINIDA (POREČ)
Kata - Mlađi kadeti (A8)
226
0
DORIAN FAFANĐEL (RAB-ENP)
436
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
219
0
ERIK ŠOPER (OMEGA)
52
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
436
0
CHRIS MALČEC (VIROVTC)
52
0
DAMIR BARJAMOVIĆ (SKKU)
Osvajači medalja
1. CHRIS MALČEC, Virovitica
2. DAMIR BARJAMOVIĆ, SHOTOKAN UMAG
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI
3. ERIK ŠOPER, OMEGA
Kata - Kadetkinje (B9)
242
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
242
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
452
0
ANA KOSJER (OLIMP2)
215
SARA MALČEC (VIROVTC)
228
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
406
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
242
0
ANA KATARINA TRAVAŠ (RAB-ENP)
215
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
228
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
406
0
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
215
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
228
0
SARA BRMBOTA (RAB-ENP)
406
DIJANA REKIĆ (9 ZMAJ )
Osvajači medalja
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. SARA BRMBOTA, RAB-ENPI
3. ANA KATARINA TRAVAŠ, RAB-ENPI
3. DIJANA REKIĆ, 9. ZMAJ RIJEKA
Kata - Juniorke (B10)
385
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
435
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. CARLA ČUPIĆ, Delta
3. ----
3. ----
Kata - Seniorke (B11)
384
0
CARLA ČUPIĆ (DELTA)
455
0
SARA MALČEC (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. SARA MALČEC, Virovitica
2. CARLA ČUPIĆ, Delta
3. ----
3. ----